Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 7 Серпня 2013, 09:00

З нагоди 50-річчя подружнього життя шлемо найкращі, найтепліші слова вітань нашим дорогим, добрим, турботливим батькам, дідусю та бабусі Миколі Трифоновичу і Зої Прокопівні КЕЛЬМАНАМ із Бирлівки. Ніхто не може зупинити час, а ви прожили в парі півстоліття. Живіть на щастя так для нас, щоб ювілей зустріти ще й столітній. Хай вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді завжди були, щоб з вами ми могли лише радіти. Живіть у здоров’ї, в щасті, в мирі, в силі, щоб добрі вісті не минали хати! Уклін низький від онуків і дітей. Хай мить блаженства не покине вас, поваги, шани від людей в благословенний довгий долі час! З любов’ю, повагою і вдячністю – дочки Люда, Люба, зять Саша, онуки Віталій, Марина, Юля, Діма, Таня.

Районна і міська ради ветеранів війни та праці, спілка інвалідів війни щиро вітають із 85-річчям вдову заслуженого ветерана України, колишнього голову спілки інвалідів району Аделіну Леонтіївну ЖУРАВЛЬОВУ (1.08).
Доброго здоров'я, довголіття, шани та поваги Вам від рідних, близьких та знайомих бажаємо ми, друзі та товариші покійного Миколи Петровича!

Колектив ПрАТ «Бершадський комбінат» щиро та сердечно вітає з днем народження голову правління, шановного Олександра В’ячеславовича ГЕРАСИМЕНКА (6.08).
Усім колективом сердечно вітаєм, Зичим здоров'я міцного навік, Щоб кожен Ваш задум ряснів урожаєм, А веснам натхненним невпинний був лік.
Хай легко працюється, гарно живеться, Хай доля щасливо до Вас усміхнеться.
І люблять хай рідні, шанують всі люди, Хай щедрим і добрим Ваш день кожен буде!

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днем народження начальника відділення зв’язку с. Баланівки Тетяну Степанівну ЄРМОЛЕНКО (6.08).
Побажати хочем щастя і здоров’я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись.
Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись!

Адміністрація, профспілковий комітет, колектив ПАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно та щиро вітають із золотим ювілеєм начальника технічного відділу, шановного Сергія Васильовича КАРАБІНА (4.08).
У день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання! Бажаємо Вам миру, затишку, злагоди в сімейному колі, в роботі – натхнення та визнання, серед друзів – поваги та розуміння. Нехай завжди збуваються найсміливіші мрії. Здоров'я Вам, гарного настрою та прихильності фортуни.

Адміністрація, профспілковий комітет, колектив ПАТ «Бершадський електротехнічний завод» шлють найкращі слова вітань і побажань з нагоди діамантового ювілею різальнику металу на ножицях і пресах, шановному Борису Олександровичу ДЕМЧУКУ (5.08).
Зичимо Вам міцного здоров'я, гарного настрою, вірних і надійних друзів. Будьте веселі, бадьорі та щедрі, як наша подільська земля. Хай щастить Вам на добрі справи і приємні зустрічі, на привітне слово і щиру любов. Многая Вам літ!

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 70-річного ювілею нашій дорогій, добрій, лагідній, турботливій матусі, бабусі, дружині Ганні Пилипівні ОЧЕРЕТЯНІЙ (4.08) із Тирлівки.
Матінко наша люба, бабусю кохана, З днем народження тебе вітаємо, Всіляких благ у житті бажаємо.
Щоб ти ніколи не хворіла, Щоб ти ніколи не старіла, Щоб була вічно такою – Веселою, доброю і молодою.
Цілуємо твої добрі руки!
З повагою, вдячністю та любов'ю – дочка Раїса з сім'єю, син Василь, чоловік Анатолій.

Ніжну, милу, найдорожчу у світі онучку, донечку, похресницю Дарину Олександрівну БАСАЛИГУ з Джулинки сердечно вітаємо з днем народження – 1 серпня їй виповнився річок.
Гарна наша квіточко, ясне наше сонечко, Хай добро проміниться у твоє віконечко.
Дощиком рясненьким щастя з неба ллється, Нехай тобі, Дашуню, все в житті вдається.
Виростеш скоро, дай тобі, Боже, Зірку щасливу, доленьку гожу.
Не обминай же щастя земного, Ти ж народилась у нас задля цього!
З любов'ю – бабуся Валя, мама Крістіна, хрещена мама Аліна з сім'єю, хрещений батько Олександр із сім'єю.

Сердечно вітаємо з 50-річчям подружнього життя наших дорогих, любих Дмитра Созоновича і Марію Микитівну БЕЛІНСЬКИХ із Баланівки, а також із 50-річним ювілеєм милу, любу племінницю Галину Василівну КИСІЛЬ (2.08) із Баланівки.
Із гарними датами щиро вітаємо, Міцного здоров'я на сто літ бажаємо.
А також людського тепла і добра, Щоб щедрість завжди у вашім домі жила.
Щоб очі світились, як яснеє сонце, Щоб серце не знало ні лиха, ні зла, Щоб радість й удача, любов і повага, І доля щаслива із вами була!
З любов'ю та повагою – велика родина Тісних.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди ювілею нашій дорогій матусі, донечці, любій, добрій сестрі, хрещеній мамі Галині Василівні КИСІЛЬ (2.08) із Баланівки.
У цей святковий день вітаєм, Добра, довголіття, удачі бажаєм.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого тобі треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа!
З любов'ю і повагою – донечка Люда, мама, сестра Ніна з чоловіком Віктором, племінники Віталій і Наташа, Іра, онук Владик, брат Сергій із дружиною Жанною, племінники Толя, Оля.

З нагоди 75-річчя шлемо сердечні, теплі слова вітань і побажань нашому дорогому, любому, доброму батьку, дідусю, прадідусю Іллі Степановичу НІКІТЧУКУ (2.08) з Джулинки.
Мчать роки, мов сполохані коні, Як багато Ви встигли зробить.
Вже сивина покрила Вам скроні, А життя не стає ні на мить.
З днем народження щиро вітаєм, Зичим щастя, здоров'я, добра.
Усіх благ у Вашому домі, І дожити до років ста!
З любов'ю та повагою – діти, онуки, правнук Вітюша.

4 серпня наша дорога, добра, турботлива матуся, бабуся, прабабуся, тьотя Марія Павлівна МАРУНИЧ із Поташні святкує 80-річний ювілей. Щиро вітаємо її.
Дорога матусю, рідна наша ненько, Всі ми Вам вклоняємось низенько За усе хороше, що для нас зробили, Недоспані ночі, коли нас ростили.
Живіть нам, рідненька, ще довго на світі, І будемо всі ми любов'ю зігріті.
За добреє серце, руки золоті Хай хороше буде Вам у житті!
З любов'ю, повагою і вдячністю – сини Микола, Іван, невістки Ліля, Алла, онуки, правнуки, племінники.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
27 фото   
<b>П'ЯТКІВКА</b><br />Вважалося, що село відоме ще з Х/ІІІ століття, а походження назви докінця не вияснене. Однак вважають, що походить...
18 фото   
<b>Александров Єфім Борисович</b><br />Александров (Зіцерман) Ефіміан Борисович&nbsp;народився 13 травня 1960 року в місті Підволочиськ Тернопольськой...
2 фото   
<b>Свято сили, краси і здоров’я</b><br />У другу суботу вересня на стадіоні «Колос» у Бершаді проведено районну спартакіаду «Здоров’я», приурочену до Дня...
6 фото   
<b>Урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці незалежності</b><br />Урочистості з нагоди 20-ї річниці незалежності України відбулися у районному будинку культури 21 серпня 2011 року. О...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Крушинівка
Ткач Іван Леонтійович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1944 р. Похов. Румунія.

З історії Бершаді
У вересні відбулася ще одна подія — почала своє існування Бершадська комсомольська організація. Комсомольці були бойовими помічниками комуністів у соціалістичному будівництві. Вони зі зброєю в руках боролися проти бандитів, вели велику культосвітню роботу, організовували хати-читальні. Багато чого було зроблено тоді для налагодження контактів місцевої комсомольської організації з молоддю... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення