Fridge magnet wooden gears

Мала Киріївка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» шлють найкращі вітання з нагоди чудового, незабутнього ювілею інспектору відділу кадрів Галині Олексіївні ПОКОТИЛО (13.02) Найчарівніші квіти землі – Вам, шановна Галино Олексіївно! Нехай сузір’я Віри, Надії та Любові посилає Вам світло і радість, а доля дарує тепло, щастя, міцне здоров’я, щоб... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Галину Михайлівну ЛЕВІЦЬКУ (6.02) з Бершаді, Людмилу Іванівну ЯКИМИШИНУ (7.02) з Бирлівки, Лідію Іванівну ЦИБУЛІЩЕНКО (7.02) з Флорино та листоношу по супроводу пошти Олександра Леонідовича ПЛАХОТНОГО (9.02) з Бершаді. Бажаємо здоров'я від чистих джерел, А щастя від власної... читати далі ...»

 Освячення новозбудованого храму

Освячення новозбудованого храму


Минулої середи у Малій Киріївці відбулася знакова подія – з розряду тих, які бувають раз на ціле століття. Тому і поспішали ще зранку до новозбудованої церкви, яка чудово вписалася своєю архітектурою у сільський ландшафт і її добре видно звідусіль. Йшли люди не тільки працездатного віку, які ще міцно тримаються на ногах, а й похилого, зовсім молоді і навіть діти. Чимало прийшло і з... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Адміністрація, профспілковий комітет ДП «Бершадський спиртовий завод» щиро вітають з 60-річним ювілеєм начальника дільниці с. Джулинки Василя Федоровича ІВАСИКА (15.01) Щоб кожен рік був радісним і світлим, Щасливим, без турбот і без проблем. Щоб успіхами Ваші будні квітли, Добром, удачею і сонячним дощем. Хай доля Вам дарує щастя, Достаток, радість і добро. Все, що задумалось, хай... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з 60-річчям начальника районної інспекції по заготівлі і якості сільськогосподарської продукції Миколу Гавриловича КУЗЬМИШИНА (1.12) Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. Нехай тепло та затишок родинної... читати далі ...»

 Стережіться вовків

Стережіться вовків


Ці хижаки з’явилися у нашому районі чотири - п’ять років тому, мігрувавши до нас з Черкащини і Кіровоградщини та сусідніх Чечельницького й Тростянецького районів. Їх популяція сягнула вже 17-20 осіб і завдає серйозної шкоди мисливському господарству. Тому мисливські колективи, єгері, служба лісової охорони активно ведуть боротьбу з ними у нічних засідках, автомобільно-тракторних... читати далі ...»

 День партизанської слави

День партизанської слави


У школах проведені години інформування «День партизанської слави», бесіди про розвиток підпільного і партизанського руху на Бершадщині в роки Великої Вітчизняної війни, зокрема, про місця дислокації і дії партизанського загону Семена Печеного у селах Осіївці, Малій Киріївці, Усті, діяльність підпільних груп у Джулинці, Бершаді. В 11-х класах проведено уроки історії на тему «Рух опору в Україні.... читати далі ...»

Є що згадати, зустрівшись, Марії Іванівні Барабаш (на знімку зліва направо), Онисії Сидорівні Їжак та Галині Теофанівні Перкатій. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Бог дає вік – от і є рокам лік

Бог дає вік – от і є рокам лік


Хоч О.С.Їжак вже розміняла 96-й рік від народження, вона ще не тільки при світлій пам’яті і добре орієнтується в часі, а ще й працює на городі, піджартовує. – Як жилося, питаєте? Особливо «добре« після війни, коли не повернувся додому чоловік, залишилася одна з трьома дітьми – одній дитині був місяць, другій – рік, третій – п’ять. В чепурненькій літній кухні на одному... читати далі ...»

Голова райдержадміністрації С.Л. Шульц і голова районної ради М.Г. Бурлака серед учасниць народного фольклорного колективу «Подружки» с. М’якоходу. Фото Сергія КІСИКА і Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Відзначення дня незалежності в Бершаді

Відзначення дня незалежності в Бершаді


День незалежності… З кожним роком його відзначення набуває все глибшого змісту і щоразу супроводжується новими формами, що дають можливість відобразити нелегкий шлях до здобуття незалежності і тернисту дорогу до її утвердження. … Святкові урочистості в районі розпочалися 23 серпня, коли в країні відзначався День державного прапора України. Недільного ранку на центральному майдані... читати далі ...»

 Об’єкти комунальної власності – на службі територіальних громад

Об’єкти комунальної власності – на службі територіальних громад


Із засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради Відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Розглянуто питання «Про стан об’єктів комунальної власності району та ефективність їх використання». Із доповіддю по цьому питанню виступив заступник голови районної ради П. А. СУГАК. У доповіді... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив бухгалтерії ТОВ «Чарівна нива» щиро вітає з ювілеєм генерального директора товариства Віктора Васильовича КОРЧЕВНОГО (31.05) Усім колективом сердечно вітаємо, Зичим здоров’я міцного навік, Щоб кожен Ваш задум ряснів урожаєм, А веснам натхненним невпинний був вік. Працюйте на радість – країні на свято, Живіть у достатку та щедрості днин. Хай доля повік буде мудра, як мати, А Бог... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Валентину Іванівну МАНЬКІВСЬКУ (19.03) з с. Серебрії та Оксану Михайлівну КАПІЙЧУК (20.03) з с. Шляхової. Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб від життя ви мали лиш удачі, Повагу й шану – від людей. У нашій сім’ї велике свято – 12 березня... читати далі ...»

 Вітання з 8 березням

Вітання з 8 березням


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» щиро вітають з Міжнародним жіночим днем всіх прекрасних, невтомних трудівниць товариства та ветеранів виробництва. Дорогі наші, любі, кохані, перед вами схиляєм чоло. Хай повік ваша врода не в’яне, розквітають любов і добро. Хай на цьому прекрасному світі щастя вам прибува без кінця, а з небес ніжне сонечко світить,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі вітання та побажання з нагоди днів народжень листоношам Ганні Андріївні ЯЗВИНЮК (12.02) з с. Шляхової та Галині Іванівні ДОБРОВОЛЬСЬКІЙ (12.02) з м. Бершаді. Нехай у вас буде все, що потрібно, Без чого не складається життя – Любов, здоров'я, щастя, дружба І вічно юна, нестаріюча душа. Педагогічний... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2Новини села Мала Киріївка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Мала Киріївка. Новини села Мала Киріївка, фото. Все про Малу Киріївку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення