Провели семінари вчителів

 • Подобається0Не подобається
 • 16 Січня 2016, 09:00

...У ДЖУЛИНЦІ

На базі Джулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар для учителів основ здоров’я на тему «Особистісно-орієнтовний підхід в освіті і вихованні з метою формування життєвих компетентностей учнів».

У його роботі взяли участь учителі основ здоров'я загальноосвітніх шкіл району, адміністрація школи та методист відділу освіти райдержадміністрації Л.В. Криворука. Директор школи М.П.

Шевчук радо зустрів гостей та ознайомив із основними досягненнями педагогічного та учнівського колективів.

Роботу семінару розпочато виступом ради лідерів Країни дитячих мрій «Гармонія», яка презентувала діяльність школи за різними напрямками. Методист відділу освіти РДА Л.В. Криворука ознайомила присутніх із планом семінару.

Учителем основ здоров’я В.В. Дерев'ягою проведено урок на тему «ВІЛ/СНІД.

Шляхи передачі, вплив на організм людини. Толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ». На уроці використано різноманітні форми та методи роботи: елементи тренінгу «Очікування від уроку. Вершина знань», презентацію «ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!», інтерактивну вправу «Доріжка безпеки», акцію «Червона стрічка». Учні працювали активно, зацікавлено, цілеспрямовано, творчо.

Роботу семінару продовжив виступ агітбригади Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Імпульс» на тему «Здоровим бути модно!».

Учасники семінару побували на виховному заході «Подорож у Країну Здоров’я», який провела учитель початкових класів Г.В. Івасик.

Загальношкільне свято об’єднало учителів, учнів та батьків у рамках загально - шкільного проекту «Я і моє здоров’я!». Тематика свята сприяла формуванню ціннісного ставлення особистості до власного здоров’я.

Протягом семінару вчителі основ здоров’я отримали багато корисної інформації про структуру та методику проведення уроків із предмету основи здоров’я. Присутні відзначили інформаційну насиченість семінару та високий рівень його проведення.

Лариса ЗАМІХОРА, заступник директора з виховної роботи Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

...В УСТІ

Тема розвитку творчих здібностей учнів була наскрізною на уроках української мови та літератури на районному семінарі в Устянській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Гостинно зустріла всіх учасників директор школи Т.Д.

Гончарук, яка відкрила роботу семінару та ознайомила з планом його проведення.

У ході змістовної екскурсії вчителі району ознайомилися з історією школи, роботою бібліотеки, народознавчого музею. А діти, учасники агітбригади, охоче поділилися творчими знахідками та здобутками учнівського й педагогічного колективів.

Презентація кафедри вчителів української мови та літератури, яку підготувала заступник директора з нав - чаль но-виховної роботи М.В. Красиленко, свідчить про те, що у школі працювали і працюють творчі, досвідчені педагоги-словесники, фахівці своєї справи.

Цікавими, змістовними, сучасними, з елементами новизни виявилися уроки, які відвідали учасники семінару.

Їх провели: у 9-му класі – В.Б. Романченко, у 5-му – О.Д. Кустрич та у 7-му класі – Л.Д. Мазурик.

Ці уроки дали змогу переконатися в тому, що Устянська ЗОШ І-ІІІ ступенів славиться творчим колективом учителів, які люблять свою справу, виявляють ініціативу у випробуванні нестандартних методів навчання, бажають просувати школу вперед згідно з новими науковими відкриттями. І невипадково учні Устянської школи стають переможцями районного, обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури і мовознавчих конкурсів.

Нетрадиційно, з творчим підходом організовано й підсумок семінару, який підбила головний спеціаліст відділу освіти РДА О.М. Тартачна.

Олена ДЕРКАЧ, керівник творчої групи вчителів української мови та літератури.

...У СЕРЕДИНЦІ

Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури та російської мови з теми «Формування загальнолюдських моральних норм та мовленнєвих компетентностей учнів як засіб розвитку творчої особистості» було проведено на базі Серединської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасників семінару радо зустріли директор школи Л.В. Кравченко, заступник директора з навчально-виховної роботи С.З. Пазилова, заступник директора з виховної роботи О.В. Магдич. З візитки школи, проведеної у формі екскурсії, гості ознайомилися з історією навчального закладу, досягненнями вчителів та учнів, відвідали кімнату історії села, кімнату В.Думанського. Директор школи презентувала роботу вчителів російської мови та зарубіжної літератури О.М. Ящук та С.З. Пазилової.

У практичній частині учасники семінару відвідали уроки колег. «Учитель повинен бути артистом, художником, гаряче закоханим у свою справу…»,– сказав Антон Чехов. І не можна не погодитись з цими словами, адже відкриті уроки, проведені Саулє Зіядінівною Пазиловою та Олесею Миколаївною Ящук, відзначаються високим рівнем підготовки, нестандартним підходом до їх проведення, творчим задумом та чуйним, толерантним ставленням до учнів. Протягом уроків діти були активними, висловлювали свої думки, співпрацювали з учителями.

Після відвіданих уроків було проведено виховний захід – літературно-музичну композицію «Пригорнуся серцем до Вкраїни…».

Традиційно семінар завершився обговоренням уроків та виховного заходу за «круглим столом», де вчителі обмінялися досвідом роботи, обговорили результати ра - йонної олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури, основні питання щодо закінчення І семестру 20152016 навчального року, питання атестації педагогічних працівників.

Валентина КУЦАК, методист РМК відділу освіти РДА.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
11 фото   
<b>Бирлівка. Жнива 2008</b><br />
14 фото   
<b>Вибух на городі</b><br />Менше тижня минуло з часу відзначення 64-ої річниці Перемоги, коли найстрашніша в історії людства війна обізвалася...
3 фото   
<b>Лейтенант міліції вишиває ікони</b><br />В Бершадському райвідділі працює інспектором з міграційного контролю сектору у справах громадянства, імміграції та...
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Гусляков Архип Васильович (1905) 1905 р., с. Пилипонівка, росіянин, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
Проте дальший розвиток певною мірою гальмувався невеликими розмірами господарства. Щоб краще організувати працю, повніше використати техніку й кадри, в 1950 році бершадські колгоспи ім. Ворошилова, ім. Будьонного, «П'ятирічка за 4 роки» об'єдналися в одне господарство — ім. Будьонного. Згодом до новоствореного господарства приєднався колгосп с. Бирлівки. Новий колгосп назвали ім. Леніна. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Провели семінари вчителів - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення