Fridge magnet wooden gears

НЕВТОМНИЙ

  • Подобається0Не подобається
  • 26 Травня 2008, 20:33

Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають громадського кореспондента районної газети
Юрія Леонтійовича ЦІНЧИКА (27.05)
з 70-річчям.
У Вашій особі держава має відданого та люблячого сина, життя якого присвячене служінню Україні. Бажаємо Вам міцного здоров'я, родинного затишку, натхнення й злагоди, високих досягнень у творчій праці на благо держави. Від усієї душі зичимо достатку, щастя, доброго настрою на довгі роки.
Бершадська районна та міська ради ветеранів війни та праці щиро вітають з 70-річчям
Юрія Леонтійовича ЦІНЧИКА
Прийміть найкращі побажання здоров'я, витримки, успіхів, енергії на довгі роки. Нехай Ваші задуми і справи вінчаються успіхом, а натхнення допоможе долати нові вершини на життєвому шляху.
Бажаємо Вам щастя, родинного тепла, наснаги, довголіття, добробуту та достатку.
Зустріч в автобусі, що прямував на Вінницю, була несподіваною, але приємною, адже мені трапився в попутники Юрій Леонтійович Цінчик. Поскільки наше спілкування останнім часом відбувається здебільшого по телефону, ми обидва зраділи, що пощастило їхати поруч. Саме тоді мій попутник розповів стільки цікавого, що вистачило б на цілу книгу. Книгу спогадів, книгу життя. Юрій Леонтійович, посилаючись на хворобу, висловлював жаль, що на деякий час відійшов від активної співпраці з газетою. Тоді ж вирішили, що всі ті щирі розповіді про людей, з якими йому пощастило працювати разом, можна надрукувати. Так у газеті з'явилася рубрика "А було ж…", яка зацікавила читачів. Її підтримали інші автори.
… Його нині сприймають як корінного бершадця, хоч народився він у багатодітній сім'ї в селі Заливанщині Калинівського району. Доля склалася так, що ще зовсім малою дитиною разом з рідними побував в евакуації. Та де б не доводилося жити, ніколи не цурався ніякої роботи і не боявся труднощів. А їх випало на життя Юрія Леонтійовича чимало, адже в батьків було десятеро дітей. Та всі росли дружніми і працьовитими, підтримували одне одного. Ось звідки у нього прагнення допомогти іншим, підставити плече.
Найбільш приємним спогадом є для нього роки його робітничої юності, коли після закінчення Пилипонівської школи і фабрично-заводського училища влився в трудовий колектив цукрозаводу, працював слюсарем-турбіністом.
Згодом закінчив вищу партійну школу, був інструктором райкому партії, завідувачем організаційного, а потім промислово-транспортного відділів.
Він належав до тих працівників, яких рідко можна було застати в кабінеті, – як правило, майже завжди перебував серед людей, вирішував справи на місці. Ще одна сторінка його насиченої трудової біографії – посада заступника голови райвиконкому. А це – сила-силенна різних навантажень, обов'язків, які він намагався виконувати і вчасно, і сумлінно. У тому, що обличчя нашого райцентру поступово змінювалося на краще, є і його заслуга. Досить тільки назвати центральну котельню, каналізаційний колектор, дитсадок "Сонечко", тротуар на вулиці 50-річчя СРСР (район Пилипонівки), обсаджений деревами Гордіївський шлях… Нині мало хто пам'ятає, скільки незручностей завдавав людям вузький міст біля спиртзаводу, адже дуже важко було розминутися транспорту і пішоходам. Тому зробили відповідні переходи, і проблему владнали. Все це і багато інших справ – за безпосередньої участі Ю.Л. Цінчика.
Перед виходом на пенсію попрацював він також заступником директора молочноконсервного комбінату, помічником-референтом народного депутата України.
Та де б не доводилося трудитися, свої обов'язки виконував як належить, і робив усе, що йому доручали, на совість. Бо розумів, що все це – для людей. Разом з дружиною Ганною Іванівною виростили двох прекрасних дітей – дочку Наталію, яка нині працює вчителькою початкових класів школи № 1, та сина Андрія, який колись, як і батько, працював електриком на цукрозаводі, а нині трудиться на спиртзаводі. Гордяться Цінчики внучкою Ганною, яка на відмінно закінчила школу, нині так само навчається в юридичній академії імені Ярослава Мудрого. Для Юрія Леонтійовича дуже пам'ятним і корисним став її подарунок – "Тлумачний словник української мови", адже він останнім часом значно активізував співпрацю з районною та обласною газетами. Він передплачує ці видання вже півстоліття, є їхнім активним громадським кореспондентом. І навіть у свої сімдесят (стільки виповниться йому 27 травня), хоч і доводиться миритися з недугою, він залишається таким же невтомним, діяльним, потрібним суспільству. Побажаймо ж Юрію Леонтійовичу ще багато літ творчої наснаги. Хай вистачить Вам здоров'я на всі добрі справи для людей. Залишайтеся таким, яким Ви є. І майте на увазі, що читачі чекають Ваших нових матеріалів. Тож з роси і води Вам!

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
84 фото   
<b>День перемоги у Бершаді</b><br />За багаторічною традицією, вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств,...
48 фото   
<b>ШЛЯХОВА</b><br />
4 фото   
<b>Проблеми інтегрованого управління природними ресурсами басейну р. Південний Буг</b><br />Південний Буг є найбільшою річкою, басейн якої повністю розташований в межах України і простягається більш ніж на 800...
2 фото   
<b>Молодь єднає Україну</b><br />Ініціатором велозаїзду стала молодіжна громадська рада при райдержадміністрації. Патріотичний захід відбувся під...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Начорний Василь Максимович (1927) 1927 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 08.04.47. Похов. м. Артемівськ, Донецька обл.

З історії Бершаді
Робітники і службовці Бершадського лісгоспу в парку культури та відпочинку своїми силами збудували спортивні майданчики, водну станцію. На колгоспні кошти спорудили стадіон, де відбувалися змагання сільських спортсменів а також перші районні спартакіади. З 1950 року в Бершаді почала працювати спортивна школа на 60 учнів. Спортсмени Бершаді стали ініціаторами створення єдиного сільського... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

НЕВТОМНИЙ - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники