Fridge magnet wooden gears

Творча співпраця

  • Подобається0Не подобається
  • 8 Січня 2013, 20:59

Освіта сьогодні – це постійний пошук. Пошук ефективних підходів до організації освітнього процесу у світлі сучасних вимог – характерна ознака роботи відділу освіти Бершадської райдержадміністрації, кожної школи зокрема, особлива увага – забезпеченню цілісного процесу навчання, виховання дітей. Наступність між дошкільним вихованням і шкільним навчанням завжди належала до числа найважливіших педагогічних проблем.

Саме її вирішенню було присвячено спільне засідання (семінар-практикум) методичних об’єднань вчителів початкових класів і вихователів дитячого садка, яке відбулося у Джулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Як забезпечити дієву співпрацю вчителів та вихователів, виробити взаємну узгодженість вимог до розвитку та виховання дитини, що є особливо актуальним на межі переходу цих важливих ланок на новий зміст роботи, вирішували учасники семінару.

Методист дитячого садка О.І. Яценко ознайомила з основними напрямками нового Базового компонента дошкільної освіти, за яким вони почали працювати в нинішньому навчальному році. Вихователі Н.І. Івасик, Т.Г. Круковець, О.В. Костюшина звернули увагу на особливості відкриття та освоєння дошкільником двох основних життєвих реалій – власного «Я» та навколишнього світу, процес підготовки дітей до школи за програмою «Я у Світі».

Керівник методичного об’єднан ня вчителів початкових класів Г.В. Івасик наголосила на позитивних змінах у новому Державному стандарті початкової загальної освіти. Зі змістом роботи над формуванням ключових компетентностей молодших школярів, визначених Держстандартом, ознайомили присутніх вчителі початкових класів В.П. Сопільняк, Л.М. Гріщенко, В.М. Гоменюк.

Досвідом роботи за новими програмами і новими підручниками поділилися вчителі перших класів Л.О. Федоришина і Г.А. Дяченко. Практичний психолог Я.М. Човганюк визначила основні чинники, які впливають на соціальнопсихологічну адаптацію, формування окремих компонентів психологічної готовності дитини до навчання, ознайомила з методикою та результатами діагностування майбутніх першокласників у нинішньому році.

Не залишило нікого байдужим тренінгове заняття, проведене заступником директора школи з навчально-виховної роботи С.О. Чабан (на знімку). Воно створило творчу довірливу атмосферу, сприяло згуртуванню вчителів і вихователів у роботі над проблемою наступності.

Своїми цікавими методичними знахідками поділилися з вихователями дошкільної установи вчителі-початківці.

Яскравою і різноманітною була спільна виставка творчих робіт учнів початкових класів і вихованців дитячого садка.

У ході зацікавленої роботи було визначено шляхи подальшої співпраці, форми плідної взаємодії в роботі над успішним вирішенням проблеми наступності між дошкільним навчальним закладом і школою, створенні умов для особистісного розвитку і творчої самореалізації кожного маленького громадянина, формування покоління, здатного навчатися, створювати і розвивати цінності.

Світлана ЧАБАН, заступник директора з навчально-виховної роботи Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
3 фото   
<b>З нагоди Дня культури та аматорів народного мистецтва</b><br />В районній музичній школі 24 березня відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня культури та аматорів...
3 фото   
<b>140 років з Дня Народження української поетеси Лесі Українки</b><br />25 лютого 2011 року виповнюється 140 років з дня народження української поетеси Лесі Українки. Леся Українка...
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
6 фото   
<b>Дошка пошани - 2013</b><br />&#160;Розпорядженням голови районної державної адміністрації М. Бурлаки від 25 липня 2013 року №265 «Про занесення на...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Погребняк Артем Якович (1916) 1916 р., українець, робітник. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 02.06.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Творча співпраця - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники