Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 8 Січня 2009 р

Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм секретаря П’ятківської сільської ради Ганну Терентіївну ГРОМ (1.01) В цей чудовий зимовий день прийміть побажання міцного здоров’я. Веселих і сонячних днів Вам, багато радості від життя, посмішок, щирих і добрих людей навколо, здійснення всіх мрій! Хай щастя нещастя у дім не пускає, а лихо дороги додому не знає.
  Бершадська райдержадміністрація та районна рада шлють найкращі вітання з нагоди ювілею секретарю Осіївської сільської ради Миколі Станіславовичу ПЛАХОТНЮКУ ( 3.01 ) Від щирого серця бажаємо козацького здоров’я, людського щастя, терпіння, натхнення та професійних досягнень. Нехай мир, добро і злагода завжди панують у Вашій оселі! Зичимо Вам, Вашим рідним родинного затишку, надії на щасливе майбутнє!


  Колектив ПСП „Відродження” с. Теофилівки шле найкращі вітання та побажання з нагоди дня народження, Нового року та Різдва Христового директору ПСП Михайлу Васильовичу КІНАШУ (6.01) Ваші роки – то Ваш скарб, їм ціни немає, Кожен рік багато варт, всі про це ми знаєм.
Вашу мудрість бачим ми, цінуєм Ваш досвід, Визнання поміж людьми і поваги досить.
Тож прийміть уклін від нас, щирі слова шани, Всякий день і всякий час гордимося Вами.
Хай Бог Вам здоров’я та сили дає, А сива зозуля сто літ накує.


  Шановна Тетяно Дмитрівно ГОНЧАРУК!
Колектив та профспілковий комітет Устянської ЗОШ I-III ступенів щиро і сердечно вітають Вас з ювілеєм (1.01) Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття, Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого ми Вам бажаєм.


  Дирекція, профком ТОВ „Агрофірма „Джулинка”, колеги щиро вітають з 60-річчям головного зоотехніка Миколу Никифоровича ЧЕХОВСЬКОГО (1.01) Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться.
Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній.


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Галину Миколаївну КАСІЯНЕНКО (1.01) з с. П’ятківки, Наталію Степанівну СКРИПНИК (2.01) з с. Шляхової, Олену Віталіївну ГОРОБЕЦЬ (3.01) з с. Голдашівки, Руслану Володимирівну ЦІХАЧ (4.01) та Любов Олексіївну ФАРТУШНЯК (8.01) з с. Джулинки, Надію Іванівну ПОЛЯТИЧКО (8.01) з с. Війтівки.
Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день.
Щоб від життя ви мали лиш удачі, Повагу й шану – від людей.


  Колектив ДП „Бершадський лісгосп” щиро вітає з 60-річним ювілеєм мисливствознавця лісгоспу Миколу Андрійовича ТЕМЧИШЕНА ( 1.01 ) Нехай цей день дає Вам здоров'я і силу І стелить в майбутнє дорогу ясну, Щоб в праці, житті були Ви щасливі, А в серці сто літ відчували весну.
Хай щастя поселиться у Вашому домі, І ліку не буде довгим рокам.
Міцного здоров'я, удачі в усьому Ми щиро бажаємо Вам.


  Сердечно вітаємо з ювілеєм дорогого, любого, найкращого у світі чоловіка, батька, дідуся Миколу Андрійовича ТЕМЧИШЕНА з Флорино.
В цей день святковий ми тебе вітаємо, Даруєм сонця промені ясні, Даруєм небо голубе, безкрає І квіти всі, які є на землі.
Нехай живуть у твоєму домі Любов і злагода, й весна, Щоб вся рідня і всі знайомі Завжди казали: гарна ця сім'я!
Живи нам, рідненький, ще довго на світі, І будемо всі ми любов'ю зігріті.
З повагою та любов’ю дружина Надя, сини Віталій, Руслан, невістки Світлана, Аня, онуки Артем, Мар’яна.


  Колектив соматично-діагностичного відділення центральної районної лікарні щиро вітає з днем народження лікаря-офтальмолога Марію Гаврилівну ЧУМАК (4.01) Осипаються дні пелюстками, непомітно спливають роки. Не сумуйте, гордіться літами, бо не марно прожиті вони. Як для Вас, то прожито ще мало, доживіть хоч, принаймні, до ста. Щоб усюди Вас щастя стрічало, а для горя, щоб час не настав. Бажаємо життя прожити без сліз, без горя, без біди, нехай щасливим воно буде сьогодні, завтра і завжди!


  Колектив шкірвенкабінету центральної районної лікарні щиро вітає з ювілеєм лікаря Лідію Марківну ТЮТЮННИКОВУ ( 6.01 ) Роки летять, як чайки на водою, Їх не спинить, але не в тому річ, Ми раді, що працюєм з Вами Так дружно пліч-о-пліч.
І далі кожен рік хай буде світлим, Врожаїться і успіхом, й добром.
Хай усмішка ясніє, сонцем квітне Любов’ю й ніжністю, і сонячним теплом.


  Адміністрація, профспілковий комітет ЗАТ «Бершадський пивокомбінат» шлють найкращі вітання з нагоди ювілею працівниці цеху слабоалкогольних напоїв Марії Федорівні СМЕТЮХ (2.01) На килимі життя, немов чарівна м’ята, Розквітла Ваша ювілейна дата.
Добра і радощів бажаєм, здоров'я на усі літа, Хай сонце весело Вам сяє, Хай квітне в серці доброта, З роси, з води на добру сотню літ Людського щастя, благ земних по вінця, Нехай Вас зустрічають завжди сонячні промінця.


  Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди гарного ювілею любій, коханій дружині, дорогій дочці, добрій, лагідній матусі, бабусі Євгенії Мануїлівні БАЛАН (30.12) з Баланівки.
Час рікою пливе, а Ви й досі така: Чарівна, молода і весела...
То нічого, що в скронях притаїлась сивина, І онучки біжать галасливі, веселі...
Бажаєм, щоб Ви не журились ніколи, І щоб не корились Ви прикрощам долі, Щоб горе і смуток Ваш дім обминали, А сонечко ясне завжди Вам сіяло.
Щоб були здорові, щоб були щасливі, І років багато-багато прожили!
З любов’ю, повагою та вдячністю чоловік Сергій, мама Мотрона, син Толя, дочка Валя, невістка Наташа, зять Вася, онучки Мар’яна, Ярослава, Настя, Яна.


  Сердечні, теплі слова шлемо з нагоди 50-річного ювілею нашому дорогому, любому чоловікові, татові і дідусеві Василю Івановичу ГАВЕНКУ (6.01) з П’ятківки.
50 – не привід для печалі, 50 – це зрілість золота.
Хай до ста, а може й далі, Йдуть, не оглядаючись, літа.
Хай сонце світить на кожній стежині, Хай вірні друзі і рідні будуть завжди на путі, Хай усе, що потрібно людині, Буде супутником у твоєму житті.
З повагою і любов’ю дружина, дочка Наташа, зять Андрій, онуки Діма і Віталик.


Ніжну, лагідну, турботливу, дорогу матусю, бабусю і дружину Катерину Миколаївну ЗАГАРІЙ (1.01) з Баланівки сердечно вітаєм з ювілеєм.
Рідненька наша, молимось за тебе, Твоя любов нас всіх обігріва, І нам в житті нічого більш не треба, Лиш ти була б здорова і жива.
Тебе цілуєм і тобі вклоняємось, І відчуваєм рук твоїх тепло, Багато в світі мам, та знаємо: Такої ще ні в кого не було!
З повагою та любов’ю сини Сергій, Василь, невістки Валя, Яна, чоловік Степан, внуки Катя, Максим, мама Марія Дмитрівна.


  Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди гарного ювілею шановній Катерині Миколаївні ЗАГАРІЙ з Баланівки.
Нехай у Вас буде все, що потрібно, Без чого не складається життя: Здоров'я, щастя, дружба і удача Та вічно юна, нестаріюча душа.
Хай б'ється джерело добра бурхливо, Хай буде рівним Ваш життєвий шлях, Прекрасним, щедрим, наче хлібна нива, Чарівним, як мелодія в піснях.
З повагою сім’я Ходаків з Великої Киріївки.


  Сердечно вітаємо з ювілеєм, Новорічними святами та Різдвом Христовим нашу дорогу, лагідну, турботливу матусю, бабусю Євгену Степанівну РУДЬ (6.01) з Великої Киріївки.
Спасибі, матусю, за ночі безсонні, За лагідність серця і мудрість буття, Без тебе, рідненька, не було б ні сонця, Ні радості, щастя, не було б життя.
Ми завжди пишаємось, рідна, тобою, Спасибі за руки твої золоті, За серце, що зовсім не знає спокою, Хай хороше буде тобі у житті.
За руки невтомні і серце ласкаве Низький від усіх уклін до землі.
З любов’ю, повагою та вдячністю дочки Валя, Таня, Свєта, зяті Саша, Коля, онуки Віка, Максим, Юля, Люда.


  Дорогого, любого, лагідного чоловіка, батька, дідуся Григорія Никифоровича ОНІЩУКА (1.01) з Голдашівки щиро вітаємо з 70-річним ювілеєм.
Дорогий наш батьку, дідусю рідненький!
Ми Вам вклоняємось до землі низенько.
Дякуємо, рідний, Вам за пораду І за те, що правнучку зустрічаєте радо.
За любов і ласку, і за добреє слово, Будьте, наш рідний, Ви завжди здоровий!
70 – це не так і багато, І до ста років недовго чекати.
Тож хочемо, рідний, Вам побажати На ювілеї столітнім гуляти!
З повагою та любов’ю дружина, дочка Наташа, зять Віктор, онуки Альона, Коля, правнучка Таня.


  З нагоди 60-річчя шлемо найкращі вітання шановному Віктору Петровичу ПОШТОВЕНКУ (4.01) з Баланівки.
Ювілей – це не просто свято, Хай же серце працює завзято.
Ювілей – це роки твої зрілі, Мудрий досвід в потрібному ділі.
Ювілей – це як зустріч з зорею.
Тож завжди молодійте душею.
Нехай приносять радість Вам щодня Знайомі, друзі, діти, вся рідня!
Нехай над Вашим домом літ до 100 Дух Благодаті Божої вита!
З повагою сім’ї С.К. Рибіцького, П.М. Боляновського, А.М. Сарахмана, І.І. Шевчука, В.С. Ткачука.


  Вітаємо нашу дорогу матусю, бабусю, дружину Марію Григорівну КОЗЛО (8.01) з Чернятки.
з Новорічними і Різдвяними святами та з 55-річчям.
Матусю рідненька, ти дуже стомилась, Посидь хоч сьогодні, ти ж завжди трудилась.
Вже ювілейну стоптано стежину, Та спокою нема для твоїх ніг, Бо пройдено життя лише частину, Попереду багато ще доріг.
Нехай життя квітує буйним цвітом, І день народження приходить знов і знов, А доля хай дарує з кожним роком Міцне здоров’я, щастя і любов!
З повагою чоловік Михайло, дочка Оксана, зять Славік, онук Ваня і всі рідні.


  6 січня в Святий вечір відзначає свій чудовий ювілей найдорожча для нас людина – наша матуся Євгена Максимівна КОЗАК з Чернятки.
В цей ювілейний день ми вклоняємося тобі низенько до землі за доброту, ніжність, материнську любов та цілуємо, дорогенька наша, твої натруджені, роботящі рученьки. Хай Бог тобі, матусю, дарує багато літ життя, хай твоя посмішка та любов зігрівають всіх нас.
Я скажу тобі, мамо, Ці найкращі слова, Що співав соловейко в долині, Рідна, ніжна, найкраща і завжди моя В українській терновій хустині.
З найкращими вітаннями та любов’ю дочка Надія, зять Олександр, син Коля, невістка Раїса, онуки Олег, Таня, Алла, Андрій, правнучка Софійка, свати Аня, Петро, Лідія, Олександр та вся велика родина.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
7 фото   
<b>"Золотий Олімп-2011"</b><br />25 травня в залі засідань агропромислового розвитку проведено районне свято вшанування розуму, інтелекту та знань....
2 фото   
<b>Технології і професіоналізм - запорука успіху</b><br />Звісно, що найкраще ведуться весняно-польові роботи там, де до них готувалися не тільки по завершенню зими, а й...
3 фото   
<b>Відкритий лист панам Демченку, Козорізу і не тільки</b><br />Вельмишановні панове Борисе та Анатолію! Зізнаюсь, що я, з очікуваною цікавістю ознайомився з наперед анонсованими...
4 фото   
<b>У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок</b><br />У всіх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, а для кого цей...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Парполіта Іван Семенович (1913) 1913 р., українець, службовець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Цікаво проводять своє дозвілля трудящі в численних гуртках та студіях художньої самодіяльності, які є на всіх підприємствах, в навчальних закладах. Хоровий і танцювальний колективи спиртового комбінату — дипломанти республіканського огляду колективів художньої самодіяльності. Незмінним успіхом користуються не тільки в районі, але й в області хор вчителів міста, естрадний оркестр,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення