Наступні дні перебування в Києві були насиченими та цікавими.
Учні посадили липу, каштани, туї, ялівець, самшит, ялинку на території дендропарку «Юннатівський», залишили гарний слід про себе, отримали грамоти НЕНЦу за добру працю.
Гостинно та радо, як своїх молодших колег, зустріли школярів на факультеті лісового господарства Національного аграрного університету. Цю зустріч нам організував вчений-лісовод В. М. Мауер. Сподобалась багата експозиція фауни лісу, представлена в музеї птахів та тварин, зачарувала ніжними пролісками, крокусами, розмаїттям рослин флора ботанічного саду.
Вразив красою столичний Київ-град, милує душу свята Лавра та Михайлівський Золотоверхий, з вдячністю дивимося на жінку-матір, яка стоїть на сторожі миру, викликає гордість величний Монумент Незалежності на майдані та Арка Дружби народів над Дніпром.
Діти надовго запам’ятають цю поїздку, вони збагатили свій кругозір, внесли посильний вклад в оздоровлення довкілля. А це стало можливим завдяки добрим людям-керівникам – начальнику відділу освіти РДА Л.І. Дзюбенко, директору ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєву та їхнім колегам, які створили всі умови, щоб юні лісівники з мальовничого подільського села побували в Києві.
Галина ГУЗ, директор Сумівської школи.