Fridge magnet wooden gears

Мала Киріївка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


1 серпня свій день народження зустрічатиме наш добрий, любий, найкращий у світі чоловік, батько, син, зять Мирослав Іванович ЗУБЛЕВИЧ з Війтівки. Летять роки, як лебеді у вирій, Життя іде, його не зупинить. Прийми вітання наші щирі, Ще до ста років зичимо прожить. Хай будуть поруч віра і надія, Як два крила, що впасти не дадуть. І сам Господь по милості наділить Ще довгих літ, ще світлу... читати далі ...»

 Незабутнє свято рідної пісні

Незабутнє свято рідної пісні

25 Липня 2011, 20:36 / Заходи / Мала Киріївка

Цей фестиваль – один із небагатьох молодіжних форумів, що має на меті утверджувати українську пісню і національну культуру. Обов’язковою умовою для учасників, незалежно від того, з якої країни вони приїхали, є виконання саме українських пісень. Двадцятий Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина» днями традиційно відбувся у м. Новояворівську на... читати далі ...»


На знімку: всього за декілька хвилин на наших очах із шмату вимішаної глини, приліпленої до круга, під вправними рухами Івана Артемовича Кубка «народився» горщик Не святі горшки ліплять

Не святі горшки ліплять

25 Червня 2011 р / Світ захоплень / Мала Киріївка

а звичайні сільські люди – гончарі. І скільки б якого посуду не випускала наша промисловість, їжа найсмачніша, кажуть, саме з гончарних виробів. Тому й користуються вони попитом у населення. Чому саме цим промислом займаються у Малій Киріївці? За однією із версій тому, що не скрізь нібито є глина, придатна для настільки делікатної справи. В цьому ми також переконалися по приїзді у Малу... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив Бирлівської сільської ради сердечно вітає з гарним ювілеєм Любов Вікторівну МОВЧАН (21.06) У колективі нашім Ви завжди в пошані За щире серце, руки золоті, Вітаєм Вас сьогодні і бажаєм, Щоб все гаразд було у Вас в житті. Хай щастя поселиться у Вашій оселі, І ліку не буде прекрасним рокам. Міцного здоров’я, удачі в усьому Ми щиро бажаємо Вам. Колективи СФГ «Агро» та ПСП «Тетяна» с.... читати далі ...»

Фото Івана ШЕВЧУКА. Фестиваль етнографічних міні-експозицій

Фестиваль етнографічних міні-експозицій

10 Червня 2011, 09:00 / Заходи / Мала Киріївка / Яланець

У Вільшанці Крижопільського району на базі музею М.П. Трублаїні відбувся обласний фестиваль етнографічних міні-експозицій, приурочений до 125-річчя відомого українського мистецтвознавця К.В. Широцького. В ньому взяли участь музеї Вінниччини та шанувальники народних ремесел Донецької області. На фестивалі була представлена і міні-експозиція Бершадського районного краєзнавчого музею, основу якої... читати далі ...»

 Змагання з футболу

Змагання з футболу

26 Травня 2011, 20:06 / Спорт / Мала Киріївка / М'якохід

серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів нещодавно проведено у районі. У фінальній частині змагань, які проходили за круговою системою, першість виборювали команди Бирлівської, М’якохідської та Малокиріївської шкіл. Юні футболісти М’якохідської ЗОШ здобули переконливу перемогу з рахунком 3:1 над суперниками із Малої Киріївки. Команди Бирлівської та Малокиріївської шкіл зіграли між собою... читати далі ...»

 "А де мої товариші?.."

"А де мої товариші?.."

20 Травня 2011, 10:52 / Відгуки / Мала Киріївка

Минув ще один День Перемоги, невблаганний час летить уперед, залишаючи за собою можливість лише спогадами повернутися у прожите і пережите. …Цьогорічне свято і за змістом, і за емоційним наповненням майже не відрізнялося від урочистостей, що відбувалися у попередніх роках. З самого ранку у Малій Киріївці зібралася сільська громада. Було все, як завжди: вітання сільського голови Віктора... читати далі ...»

 Будні дільничного

Будні дільничного


Старший дільничний інспектор, капітан міліції Олександр Миколайович Когут народився в Джулинці. По закінченні школи вступив на навчання до СПТУ-35 міста Гайворон, після закінчення якого проходив службу в армії. Демобілізувавшись, працював на цегельному заводі в рідному селі. За рекомендацією керівництва за місцем роботи, прийшов у Бершадський РВ УМВС України в 1999 році, де був призначений на... читати далі ...»

 Зустріч з священиками

Зустріч з священиками


У вівторок останнього тижня Великого Посту група священиків Української Православної Церкви зустрілась з головою райдержадміністрації О.Ф. Снігуром. Під час зустрічі мова йшла про підготовку до Пасхи, про розвиток та проблеми релігійних громад. Олександр Федорович наголосив на необхідності духовного відродження, а також створення рівних умов для розвитку усіх конфесій. Священики привітали владу... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Сердечно вітаємо з днем народження нашу дорогу подругу Олену Іванівну ШИНДЕР (21.04) з Малої Киріївки. Нехай у твоєму домі щастя буде І сил приплив, немов потоки рік, Нехай життя цвіте і поважають люди, І довгим, як століття, буде вік. Нехай добро щоднини прибуває, Як струмінь чистої води, Хай зло далекими стежками обминає, А радість поруч буде назавжди! З повагою та шаною сім’я Білодіда... читати далі ...»

 Хоч два села – громада одна

Хоч два села – громада одна

20 Квітня 2011, 09:00 / В громадах / Мала Киріївка / Осіївка

Щовесни у селах проходять збори представників громад. І потрібно визнати, що останнім часом вони відбуваються не так просто. Зневірених перемінами, які далеко не на користь сільського населення, людей на них буває навіть складно зібрати, щоб повести з ними мову про наболіле. А вже коли збираються, то проходять такі збори з обговоренням багатьох проблем, які інколи й не входять у компетенцію... читати далі ...»

 «Глиняний бізнес» Малої Киріївки

«Глиняний бізнес» Малої Киріївки

17 Квітня 2011, 00:26 / Світ захоплень / Бершадь / Мала Киріївка

Мала Киріївка споконвіку славилася цим ремеслом. Гончарство було не лише заняттям більшості жителів села, а й способом виживання. У кожному другому обійсті був гончарний круг. Брудні від глини руки - то звична ознака сільських горшколіпів, як називають моїх односельчан у районі. За багато років у селі утворилися цілі династії гончарів - Коритчуків, Бевзюків, Поньків, Сисаків, Білодідів…... читати далі ...»

На знімку: І.Г. Сметанський. Дев'ять десятиліть Івана Сметанського

Дев'ять десятиліть Івана Сметанського

25 Березня 2011, 09:00 / Персоналії / Мала Киріївка / Осіївка

Недавно спокійно, без зайвого шуму та привернення уваги громадськості відзначив свій 90-річний ювілей Іван Герасимович Сметанський. Людина скромна, але життєрадісна. Багато випало йому пережити на своєму віку. Голодомори, війни, німецький полон, рабська праця – через усе це він пройшов, усе витерпів. Не вдалося йому здобути добру освіту, найкращою школою стало саме життя. Він... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): завідуюча ФАПом у селі Романівці Онися Василівна Дейнега і колишній завідуючий Едуард Дмитрович Задорожний. Фото з архіву. Романівка на межі виживання

Романівка на межі виживання


Це село – звичайне. Ще десяток років тому тогочасні керманичі те і робили, що додавали до назви таких – «бригадне», «неперспективне». Ніби навмисно хотіли, щоб стало воно саме таким. Перспективною Романівка вже, мабуть, і не стане. Така доля спіткала не одне з сіл, у яких були колгоспи і радгоспи. Тоді керівникам господарств вдавалося самим вирішувати чимало сільських проблем. І... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається. Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого ми вам бажаєм. Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень листонош Валентину Олександрівну ФАРТУШНЯК (17.02) з с. Джулинки, Марію Іванівну ВЕРХОЛЮК (19.02) з с. Війтівки, Олену Іванівну... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Мала Киріївка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Мала Киріївка. Новини села Мала Киріївка, фото. Все про Малу Киріївку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення