Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 5 Листопада 2012, 09:00

Адміністрація та профспілковий комітет територіального центру соціального обслуговування Бершадського району сердечно вітають всіх працівників та ветеранів з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.
Щира подяка вам за щоденну самовіддану працю, любов і турботу, терпіння і мудрість. Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, нехай завжди вам всміхається щаслива доля.

Міська рада ветеранів війни та праці вітає з днем народження інваліда війни 1 групи полковника запасу Дмитра Климентійовича ЛІСІЦИНА (6.11) Бажаємо вам, шановний ветеране, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру на землі та достатку на столі. Шана Вам та повага від людей.
Педагогічний колектив Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітає з гарним ювілеєм колегу, учителя англійської мови Ларису Петрівну АЛЕКСЄЄВУ (4.11) Від щирого серця Вам щастя бажаємо, Хай Бог Вам здоров'я пошле і добра.
Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні і друзі ще довгі літа!
Хай радість поселиться у Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам.
Міцного здоров'я, удачі в усьому Щиро бажаємо Вам!
Колектив ТОВ «Жорняки» щиро вітає свого генерального директора Миколу Никифоровича РИБАКА (4.11) зі славним 60-річним ювілеєм.
Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я й щастя на багато літ.
Хай кожен день приносить тільки щастя, Робота – насолоду і наснагу.
Бажаємо постійно відчувати Любов і ласку, шану і повагу.
Від усього серця з гарним ювілеєм – 60-річчям – вітаємо нашого дорогого, турботливого татуся, дідуся, чоловіка Миколу Никифоровича РИБАКА (4.11) з с. В.Киріївки.
Спасибі Вам, тату, за щедре тепло, За людяність Вашу, безмежне добро, За те, що зростили, за хліб на столі, Спасибі, рідненький, уклін до землі.
Вам ми вклоняємось низенько За те, що нас добра навчили, За все, що Ви для нас зробили.
У Бога, що живе над нами, Ми просимо, благаємо в цей час: Благослови нам тата і збережи його для нас.
З повагою, любов'ю та вдячністю любі онучата Василько, Сергійко, Стелка, діти Дмитро, Лідія, Наташа та дружина Неоніла.
Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 16-річчя милій, ніжній, найкращій у світі онучці, племінниці, сестричці Катерині Олександрівні МАТВІЄНКО (2.11) з Флорино Попереду у тебе – все життя, Усі щасливі й радісні дороги.
Нехай трояндами цвітуть літа І не затьмарять їх печалі і тривоги.
У цей святковий день ми тебе вітаємо, Поле життя успішно пройти бажаємо.
Квіти щастя від серця даруємо, Бо ми тебе любимо і дуже шануємо.
Хай тебе ласкає доля журавлина, Поля навколо маками цвітуть, Нехай червоні кетяги калини, Щасливу обрамляють путь!
Нехай здійснюються всі твої бажання, І хай Господь тебе благословить!
З любов’ю бабуся Соня, хрещений батько Андрій, тітонька Світлана, сестричка Дануся, братик Максимко і вся велика родина.
Сердечно вітаємо з 25-річчям нашого доброго, люблячого, турботливого, найдорожчого в світі сина, брата, хрещеного батька та внука Вадима Сергійовича ПИЛИПЧАКА (3.11) з Баланівки.
Ба жа єм, щоб лю ди ці ни ли те бе, Щоб рід ні то бою гор ди лись, Жит тя щоб твоє, як пе люс тки тро янд, Лю бов'ю і щас тям сві ти лось, Хай ніж ність і лю бов на ша те бе гріє, Здій снять ся усі за по віт ні мрії, А до ля по си лає зо ре пад здо ров'я, ус пі хів, на дії.
З любов'ю тато Сергій, мама Олена, сестра Оксана з чоловіком Сергієм, похресник Руслан, бабуся Марія.
Шлемо найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань з нагоди 60-річчя нашій дорогій мамі, бабусі, свасі, сестрі Ганні Миколаївні ПУСТОВІТ (3.11) з Маньківки.
Від щирого серця родини всієї Вітаємо дружно Вас з ювілеєм!
Здоров'я зичим і щастя в житті, Усмішка хай завжди лице осяває, Тепло серця Вашого нас всіх зігріває.
Дякуєм, рідна, за ночі безсонні, За вічну турботу, за руки невтомні.
Спасибі, рідненька, що Ви у нас є, Хай Бог Вам щастя й здоров'я дає.
З любов'ю, повагою чоловік Віктор, син Олег, дочка Наташа, зять Міша, внучка Оксанка, свати Віра та Анатолій з Крушинівки, брат Петро з сім'єю з Києва.
Дорогого чоловіка, турботливого батька, люблячого сина, брата Леоніда Леонідовича ЗАПОРОЖЦЯ (2.11) з Дяківки від щирого серця вітаємо із 40-річчям.
Ти став поважним, зрілим чоловіком Життєвий шлях для себе сам обрав.
І мудрий, і серйозний не за віком, Для жінки свої – справжній ідеал!
Уся родина любить тебе дуже І цінуватиме тебе завжди.
Й молитва наша щира, небайдужа, Оберігатиме від горя і біди.
Ми від душі тобі бажаєм щастя, Удачі, радості, здоров'я і тепла, Нехай твій дім минають всі нещастя, Щоби усмішка на устах цвіла.
З любов'ю дружина Наталя, діти Руслана і Богданчик, батьки Анна і Леонід, Тамара і Василь, брат Міша з сім'єю і брат Саша з сім'єю.
Нашу добру, красиву, ніжну, дорогу донечку, сестричку, онучку, племінницю, похресницю Діану Юріївну ТЮХТІЙ з П’ятківки, яка сьогодні святкує свій день народження, щиро вітаємо і зичимо всього найкращого.
Щоб ти завжди була щаслива, Добро пізнала у житті, І щоб сміялися до тебе Із неба зорі золоті.
Щоб гріло сонечко ласкаве, Щоб Бог тебе в опіці мав, І янгол, твій охоронитель, З плеча твого щоб не злітав.
З любов'ю мама, брат Діма, бабка Маруся,


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Пожежники з Моравіци відвідали Баланівку</b><br />На свято Івана Купала в Баланівку приїхали польські друзі з гміни Моравіца Свєнтокшиського воєводства. Вони привезли,...
6 фото   
<b>Народні гуляння з нагоди 20-ї річниці незалежності України</b><br />23 серпня&nbsp; о 15 годині&nbsp;&nbsp; з нагоди 20-ї річниці незалежності України&nbsp; на центральній площі міста...
3 фото   
<b>"Яндекс.Пробки" у Бершаді</b><br />На мапі району з'явились мітки сервісу "Яндекс. Пробки". Сервіс дає можливість спостерігати за завантаженістю доріг в...
2 фото   
<b>В Білорусі є чому повчитися</b><br />Нещодавно делегація Вінниччини, очолювана першим заступником голови облдержадміністрації І.М. Мовчаном, відвідала...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Маршук Ісак Павлович (1907) 1907 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення