Fridge magnet wooden gears

Автори книги – діти

  • Подобається0Не подобається
  • 29 Квітня 2011, 09:00

Випускними альбомами зараз нікого не здивуєш. Виходить дитина з дитсадка і на пам’ять їй залишається барвистий фотоальбом. А згодом такі зшитки з’являються в школі, в інших місцях, куди веде людину доля. Це – чудово, адже це – пам’ять, зафіксована у неповторних миттєвостях життя. Правда, іноді такі альбоми бувають не зовсім цікавими. І вчителька початкових класів Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Галина Миколаївна Гончар організувала зі своїми вихованцями-четвертокласниками не просто виготовлення альбому. Вчителька і діти вирішили зробити щось незвичне.

Цим незвичним стала ошатно оформлена, на високому поліграфічному рівні справжнісінька книга.

Гарний крейдяний папір, чудові кольорові світлини школярів і їхні твори – ось такою вийшла ця книга під напрочуд вдалою назвою «Промінці».

З її сторінок читачів ніби справді освітлюють промінці творчості перших літературних спроб дітей.

Звісно, ці твори далекі від досконалості, та є в них непідробна щирість, прагнення висловити свої враження, свої думки власними словами.

Про кожного маленького автора, його захоплення сказано в книзі кілька слів. Скажімо, ми дізнаємося, що Мар’яна Байдалюк дуже любить читати книги, старанно вчиться в школі, адже хоче в майбутньому стати письменницею.

Здобула перше місце на районній олімпіаді з української мови. Олександра Безкревна любить природу, море, вона командир групи барвінчат «Веселка», створює затишок в домі, мріє стати дизайнером. А наймолодша в класі – Тетяна Замкова, яка у перший клас пішла в п’ять років – майбутня вчителька.

А ще ж представлено в книзі Юлію Петей, Анастасію Горелову, Дмитра Пересунька, Владислава Романчука, Михайла Русначенка, Мар’яну Запорощук, Дмитра Лисаковського… … З книги «Промінці» видно, що кожен школяр, вихованець Галини Миколаївни – вже став маленькою особистістю, робить перші кроки і в житті, і в творчості. І безперечно, у цьому величезна заслуга досвідченого педагога, яка в кожному бачить промінець, якому допомагає засвітитися.

Федір ШЕВЧУК


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
17 фото   
<b>ЛІСНИЧЕ</b><br />&#160;
26 фото   
<b>ТЕОФИЛІВКА</b><br />
4 фото   
<b>З вінниці – по Європі</b><br />Пропозиція взяти участь у конкурсі на поїздку до Франції та Швейцарії під час презентації там в Страсбурзі та Берні...
4 фото   
<b>Футбол</b><br />Футбольна команда району завершила участь в футбольних іграх першості області сезону 2011-2012 років. Завдяки тому,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Поташня
Драговенко Юхим Васильович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 05.03.45. Похов. м. Познань, Польща.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Автори книги – діти - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники