Fridge magnet wooden gears

Призначення

 • Подобається0Не подобається
 • 3 Березня 2013, 21:55

На знімку: голова облдержадміністрації І.М. Мовчан (у центрі) вітає М.Г. Бурлаку з призначанням на посаду голови Бершадської райдержадміністрації.

Як уже повідомлялося, 18 лютого 2013 року Президент України підписав розпорядження про призначення голови районної ради М.Г. Бурлаки головою Бершадської РДА. А вже наступного дня голова облдержадміністрації І.М.
Мовчан представляв новопризначеного керівника активу Бершадщини. Іван Михайлович спочатку зачитав розпорядження про звільнення з цієї посади О.Ф. Снігура, а потім – про призначення М.Г. Бурлаки.

– У моєму житті відбувається дуже важлива подія у зв’язку з призначенням на високу і відповідальну посаду виконавчої гілки влади, – зазначив Михайло Григорович.

Він подякував голові ОДА за високу довіру і запевнив: разом з активом району, з усіма небайдужими до майбутнього нашого краю, наших нащадків людьми активно працюватимуть над реалізацією прийнятих програм, аби поліпшити життя людей. Сьогодні, переконаний М.Г. Бурлака, можна досягти успіху, певних позитивних зрушень в розвитку району лише в тісній співпраці, без усяких політичних уподобань. А ще має бути повага один до одного, довір’я та відповідальність за конкретну справу. Працювати потрібно так, щоб наповнити історію славного бершадського краю добрими справами.

Від імені депутатського корпусу районної ради, всіх територіальних громад із призначенням на посаду голови райдержадміністрації М.Г. Бурлаку вітав заступник голови районної ради В.С. Бондаренко. Він висловив упевненість, що досвід, чудові людські риси, повага до людей Михайла Григоровича сприятимуть розвитку ра - йону і від імені присутніх вручив йому лист-побажання.

Щирі слова вітань і побажань М.Г. Бурлаці висловили також головний лікар комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Л.І. Брикуля, начальник відділу освіти РДА Л.І. Дзюбенко, Бершадський міський голова М.І. Кольченко.

Після цього голова ОДА І.М. Мовчан повідомив учасникам зустрічі про нововведення у взаємодії райдержадміністрацій та обласної влади: щоквартальні звіти керівників району перед керівництвом області про виконання основних завдань і звіти представників обласної влади (раз на півроку) перед громадами районів про виконання взятих на себе зобов’язань перед певним районом.

Обласною владою визначено пріоритетні напрямки діяльності. Один із них – охорона здоров’я. Так, у цій галузі ще чимало негараздів, однак той ресурс (автомобілі, медичне обладнання тощо), який район отримав за останні півтора року, значно більший, ніж він міг бути без пілотного проекту реформування. Іван Михайлович підкреслив: обласна влада в цьому плані буде послідовною. Нинішнього року, зокрема, передбачається максимально відремонтувати ФАПи, амбулаторії, іншого статусу набуватиме й центральна районна лікарня.

У галузі освіти належна увага приділятиметься якості навчання і харчування дітей.

У малокомплектних школах витрати на одного учня в рік становлять від 18 до 40 тисяч гривень. А яка якість навчання? Голова ОДА переконаний: це треба усвідомлювати, тут є над чим працювати.

Ще один з пріоритетів – агропромисловий комплекс.

Іван Михайлович відзначив: на Бершадщині середня заробітна плата – одна з найнижчих в області, необхідно також активніше проводити роботу з легалізації робочих місць. Бершадський район з великим потенціалом, тож і показники мають бути відповідними, переконаний він.

Щодо галузі культури, то голова ОДА наголосив: дано доручення провести інвентаризацію закладів культури і і визначити потребу в ремонтах.

Належна увага приділятиметься благоустрою районних центрів та інших населених пунктів, розвитку малого підприємництва тощо. Усі ці питання, підкреслив І.М. Мовчан, – реальні, конструктивні, і вирішувати їх потрібно цивілізовано. Іван Михайлович висловив сподівання на повне взаєморозуміння з новим керівництвом району.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Чи стане цей мітинг уроком?</b><br />Якщо п’ятниця, 13-е число червня, зранку для медиків була святковою, адже у першій половині дня проводилися...
4 фото   
<b>Проблеми освіти, кадрові питання</b><br />Більше місяця минуло відтоді, як Михайло Бурлака був призначений головою райдержадміністрації і склав повноваження...
2 фото   
<b>Схід села перетворився у зборище неприязні</b><br />На чергові збори громадян прибула з райцентру чимала делегація керівників на чолі з головою райдержадміністрації О.Ф....
2 фото   
<b>Працюють спільно на результат</b><br />Голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур продовжує виїзди в територіальні громади району. Цього разу він побував у...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Романівка
Вишинський Семен Прокопович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Поряд з досягненнями в економіці відчутні зміни відбувалися в культурному житті. З перших днів після визволення почала виходити районна газета «Соціалістичний шлях» (з 1963 року — «Вогні комунізму»). Відкрилося педагогічне училище, в якому з числа молоді, що мала семирічну освіту, готували учителів початкових класів. У цьому закладі більш як 20 кваліфікованих викладачів навчали понад 300... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Призначення - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення