Fridge magnet wooden gears

Мала Киріївка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб від життя ви мали лиш удачі, Повагу й шану – від людей. Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм секретаря Лісниченської сільської ради Тетяну Георгіївну КОЛІСНИЧЕНКО (15.02) Бажаємо Вам міцного здоров'я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси!... читати далі ...»

Головний зоотехнік ТОВ «Осіївське» Віталій Іванович Білодід (на знімку зліва направо), оператор доїльної зали Анатолій Іванович Сирота та директор господарства Людмила Тарасівна Глушко обговорюють результати останнього доїння. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Виробництво молока на європейському рівні

Виробництво молока на європейському рівні


Відкриття доїльної зали у ТОВ «Осіївське» було назване у числі важливих подій в області. – 2010 рік для господарства був складним за погодними умовами, як і для всіх. Щоб вижити, надто пильними мали бути як керівники, так і спеціалісти, – розповідає директор ТОВ «Осіївське» Л.Т. Глушко. Ні, з годівлею худоби у першому півріччі, коли у повному розумінні цього слова заливали дощі,... читати далі ...»


 Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району"

Екологічний проект "Впровадження інноваційних підходів щодо підвищення екологічної безпеки населення Бершадського району"


Ідея проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування належить учасникам муніципального руху і була оприлюднена напередодні VIII Всеукраїнських муніципальних слухань. Було прийнято рішення впровадити Конкурс проектів та програм місцевого і регіонального розвитку, як один із можливих шляхів вирішення проблем місцевого самоврядування. Конкурс мав сприяти... читати далі ...»

 Школа Соколюка

Школа Соколюка


Позаду вибори до місцевих рад. Серед сільських голів, яким люди довірили очолювати громади, в черговий раз і Віктор Миколайович Соколюк – це вже буде його третя каденція в Осіївці. Хіба міг бути кращим йому подарунок від очолюваної ним громади напередодні п’ятдесятирічного ювілею, який відзначає сьогодні?. На запитання, як почувається сільський голова, коли його обирають на цю посаду, він... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші вітання нашим ювілярам! Інвестор підприємства Микола Іванович Кузьомський, адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Бершадське АТП-10527» сердечно вітають з професійним святом всіх працівників, ветеранів товариства. День автомобіліста і дорожника – це свято, до якого причетні і водії-професіонали, і водії-любителі, і ті, від кого залежить комфорт та безпека автомобільних... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Хай доля дарує вам щедрого віку, Щоб радість, здоров’я ви мали без ліку. Щоб були щасливі, достатком багаті, Печалі та лиха не знали у хаті. Хай радісно в серці весна процвітає, А Мати Пречиста на крилах тримає. Господь хай дарує надію й тепло На многії літа, на радість, добро. Адміністрація, профком ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають з професійним святом – Днем працівників... читати далі ...»

 Запам'ятайте це ім'я!

Запам'ятайте це ім'я!

18 Серпня 2010 р / Знай наших / Мала Киріївка

Уважні читачі нашої газети, напевно, звернули увагу на те, що весною на сторінках районки та інших видань з’явилися цікаві публікації, підписані прізвищем цієї дівчини. Ірина Маліцька народилася і живе у невеликому селі, сама назва якого говорить про його розмір, – Малій Киріївці. Звичайна сім’я – мама, Алла Іванівна, працює вчителькою математики, батько, Володимир Олексійович,... читати далі ...»

На знімку: директор ТОВ «Агрофірма «Джулинка» Микола Федорович Хливнюк розповідає про одну з його численних відзнак за вагомий внесок в розвиток держави. Тридцять років – як тридцять кроків

Тридцять років – як тридцять кроків


Цього разу ідея написати про директора ТОВ «Агрофірма «Джулинка» М. Ф. Хливнюка виникла несподівано. Завітавши 9 липня на територію господарства, випадково дізнався, що саме цього дня виповнилося тридцять років, як він почав головувати. Щоправда, спочатку 17 років очолював осіївське господарство. Не так просто пригадати ще когось із керівників, які б цілих три десятиліття пропрацювали у... читати далі ...»

 Купальське дійство на хуторі Жданова

Купальське дійство на хуторі Жданова

12 Липня 2010, 19:31 / Заходи / Мала Киріївка / Осіївка

У вівторок та середу в усіх населених пунктах району всенародно відзначили свято Івана Купала. Редакція отримала багато повідомлень з місць про те, як влада і працівники культури, разом з активістами художньої самодіяльності провели у себе чудове дійство з піснями, танцями і феєрверками. Цього разу редакція газети вирішила відійти від традиційного висвітлення цих подій у райцентрі та у... читати далі ...»

 Проблеми громади мають вирішуватися спільно

Проблеми громади мають вирішуватися спільно

21 Квітня 2010 р / В громадах / Мала Киріївка / Осіївка

Жителі Малої Киріївки сповна відчули на собі усі плюси та мінуси нинішньої державної політики, тож, втомившись після складної виборчої кампанії, досить неохоче відгукнулися на відвідини сходу села. А даремно, тому що їхні проблеми ніхто за них вирішувати не буде. І хоч розпочинаючи свій звіт Осіївський сільський голова В.М. Соколюк, не то жартома чи всерйоз, пояснив малочисельність даного... читати далі ...»

На знімку: І. Г. Сметанський До 65-річчя Великої Перемоги: Загартований долею

До 65-річчя Великої Перемоги: Загартований долею

14 Квітня 2010 р / Нам пишуть / Мала Киріївка / Поташня

Хочу розповісти про людину, яку доля випробовувала неодноразово. Але ніколи і нікому він не нарікав на труднощі, що їх доводилося долати в житті, а впевнено йшов своєю стежиною. Ветеран Великої Вітчизняної війни Іван Герасимович Сметанський з Малої Киріївки – мій дідусь, народився у сім’ї звичайних селян. Із тринадцятьох дітей вижило лише шестеро – інших забрали невиліковні на той... читати далі ...»

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. На жіночих плечах

На жіночих плечах

5 Березня 2010, 00:25 / Знай наших / Кошаринці / Мала Киріївка

Коли в’їжджаєш в Осіївку, захоплюєшся, передусім, чистотою асфальтованої дороги, обабіч якої – суцільний килим різноквіття. Одразу відчувається почерк господаря, а якщо конкретніше – господині. Очолює тутешнє ТОВ «Осіївське» з 1997 року жінка – заслужений працівник сільського господарства України, кандидат сільськогосподарських наук Людмила Тарасівна Глушко. Тут вона... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днем народження листоношу с. Лісничого Надію Іванівну ТАТКОВУ (3.03) Хай б'ється джерело добра бурхливо, Хай буде рівним Ваш життєвий шлях, Прекрасним, щедрим, наче хлібна нива, Чарівним, як мелодія в піснях. Педагогічний колектив Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів сердечно вітає з днем народження... читати далі ...»

 Змагання з волейболу

Змагання з волейболу


Минулої суботи проведено районний турнір з волейболу серед колективів фізичної культури, приурочений 21-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни. В змаганнях взяли участь 9 команд. Перше місце виборола команда М’якоходу, за яку, до речі, виступав і сам сільський голова В.Д. Соловей. Друге місце посіли волейболісти з Усті, третє – бершадці. Добре виступили... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Районна та міська ради ветеранів війни і праці щиро вітають з Днем захисника Вітчизни інвалідів, учасників бойових дій, учасників Великої Вітчизняної війни, вдів і дітей війни, нинішніх воїнів, які захищають нашу Україну, воїнів-інтернаціоналістів і всіх бершадчан. Зичимо міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя, нових успіхів у нелегкій та відповідальній службі в ім’я миру і злагоди... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Мала Киріївка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Мала Киріївка. Новини села Мала Киріївка, фото. Все про Малу Киріївку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення