Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається4Не подобається
 • 9 Квітня 2010 р

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днем народження листоношу з с. Чернятки Ганну Борисівну КОБИНЕЦЬ (11.04) Бажаєм здоров’я від чистих джерел, А щастя від власної долі, Щоб довго й щасливо в достатку жилось, Щоб горя не знали ніколи.
Колектив Бершадського районного суду сердечно вітає з гарним ювілеєм секретаря суду Любов Микитівну САЇНЧУК (7.04) Хай доля не знає печалі і втоми, Хай злагода панує завжди в Вашім домі.
Хай шанують Вас добрі люди, Хай здоров’я міцним до 100 років буде.
Хай внуки щебечуть, немов солов’ята, І радості, щастя дарують багато.
Хай життя цвіте пишною айстрою, Все добре до Вас звідусіль приліта.
Сердечно бажаємо гарного настрою, Добробуту, миру на довгі літа.

Найтепліші слова вітань з нагоди дня народження шлемо вчительці-пенсіонерці Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марії Іванівні ЛІТВІНОВІЙ (1.04) За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Вам, люба вчителько, низький наш уклін.
Голубих Вам пролісків і чистого неба, Здоров’я міцного і все, чого треба!
Хай любистком стеляться Ваші дороги, Хай минають серце печалі й тривоги!
З повагою і шаною педколектив Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Завтра виповнюється 80 років нашому дорогому, любому чоловіку, батьку, дідусю, прадідусю Івану Антоновичу ОЛІЙНИКУ з Усті.
Щиро вітаємо його та бажаємо всього найкращого.
Здоров’я зичим Вам міцного, мов граніт, Настрою весняного ще на багато літ.
Достатку, радості, життєвої наснаги, Добра, любові від дітей, від онуків, правнуків – поваги.
Щоб на життєвій сонячній стежині Вам усміхались гарні люди безупину.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує Вам, усе чого треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує довгі й щасливі літа.
З повагою, шаною та любов’ю дружина, дочка, зять, онуки і правнуки.

Дорогу, лагідну, турботливу, найкращу у світі маму, бабусю, дочку Ніну Юхимівну ШЕГЕДУ (10.04) з Чернятки щиро і сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм.
Від щирого серця родини всієї Вітаємо дружно тебе з ювілеєм!
Здоров'я зичим і щастя в житті, Усмішка хай завжди лице осяває, Тепло серця твого нас всіх зігріває.
Дякуєм, мамо, за ночі безсонні, За вічну турботу, за руки невтомні, Спасибі, рідненька, що ти у нас є, Хай Бог тобі щастя й здоров'я дає!
З любов’ю і повагою дочка, внучка, мати, сім’я Шегедів з Києва.

В ці гарні, теплі, квітневі дні святкує 80-річний ювілей наш дорогий, добрий, лагідний, турботливий чоловік, батько, дідусь Федір Степанович ДОНЕЦЬ з Баланівки.
Щиро вітаємо його та бажаємо всього найкращого.
Все життя Федір Степанович пропрацював в колгоспі, має багато нагород. Його простота і чуйність до людей, працелюбство і знання справи здобули високий авторитет та глибоку повагу.
Ви хліб нам дали і до хліба, любили нас – своїх дітей. Хотіли дуже, батьку милий, щоб в нас було, як у людей. Хай у житті Вашім завжди буде літо, а якщо осінь – то тепла й золота. Нехай у гості їдуть завжди діти, хай сміх і радість на подвір’ї не стиха.
Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров’я, проміння сонячне торкає за вуста.
Нехай онуки зігрівають Вас любов’ю, бажаєм довгого й щасливого життя!
З повагою, любов’ю та вдячністю дружина, сини Володя, Віктор, невістки Надія, Галина, онуки Міша, Сергій, Саша, Альоша, Юля, Валерія, сестра Оля.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 50-річного ювілею нашому дорогому, доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю, зятю, сину, шановному свату Петру Івановичу ГРИНИКУ (12.04) з Поташні.
Рідний наш! Даруємо тобі від серця найкращі квіти землі, бажаємо тобі негаснучого світла, добра і радості. Нехай доля не пожалкує для тебе тепла, щастя, здоров’я, щоб вистачило сил та енергії здійснити омріяне. Хай у ці дні і у всі прийдешні літа рідні та друзі дарують тобі щирі усмішки і добрі слова.
Наш рідний, ми молимось за тебе, Твоя любов нас всіх обігріва, І нам в житті нічого більш не треба – Лиш ти був би здоровий і живий.
Тебе цілуємо і тобі вклоняємось, І відчуваємо рук твоїх тепло, Багато татусів і дідусів на світі, та ми знаємо: Такого ще ні в кого не було!
З любов’ю та повагою дружина, дочка, син, зять, онучка Ліленька, тесть, теща, батьки, свати.

Коханого чоловіка, турботливого, найкращого у світі батька, дорогого, любого сина, брата, дядечка, зятя, онука, кума Юрія Івановича РОСКОША (7.04) з Флорино сердечно вітаємо з 30-річчям.
Побажати хочем щастя і здоров’я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.
Хай рушник до щастя доля простеляє І завжди боронить від усяких бід.
Хай тебе удача всюди зустрічає, Будь же ти щасливий добру сотню літ.
З любов’ю дружина Юля, синуля Максимко, донечка Ярославка, мама, папа, брат Коля з дружиною Наташею і племінницею Вірочкою, тесть, теща, бабуся Віра, куми та всі рідні.

Сердечно вітаємо з днем народження нашого дорогого, любого, найкращого у світі чоловіка, батька, дідуся, зятя, шановного свата Анатолія Михайловича МЕЛЬНИКА (5.04) з Михайлівки.
В цей день святковий ми тебе вітаємо, Даруєм сонця промені ясні, Даруєм небо голубе, безкрає І квіти всі, які є на землі.
Нехай живуть у твоєму домі Любов і злагода, й весна, Щоб вся рідня і всі знайомі Завжди казали: гарна ця сім’я!
Живи нам, рідненький, ще довго на світі, І будемо всі ми любов’ю зігріті.
З повагою та любов’ю дружина, діти, онучка Іванка, теща, свати.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Як святкувала Бершадь</b><br />Неабиякий патріотизм проявляють бершадці тим, що відзначають День незалежності України чи не найбільш масштабно...
15 фото   
<b>Фестиваль родинної пісні «Мамина піч» 2013</b><br />Цьогоріч як і щороку 2-го серпня на Іллі заслужений артист України, «народний кум України»&#160;Микола Янченко зібрав...
7 фото   
<b>Запалення газу в Шумилові</b><br />2 лютого 2011 року у с Шумилів Бершадського району перебував голова Вінницької облдержадміністрації М.Джига.
5 фото   
<b>13 квітня – День посадки лісу</b><br />13 квітня 2013 року у районі проведено загальнообласну екологічну акцію «День посадки лісу», у якій взяли участь...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Теофілівка
Півкорець Степан Купріянович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 26.01.43.

З історії Бершаді
І в наступні роки не вщухала на цих землях боротьба проти поневолювачів. Жителі Бершаді були учасниками повстання під проводом С, Палія. Тут було сформовано сотню на чолі з сотником Лук'яном, яка у жовтні 1702 року визволяла від польських військ Немирів. 1734 року надвірні козаки Бершаді підтримали селянсько-гайдамацьке антифеодальне повстання. В 50-х роках, коли знову пожвавився гайдамацький... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення