Fridge magnet wooden gears

НОВОРІЧНІ ВАМ ВІТАННЯ І НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ!

 • Подобається12Не подобається
 • 8 Січня 2009 р

Колектив, профспілковий комітет ВАТ „Птахокомбінат „Бершадський” сердечно вітають з днем народження, Новим роком і Різдвом Христовим депутата районної ради, заслуженого працівника сільського господарства, голову правління Івана Івановича АНДРУШКА (1.01) Нам Бог послав керівника такого, що ми і мріяти ніколи не могли, завзятого, серйозного і ділового, дай, Боже, щоб усі такі були! Такі, як він – завжди правофлангові, тому цінуємо його поради і ми за ним і далі йти готові, аби й надалі все було гаразд. Він сам в житті дорогу прокладає, крізь терни до зірок крокує сміло, ніяка перешкода не злякає, якщо замислив нове діло. Нехай довіку успіх процвітає, він заслужив на щастя в цьому світі, нехай прибуток з кожним днем зростає, ми щиро будемо за Вас радіти!

  Сердечно вітаємо з днем народження, Новим роком і Різдвом Христовим шановного Івана Івановича АНДРУШКА Бажаєм, щоб життя складалось із любові, З успіхів, радості, добра, Щоби купались Ви у міцнім здоров’ї, І у серці мрія щоб жила.
І щоб так було ще сотню років: Море друзів, втіха від дітей, І щоб ніколи Вас не обминали Шана і повага від людей!
З повагою сім’ї Л.В.Гаврилишиної та М.М.Гречаника.


  Міцного здоров’я, гарних здобутків у праці адміністрація, профком ДП „Бершадський спиртовий завод” щиро зичать всім трудівникам підприємства, ветеранам праці, їхнім сім’ям.
Нехай Новий рік та Різдво принесуть вам добробут, благополуччя, родинне тепло, злагоду, щирих друзів. Зичимо вам і вашим рідним успіхів, удачі, щастя. Щасливих і радісних вам свят!


  Шановні трудівники ЗАТ „Бершадський пивокомбінат”, ветерани товариства!
Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового року і Різдва Христового!
Нехай всі мрії вам здійснити вдасться, Нехай з достатком буде ваша хата!
І золотими розсипами щастя Нехай наповнюються ваші будні й свята!
Адміністрація, профспілковий комітет ЗАТ „Бершадський пивокомбінат”.


  Районна та міська ради ветеранів війни та праці щиро вітають ветеранів війни та праці, Збройних Сил України, учасників бойових дій, вдів загиблих і померлих інвалідів, партизан і підпільників, дітей війни, працівників тилу, одиноких престарілих та всіх жителів Бершадщини з Новим роком і Різдвяними святами.
Бажаємо вам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, довголіття. Хай завжди у ваших домівках будуть мир та злагода.


  Шановні працівники освіти району!
Відділ освіти Бершадської райдержадміністрації, рада голів профкомів працівників освіти сердечно вітають вас з Новим 2009 роком і Різдвом Христовим!
Щиро бажаємо всім здоров’я, миру, сімейного добробуту, успіхів у навчанні та вихованні дітей. Нехай кожний день нового року буде для вас щедрим, несе радість духовного оновлення, засіває нові сподівання, дає силу для здійснення добрих намірів і справ.


  Шановні жителі с. Баланівки!
Виконавчий комітет Баланівської сільської ради сердечно вітає вас і ваших рідних з Новим роком і Різдвом Христовим!
Хай радість і добро несе тиха ніч свята, Хай освітлює вам шлях зірка золота, У небі зорепад стверджує бажання!
Щастя вам, веселих свят, миру і кохання!


  З нагоди Новоріччя та Різдва Христового надсилаємо найкращі вітання всім жителям с. Бирлівки!
Нехай прийдешній рік наповнить ваше життя радістю і світлом, виправдає всі сподівання та надії, обдарує міцним здоров’ям, добробутом, благополуччям, злагодою. Хай у ваших сім’ях завжди панує злагода, розуміння та оптимізм.
Виконком Бирлівської сільської ради.


  Виконавчий комітет Сумівської сільської ради щиро вітає з Новорічними і Різдвяними святами всіх жителів с. Сумівки!
Бажаєм, щоб кожну оселю засіяли житом, щоб краще й заможніше всім стало жити! Щоб мрії здійснились, роки додавались, щоб в кожній родині весілля гулялись! Замети усмішок, хурделиці сміху, застілля святкового всім вам на втіху!
Бершадська рада сільськогосподарських виробників щиро вітає з Новорічними та Різдвяними святами всіх працівників сільського господарства району, трудівників селянсько-фермерських господарств, хліборобів-ветеранів та їхні сім’ї.
Хай ці свята наповнять добром і любов’ю ваші серця, а злагода і мудрість високо піднесуть Новорічну зорю благополуччя, здоров’я і добрих перемін. Хай засвітить свят-вечір свічі, і радість прийде в кожну родину, хай щастя буде у вас цілий рік – не годину!


  Дорогі працівники, ветерани праці, орендодавці та шановні жителі сіл Маньківки, Крушинівки та Шумилова!
Дирекція СТОВ „Лан” щиро вітає вас і ваші сім’ї з веселими Новорічними та світлими Різдвяними святами!
Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щедрої долі, щастя та миру, достатку та процвітання. Нехай 2009 рік буде щирим на добро і любов та сповненим надії й віри у краще майбутнє.


  Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає жителів Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Глинського та Демидівки Тростянецького району з Новим 2009 роком та Різдвом Христовим.
Бажаємо всім здоров’я, достатку та благополуччя, миру і злагоди в кожній домівці. Щоб у ваших сім’ях завжди панували взаєморозуміння і повага, у серці – любов, у всіх справах – життєва мудрість. Нехай весь рік буде благодатним і щедрим на добро та радість.


  Шановні працівники ТОВ „Світанок-Агросвіт”, ветерани праці, всі жителі Шляхової та Завітного!
Новий рік і Різдво Христове – свята, яких чекає кожен із нас. Бо віримо, що перегорнувши ще одну сторінку історії, чистий аркуш почнемо заповнювати лише найкращим: щастям, благополуччям, радістю.
Дирекція товариства щиро вітає вас, ваші сім’ї та бажає, щоб кожен із вас не переставав вірити в чудодійну силу Новорічної ночі, завжди з хвилюванням чекав здійснення усіх бажань.


  Дирекція, профком ТОВ „Агрофірма” Джулинка” сердечно вітають з Новим роком та Різдвом Христовим трудівників господарства, ветеранів виробництва, всіх жителів сіл Джулинки і Берізок-Бершадських! Нехай 2009-й принесе міцне здоров’я, гарні новини, достаток і благополуччя.
Серце зігріє хай Різдвяний вечір І принесе для кожного відраду.
Нехай розправляться у праці плечі І лишаться всі труднощі позаду!


  Дирекція та профспілковий комітет СТОВ „Удич” с. М’якоходу сердечно вітають всіх працівників, ветеранів праці та їхні сім’ї з Новим роком і Різдвом Христовим!
Бажаємо всім душевного тепла, міцного здоров’я, родинної злагоди. Нехай множаться ваші зусилля на творення добра, щастя для ваших рідних, а в кожній оселі поселяться достаток, любов і радість.


  Щасливого Нового року та Різдвяних свят дирекція, профспілковий комітет ПП „Промтехагросервіс„ с. Кошаринець щиро зичать працівникам, ветеранам підприємства, їхнім сім’ям, усім односельцям.
Хай здійснює бажання рік 2009-й, І успіх та надія процвітає, З чудовим святом, радості і мрій Цей Новий рік сердечно вас вітає!


  Шановні працівники та пайовики ПСП „Відродження” с. Теофилівки!
Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!
З цими прекрасними святами завжди пов’язані надії на краще. Тож бажаю вам у новому році оптимізму, гарного настрою. Нехай мир і добро назавжди оселяться у ваших домівках. Любові, щастя, здоров’я вам і вашим близьким, щирих посмішок від тих, хто поряд.
З повагою Михайло КІНАШ, директор ПСП „Відродження”.


  Шановні жителі с. Голдашівки!
Фермерське господарство „Каріна” шле вам і вашим рідним найщиріші вітання з нагоди Новорічних і Різдвяних свят!
Зичимо, щоб будні і свята були для вас щасливими, багатими на добро, успіх, щоб доля була гарною і плідною праця.
Хай Новий рік із щастям новим казково в дім до вас ввійде, і разом із Різдвом Христовим добро й здоров’я принесе!


  Дорогі жителі Шляхової, Теофилівки, Завітного!
Виконавчий комітет Шляхівської сільської ради сердечно вітає вас і ваших рідних з Новим роком і Різдвом Христовим!
Нехай 2009-й подарує вам 365 успішних днів та яскравих подій. Від душі бажаємо вам здоров’я, щастя, благополуччя, гарного настрою, довголіття. Хай завжди з вами буде Господь, а світла Різдвяна зоря об’єднує всіх чистим сяйвом людських чеснот і цінностей.


  Шановні жителі с. Ставків!
Прийміть найкращі, найщиріші вітання з нагоди Новорічних і Різдвяних свят!
Хай щастя, здоров’я у кожного буде, Хай любить родина, шанують всі люди!
Хай радість „Добридень” вам каже щодня, Щоб була весела і в будні рідня!
Виконком Ставківської сільської ради.
Шановні жителі сіл Джулинки та Берізок-Бершадських!
Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!
У ці дні ми по-особливому оцінюємо минуле і вдивляємося в майбутнє. Так було споконвіку і так буде завжди, доки над землею займатимуться новорічні свічки та спалахуватимуть різдвяні вогні, а разом з ними – людські сподівання на краще.
У 2009-му бажаю міцного здоров’я, щедрого святкового столу і радісного щебету дітей.
З повагою Петро ШВЕЦЬ, Джулинський сільський голова.


  Шановні жителі територіальної громади с. Флорино!
З наближенням улюблених зимових свят серця переповнюються приємним теплом, яким хочеться поділитися з друзями, зігріти ним тих, хто занепав духом. Щире слово, душевна зустріч, теплі обійми – найкращий подарунок у такі дні, найцінніше, що є у святі. Щиро зичу успіхів і мудрого шляху вашому бізнесу, гармонії та добробуту вашим родинам, миру і добра нашій Україні.
З повагою Василь НІКІТЧУК, Флоринський сільський голова.


  Шановні жителі сіл Усті та Лугової!
Щиро вітаю вас з Новорічними та Різдвяними святами!
Бажаю вам, вашим рідним злагоди, миру, спокою. Нехай радістю і добробутом наповнюються ваші оселі, у щасті та здоров’ї зростають діти, в шані і любові живуть батьки. Зичу, щоб 2008 рік, відходячи у минуле, забрав із собою усі негаразди, а натомість прийде віра, достаток, прибудуть сили для здійснення найзаповітніших планів і мрій.
З повагою Валентин ТРАЧЕНКО, Устянський сільський голова.


  Шановні жителі Маньківки, Крушинівки та Шумилова!
Щиросердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим. Зичу благополуччя, здоров’я, затишку в кожну оселю.
Дорогі маньківчани! Нехай голубий вогник, здобутий спільними з вами зусиллями, зігріває кожну родину і приносить лише радість.
Дорогі жителі сіл Крушинівки та Шумилова! Бажаю вам віри та впевненості в розпочату нами справу газифікації. При вашій підтримці і розумінні здійсняться наші сподівання, вони стануть реальністю.
З повагою Григорій ВЕРБЕЦЬКИЙ, Маньківський сільський голова.


  Щастя, достатку, яскравих вогнів новорічної ялинки та веселого Різдва виконавчий комітет і депутати Красносільської сільської ради шлють всім шановним односельчанам та жителям Бершадщини.
Хай до кожної оселі проляже доріжка доброти, взаєморозуміння, працелюбності. Заквітчаних весен і теплого літа, усім – з роси і води! Щедрої на врожай осені й хліба-солі на вашім столі! Хай доля несе вам на українських рушниках мир, здоров’я та добробут.


  Виконком Кидрасівської сільської ради сердечно вітає з Новим роком і Різдвом Христовим всіх жителів села!
Нехай разом із новорічними радощами прийдуть у ваші родини всілякі здобутки та життєві гаразди. Нехай будні не хмуряться, а свята завжди залишаються такими дзвінкими та радісними як у дитинстві. Здоров’я вам міцного, сил та енергії на предовгу життєву дорогу.


  З Новорічними та Різдвяними святами щиро вітаємо всіх славних жителів сіл Лісничого та Вовчка!
Хай доля буде прихильною до вас, подарує в родинах добробут і злагоду, міцне здоров’я, достаток, любов і шану. По лісах, гаях, дібровах Дід Мороз упевнено крокує, радощі, надії, сподівання щедрою рукою хай вам подарує.
Виконавчий комітет Лісниченської сільської ради.


  Шановні жителі с.М’якоходу, Раківки та Чорної Греблі!
Щиро вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим від імені виконавчого комітету М’якохідської сільської ради.
Нехай ці прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо вам, вашим рідним міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку та благополуччя. Гарного настрою, любові, нехай у вашому житті завжди панують гармонія та удача!


  Виконком Великокиріївської сільської ради щиро вітає з Новорічними та Різдвяними святами всіх жителів села!
Зичимо хай кожному випаде зустріч щаслива, Щоб стріли свята ясні гомінливо.
Утішились щастям, здоров’ям і квітами, Успіхом, долею, пишно розквітлою.
Хай серця ваші наповнюються теплом, І скрізь усі хай зустрічають вас добром!


  Шановні жителі сіл Михайлівки та Романівки!
Щиро вітаємо вас і ваші родини з Новим роком і Різдвом Христовим!
Бажаємо щастя, здоров’я, творчих успіхів. Нехай 2009 рік принесе мир та спокій, розширить коло друзів, зміцнить взаєморозуміння та повагу, наділить мудрістю і витримкою.
Добра вам, злагоди, затишку та благополуччя! Веселих вам свят!
Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради.


  З Новорічними святами та Різдвом Христовим виконком Тирлівської сільської ради сердечно вітає всіх жителів села!
Зичимо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, віри та оптимізму, сімейного благополуччя. Нехай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у ваш дім, тепло Різдвяної свічки зігріває ваші серця і надає радості та благополуччя. Хай у новому році вас не залишає Віра, підтримує Надія, допомагає Любов.


  Дорогі жителі с. Поташні, працівники ВАТ „Явірагросервіс!
Прийміть щирі вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!
Нехай 2009-й принесе вам тепло ялинкових вогнів, здоров’я хай наповнюється міцністю морозів, душа – затишком вечірніх осель, а серця – радістю Новорічних свят. Добробуту, злагоди, миру вам, шановні односельці!
Виконком Поташнянської сільської ради, дирекція ВАТ „Явірагросервіс”.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Від кризи до стабілізації та поступу економіки</b><br />Минулої п’ятниці відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто ряд важливих питань. В...
10 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Бершадщина</b><br />Відразу зазначу, що описувати побачене під час кожного туру &ndash; а це відвідини конкретного району, хоч і складно,...
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
5 фото   
<b>Кавун Василь Михайлович</b><br />Василь Михайлович Кавун (14 серпня 1928, Кобринове &mdash; 8 серпня 2009, Київ) &mdash; державний та партійний діяч...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Лавренюк Сильвестр Архипович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1941 р.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

НОВОРІЧНІ ВАМ ВІТАННЯ І НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ! - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення