Програма розвитку – крок у майбутнє

 • Подобається0Не подобається
 • 3 Лютого 2013, 19:11

Минулої п’ятниці відбулося пленарне засідання 19 сесії районної ради 6 скликання, в якому взяли участь голова районної ради М.Г. Бурлака та його заступник В.С. Бондаренко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш (на знімку), депутат обласної ради С.П. Савченко, начальники управлінь, відділів, служб РДА, міський, сільські голови, керівники районних підрозділів міністерств і відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і громадських організацій. Депутати розглянули майже два десятки питань порядку денного.

Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2012 рік звітував начальник управління економіки райдержадміністрації В.Е. Ольшевський.
Він детально проаналізував показники в різних галузях господарського комплексу, у соціально-культурній сфері.

Зважаючи на те, що в газеті вже друкувався матеріал про підсумки роботи за 11 місяців 2012 року, коротко окреслимо основні тенденції, які були озвучені в доповіді.

Минулий рік, за словами Володимира Едуардовича, характеризується зростанням номінальної середньомісячної зарплати та середньомісячного розміру пенсій, збільшенням обсягів товарообороту та реалізованих послуг тощо, однак є й негативні тенденції, які впливають на соціально-економічний стан району. Серед них – зменшення обсягів промислового виробництва та виробництва сільськогосподарської продукції, будівельно-монтажних робіт, пасажирських та вантажоперевезень.

Хоча в 2012 році і збереглася позитивна динаміка ефективної роботи господарського комплексу, однак зменшення обсягів виробництва та реалізації продукції вплинули на фінансові результати.

Як наслідок – господарюючими суб’єктами району отримано менше прибутку до оподаткування, ніж за відповідний період минулого року.

Складовою економіки є малий та середній бізнес. У малому бізнесі району задіяно понад 30% усього зайнятого економічною діяльністю населення. Суб’єкти малого підприємництва забезпечили зайнятість більше 5,5 тис. осіб.

У районі збережено позитивну динаміку зростання доходів населення, забезпечено стабільну виплату всіх пенсійних зобов’язань.

Чимало місця в доповіді В.Е. Ольшевського було відведено здобуткам і проблемам у галузях освіти, охорони здоров’я, культури і туризму, молодіжній політиці, роботі з дітьми. Програмні завдання та пріоритети торік практично реалізовані в повному обсязі.

В.Е. Ольшевський презентував і програму соціальноекономічного та культурного розвитку району на 2013 рік, пріоритети та програмні завдання якої спрямовані на: підвищення життєвого рівня населення, якості надання медичних та освітянських послуг; впровадження енерго - зберігаючих заходів у закладах бюджетної сфери та житловокомунального господарства; вдосконалення роботи агропромислового комплексу; створення умов для надходження в район вітчизняних та іноземних інвестицій, для розвитку підприємницької діяльності та поліпшення бізнесклімату; раціональне використання бюджетних коштів, зміцнення бюджетної та фінансової дисципліни; здійснення ефективної роботи в сфері природокористування та безпеки життєдіяльності людини; створення дієвих механізмів для розвитку громадянського суспільства.

Першочергова увага приділятиметься питанням вдосконалення структури виробництва і системи сівозмін, раціонального використання земель сільськогосподарського призначення.

Основним пріоритетним напрямком розвитку тваринництва на цей рік визначено розвиток молочного скотарства на промисловій основі.

У 2013 році особливе місце займатимуть заходи по детінізації економіки та легалізації зайнятості.

У сфері соціальної підтримки протягом нинішнього року акцент робитиметься на адресність призначення соціальних виплат, а також на ефективність контролю за цим процесом.

Особлива увага приділятиметься оптимізації мережі освітніх закладів у сільській місцевості. Об’єднання окремих навчальних закладів для більш ефективного використання матеріально-технічних, фінансових і кадрових ресурсів – один із вагомих резервів забезпечення якості і доступності освіти.

Для досягнення позитивних результатів необхідні нестандартні підходи і рішення.

Більш детально з програмою соціально-економічного та культурного розвитку району можна ознайомитись на офіційних сайтах районної ради та райдержадміністрації.

В обговоренні цих питань взяли участь заступник голови районної ради В.С. Бондаренко, голова постійної комісії райради з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження В.П. Мороз, Устянський сільський голова В.В. Фіщук та начальник відділу охорони здоров’я РДА Д.Н. Яремчук.

Депутати ухвалили рішення, яким затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку району на нинішній рік.

На сесії також було затверджено план роботи районної ради 6 скликання на 2013 рік, структуру та штатну чисельність її виконавчого апарату, умови оплати праці в нинішньому році голови районної ради та його заступника.

Депутати прийняли й програми розвитку малого та середнього підприємництва району на 2013-2014 роки, реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2013-2015 роки, районні програми увічнення пам’яті про події та учасників Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років на період 2013-2017 роки, забезпечення поінформованості населення та висвітлення діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2013-2017 роки та програму організаційного забезпечення діяльності реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції на 2013-2015 роки. А ще вони внесли зміни до переліку посад (професій) працівників територіального центру та їх кількість, до рішення 5 сесії районної ради 6 скликання від 4.02.2011 року «Про структуру та штатну чисельність комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», затвердили у новій редакції статут комунальної організації «Бершадська районна дитячоюнацька спортивна школа «Ровесник», розпорядження голови районної ради №53 «Про припинення трудового договору» від 29.11.2012 року та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Внесено відповідні зміни й до рішень про районний бюджет на минулий і нинішній роки.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Автопробіг у Бершаді</b><br />6 травня ТСОУ з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги та 20 &ndash; річниці вищеназваної організації проходив...
4 фото   
<b>На карті України з’явилася «Країна чеснот»</b><br />В українських школах завершився навчальний рік, пролунав останній дзвоник, і за вікном уже майже літо. Для дітей це –...
3 фото   
<b>Ювілей школи відзначили урочисто</b><br />Минулої п’ятниці урочисто відзначили 150-річчя Дяківської школи.
8 фото   
<b>День захисника Вітчизни - свято поколінь</b><br />23 лютого 2011 року о 13 годині актовій залі Бершадської ЗОШ №1 відбулися урочистості з нагоди Дня захисника...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Менишин Леонтій Галактіонович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
З невеликої майстерні, де кілька ремісників виготовляли раніше на замовлення селян вози та брички, до сучасного підприємства з потужною енергетичною базою — такий шлях за роки Радянської влади меблевої фабрики. Нині вона дає для квартир трудящих та підприємств громадського харчування меблів на 2 млн. крб. щорічно. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Програма розвитку – крок у майбутнє - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення