Fridge magnet wooden gears

У книгах – мудрість світу

  • Подобається0Не подобається
  • 30 Вересня 2017, 09:00

Наша бібліотека створена у 1967 році, разом із відкриттям медучилища (нині коледжу). З того часу поповнювалася книгами, періодикою, читачами.

У нинішньому році медичному коледжу – 50. Не одне покоління викладачів самовіддано працювало і працює над зростанням авторитету навчального закладу.

Щиро вдячна їм та керівникам коледжу, які пішли на заслужений відпочинок, за те, що вони були активними читачами бібліотеки, це Л.К. Журавленко, Л.П. Свінціцький, С.П. Чорненька, К.М. Якимишина, Г.О. Постель, В.О. Барановська.

П’ятьох директорів пам’ятають стіни нашої альма-матер: І.В. Ганський, С.К. Яцюк, І.Ю. Андрієвський, С.В. Балановський, з 2006 року і понині заклад очолює К.М. Оніщенко.

Всі вони збагачували матеріально-технічну базу бібліотеки, спрямовували її роботу на виховання у студентів інформаційної культури, любові до книги, розвитку професійних інтересів і здібностей.

Першою завідувачкою бібліотеки була Ф.Д. Козійчук.

Вона провела величезну роботу із забезпечення викладачів і студентів підручниками, формувала книжковий фонд з урахуванням профілю навчального закладу.

Потім її змінила О.М. Кавун. Розумна, красива, віддана професії бібліотекаря, сповна наділена філософською мудрістю, знаннями. Разом з нею працювала у бібліотеці Г.Г. Ховавко, яка також любила свою справу.

Книжковий фонд бібліотеки нині складає понад 26 тисяч примірників. Працівники бібліотеки працюють над його поповненням, забезпеченням періодичними виданнями (сьогодні в бібліотеці – 25 назв періодики). Кошти на їх придбання виділив народний депутат України М.І. Кучер, за що читачі щиро йому вдячні.

Бібліотека оснащена комп’ю тером, принтером, ксероксом, аудіо- та відеотехнікою. Підключені до мережі Інтернет. Маємо 105 електронних підручників. На одного студента припадає 40 примірників книг.

Наш фонд є універсальним, він відповідає змісту навчання майбутніх медпрацівників та його виховним функціями.

В бібліотеці Бершадського медичного коледжу працює читальна зала та два абонементи обслуговування. Естетично оформлений книжковий фонд. Працівники бібліотеки беруть участь у проведенні предметних тижнів, днів інформації, виховних годин, тематичних вечорів, книжкових виставок. В бібліотеці проводяться конкурси «Захист читацького формуляру».

В результаті конкурсу визначаються кращі читачі, інформація про них вміщується на стенді «Бібліотека. Книга. Читач.» У недалекому майбутньому бібліотека повинна стати бібліотечно-інформативним медіа центром, але незмінним залишається її завдання – забезпечувати науковий розвиток особистості, навчати читачів працювати, пізнавати, утверджуватися.

Ніна ОБУХОВСЬКА, завідуюча бібліотекою медичного коледжу.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
3 фото   
<b>Черговий мітинг підприємців</b><br />Учасники Весняного маршу протесту «Вперед», який відбувся 19 травня 2011 року у м.&nbsp;Києві, &nbsp;дали владі...
2 фото   
<b>До Дня працівників торгівлі: «Покупці нам довіряють...»</b><br />Дефіциту в торговельних закладах у Бершаді, звичайно, немає. За останні роки побудувалося і відкрилося чимало...
4 фото   
<b>Футбол</b><br />Футбольна команда району завершила участь в футбольних іграх першості області сезону 2011-2012 років. Завдяки тому,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Кропенко Андрій Васильович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Колишнє містечко, в якому переважали дрібні ремісники і селяни, пригноблені нужденністю й позбавлені людських прав, перетворилося в сучасне соціалістичне місто з суцільною письменністю. Про здоров'я трудящих піклуються понад 50 лікарів, які працюють у 2 лікарнях, а також медпрацівники інших медичних закладів. Діти шкільного віку навчаються в 2 середніх школах, восьмирічці та в школі-інтернаті.... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

У книгах – мудрість світу - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники