Вітання з 8 березням

 • Подобається14Не подобається
 • 6 Березня 2009 р

Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» щиро вітають з Міжнародним жіночим днем всіх прекрасних, невтомних трудівниць товариства та ветеранів виробництва.
Дорогі наші, любі, кохані, перед вами схиляєм чоло. Хай повік ваша врода не в’яне, розквітають любов і добро. Хай на цьому прекрасному світі щастя вам прибува без кінця, а з небес ніжне сонечко світить, зігріваючи милі серця.

З нагоди чудового жіночого свята – 8 Березня – адміністрація, профком ДП «Бершадський спиртовий завод» сердечно вітають дорогих, милих трудівниць та ветеранів підприємства.
Це свято приходить з першим подихом весни, з дивним ароматом тендітних пролісків, з ласкавими проміннями сонця. Нехай воно буде для вас радісним, спокійним, хай душа ваша повниться теплом, увагою, любов’ю рідних людей.


Прекрасні наші трудівниці, дорогі жінки-ветерани ЗАТ «Бершадський пивокомбінат»!
Прийміть найкращі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Хай від серця й щиро поважають вас внуки і діти, Щоб могли ви їхній долі радіти!
Вам, жіноцтво наше миле, від душі бажаєм, Щоб чекали вас й любили, і щоб горя не знали!
Адміністрація, профспілковий комітет ЗАТ «Бершадський пивокомбінат».


Дорогі жінки!
Від імені Бершадської районної організації Єдиного Центру прийміть щирі вітання з гарним весняним святом – 8 Березня!
Зичимо вам великого земного щастя, міцного здоров’я, завжди гарного настрою, весняної молодості, ніжності і чарівності. Щоб кожен день для вас був сонячним, радісним і неповторним. Нехай у ваших домівках панують мир, взаєморозуміння і злагода, у серцях – добро і любов, у справах – мудрість.
Вадим ОРКУШ, голова РО Єдиного Центру.


Адміністрація та профспілковий комітет філії «Бершадський райавтодор» щиро вітають із святом 8 Березня дорогих жінок і жінок-ветеранів галузі.
Зичимо вам любові та поваги, доброго здоров’я, щастя, гарного настрою. Нехай радість осяває кожен ваш крок, хай завжди для вас будуть найкращі квіти, найтепліші слова шани і вдячності. Успіхів, трудових здобутків, миру вам і добра.


Бершадська районна та міська ради ветеранів війни і праці сердечно вітають всіх жінок Бершадщини із весняним святом – 8 Березня.
Своєю плідною працею ви звеличуєте батьківський край.
Ви оточуєте нас добротою і любов’ю, зігріваєте наші серця та душі. Будьте завжди усміхнені, сповнені надії та оптимізму.
Від усієї душі зичимо вам великого жіночого щастя, любові, добра!


Дорогі жінки – працівники освіти!
Прийміть наші щиросердечні вітання з нагоди свята – Міжнародного жіночого дня.
Нехай ваше невичерпне багатство – одвічна жіноча мудрість, вміння розуміти і підтримувати, дарувати віру і любов розквітає новими барвами, наперекір усім перешкодам.
Бажаємо святкового настрою, міцного здоров’я, нев’янучої краси та незрадливої чоловічої любові.
Відділ освіти РДА, рада голів профкомів працівників освіти.


Правління Бершадського районного споживчого товариства щиро вітає зі святом весни – 8 Березня – всіх жінок-кооператорів та ветеранів споживчої кооперації.
Бажаємо світла ранкового, радості в хату, друзів багато не тільки у свято, цвіту над світом, плоду на вітах, щастя, здоров’я на многії літа! Хай пісня дзвінка виграє на вустах, хай смутку ніколи не буде в очах! Хай будуть з вами настрій і сила, хай доля ваша буде багата й щаслива!


Виконавчий комітет Бирлівської сільської ради шле найкращі вітання та побажання з нагоди чудового свята – 8 Березня – всім прекрасним, лагідним, ніжним жінкам села.
Хай ваші руки і серця не знають утоми, з облич не сходять ласкаві та лагідні посмішки. Нехай Господь оберігає вас і ваші родини в будні та в свята. Зичимо, щоб нинішнє свято, як сонце в зеніті, зігрівало вас щастям найкращим у світі!


Дорогі, любі жінки сіл Михайлівки та Романівки!
Зичимо вам з нагоди Міжнародного жіночого дня здоров’я, щастя, благополуччя.
Троянд бажаємо рожевих і червоних, Нехай видзвонюють достатку дзвони, Нехай у дітях буде радість світла, Щоби весна у серці квітла!
Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради.


Дорогі, лагідні жінки Поташні!
У Міжнародний жіночий день бажаю вам міцного здоров’я, нев’янучої краси, сімейного щастя, здійснення задумів і, звичайно, щирого кохання. Хай завжди в серці буде весна, ласкаві промені хай обіймають душу, а чоловіки завжди оберігають, цінують і люблять вас. Будьте гарними, усміхненими і ніжними. Зі святом вас!
Михайло РУДЬ, Поташнянський сільський голова.


Щиро вітаємо з Міжнародним жіночим днем незрівняних, прекрасних жінок М’якоходу, Чорної Греблі, Раківки!
Бажаємо, щоб у кожній вашій родині були хліб і до хліба, щоб діти та онуки виростали добрими і слухняними, щасливими. Міцного вам здоров’я, добробуту. Нехай любов незгасно світить, хай сонце радісно сія, для вас – усі найкращі квіти та найласкавіші слова!
Виконком М’якохідської сільської ради.


Миру, сімейного благополуччя, радісних світанків і міцного здоров’я бажаємо вам, дорогі жінки, дівчата і дівчатка сіл Лісничого та Вовчка з нагоди 8 Березня!
Голубих вам пролісків і мирного неба, І всього найкращого, чого лише треба!
Хай любистком стеляться всі ваші дороги, Хай минають серця печалі та тривоги!
Виконавчий комітет Лісниченської сільської ради.


Щасливої долі на довгі літа, міцного здоров’я, справжнього жіночого щастя від усієї душі зичимо дорогим, прекрасним жінкам с. Кидрасівки напередодні Міжнародного жіночого дня.
Добро хай поселиться в кожній оселі, Діти й онуки хай будуть веселі.
Хай посмішка кожну із вас не минає, Ніколи хай труднощі вас не лякають!
Виконком Кидрасівської сільської ради.
Шановних трудівниць, ветеранів праці ТОВ «Агрофірма «Джулинка» сіл Джулинки та Берізок-Бершадських щиро вітаємо у переддень 8 Березня.
Нехай здоров’я, як дзвінкі весняні струмки, прибуває, нехай усмішка вранішнім променем сонця в очах засяє, хай рум’яняться від палких чоловічих слів щічки, хай діти та онуки жайворонковим співом серця звеселяють. Добра, здоров’я, всіляких гараздів вам і вашим родинам.
Дирекція, профком ТОВ «Агрофірма «Джулинка».


Із святом весни, материнства, надії та любові дирекція ТОВ «Осіївське» сердечно вітає всіх трудівниць, ветеранів праці товариства, а також дорогих, милих матерів, донечок, подруг, коханих сіл Осіївки, Малої Киріївки, селищ Осіївське та Партизанське.
Дай, Боже, усім вам і долі, і ніжності, й ласки, І успіхів в праці, і синьоокого щастя.
Хай янгол-охоронець від біди вас оберігає, Хай тільки радість серця ваші знають!


Найщиріші вітання зі святом 8 Березня чарівним жінкам, ветеранам праці ТОВ «Світанок-Агросвіт», прекрасній половині сіл Шляхової та Завітного шле дирекція товариства.
Без вас, дорогі наші дружини, матері, кохані, донечки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай ніколи вас не обминає турбота чоловіків.
Будьте коханими і кохайте, а ми робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.


Дорогі трудівниці та жінки-пайовики ПСП «Відродження» с. Теофилівки!
Прийміть найкращі вітання та побажання з нагоди першого весняного свята – 8 Березня.
Як проліски символізують початок весни, так і ви символізуєте початок життя, нового, прекрасного. Жінка – це священне ім’я, що носить краща половина людства, берегиня домашнього вогнища. Щастя вам, натхнення, здоров’я та щирого кохання, любі наші.
Михайло КІНАШ, директор ПСП «Відродження».


Чоловіки ТОВ «РегВінАгроресурс» с. Джулинки з нагоди 8 Березня щиро вітають всіх жінок товариства і директора Діану Петрівну ТЕЛЕВАНЬ.
Це свято є символом сердечності, доброти, тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви допомагаєте нам стати кращими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння. Бажаємо міцного здоров’я, нев’янучої краси. Хай у ваших домівках буде щастя, достаток і радість.


Батьки та учні 8-А класу Бершадської ЗОШ I-III ступенів №3 сердечно вітають із святом весни, краси – 8 Березня – дорогих учителів: класного керівника Наталію Петрівну ЗАМКОВУ та першу вчительку Ніну Михайлівну ЗУБЕНКО У кож но го своя до ро га, Ви ж виб ра ли не лег ку путь, Бо Ви є вчи те лями від Бо га, Ді тей учить – при род на Ва ша суть.
Ваш оп ти мізм і щи ре ва ше сло во Нав чає нас, ве де до знань вер шин.
За це вам вдяч ність на ша зно ву й зно ву, За це від нас – зем ний ук лін.


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Олену Петрівну РУБІН (7.03) з с.Джулинки, Галину Петрівну МОСУРЕНКО (8.03) з с.Осіївки, Любов Дмитрівну ГОЛУБЕНКО (11.03) з с.Усті.
Нехай цей день дасть вам і здоров'я, і силу, І стелить у майбутнє дорогу ясну, Щоб в праці, житті були ви щасливі, А в серці сто літ відчували весну.


Колектив ВАТ «Бершадське РП «Агромаш» сердечно вітає з гарним ювілеєм шановну Наталю Олексіївну ОКАЄВИЧ (6.03) Бажаємо щастя і добра, Стосунків гарних і тепла, Щасливих днів, блаженних снів, Надій великих, гарних мрій.
Співать пісні, радіть весні, Любити, жити, не хворіти.
В житті нехай все буде, що потрібно, Без чого не складається життя: Любов, здоров'я, щастя, дружба Та вічно юна, нестаріюча душа.


Найтепліші і найніжніші слова вітань шлемо нашій дорогій, турботливій Наталі Олексіївні ОКАЄВИЧ з нагоди золотого ювілею.
Журавлинним ключем відлітають літа, Ювілей вже стоїть на порозі, Але серцем своїм ти завжди молода, Хоча юність вернути не в змозі.
Хай доля шле тобі добро і щастя, Міцне здоров’я, море благ земних, А ти завжди лишайся молодою, Живи у щасті й радості до ста.
З глибокою шаною та любов’ю Вася, Лєна, племінники Вітя, Свєта, Наташа, Юра, онуки Олечка та Сергійко.


Відділ пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України у Бершадському районі щиро вітає з днем народження головного спеціаліста відділу з призначення пенсій Аллу Дмитрівну ЧЕРНЕГУ (7.03) Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться.
Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній.


З нагоди 80-річного ювілею сердечно та щиро вітаємо нашого дорогого, люблячого батька, дідуся Івана Павловича БОЙКА (9.03) з Голдашівки.
То не біда, що швидко роки плинуть, То не біда, що 80 прийшло.
Хай добрі спогади у Вашій душі не гинуть, Про все прекрасне, що в житті було.
Хай радістю і сміхом наповнюється хата, Не буде в ній біди, печалі, зла.
А ще здоров'я зичим не на рік, На все життя бажаєм щиро, Щоб радісним і довгим був Ваш вік.
З повагою та любов’ю син Мітя з дружиною Світланою, дочка Надя з чоловіком Анатолієм з Ямполя, сім’я В.Г.Альчука з Бершаді, сестра Аня, сім’я О.П.Яремчука з Маньківки, улюблені онуки Руслан з дружиною Олею, Людмила.
Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» від щирого серця вітає прекрасних, невтомних трудівниць філії та всіх жінок сіл Баланівки, Бирлівки, П’ятківки, Демидівки Тростянецького району зі святом весни – 8 Березня.
Бажаємо вам міцного здоров’я, нев’янучої краси, довгих років життя, багатих на щастя та радість. Хай ваші серця завжди будуть зігріті добром, ласкою, турботою та увагою рідних. Нехай все найкраще, що ви віддаєте своїм рідним – тепло сердець, душевну ніжність, щирість, повертається до вас сторицею, а у ваших родинах завжди панують любов, злагода та взаєморозуміння.


Незрівняних, милих, дорогих трудівниць, ветеранів ПСП «Промінь», всіх славних жінок с. Дяківки дирекція підприємства щиро вітає з Міжнародним жіночим днем.
Завжди із нами погляд ваш і руки – лагідні та милі!
Сердечно зичимо добра, єдині наші і жадані!
Здоров’я, щастя вам і довгих літ В цей березневий день весняний!


Дирекція, профспілковий комітет СТОВ «Удич» с. М’якоходу сердечно вітають дорогих і милих трудівниць товариства, ветеранів виробництва з чудовим весняним святом – 8 Березня!
Нехай воно буде для вас радісним і спокійним, хай ваші душі наповняться теплом, увагою, любов’ю. Зичимо вам добра та злагоди, достатку і затишку в домівках, благополуччя та здоров’я.


Батьки та учні 6-Б класу Джулинської ЗОШ I-III ступенів щиро вітають з 8 Березня всіх жінок-вчителів школи та класного керівника Тетяну Марківну ОЛЕКСІЙ.
Хай легко працюється, гарно живеться, Хай доля щастям до Вас усміхнеться.
Нехай люблять рідні, шанують люди, І щедрим на сонце Ваш день кожен буде.
Зичимо здоров’я, щастя, довголіття, Настрою гарного на ціле століття.
Прийміть наші побажання щирі – Щоб жили Ви в достатку, злагоді та мирі!


Найніжніші, найтепліші слова, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди ювілею коханому чоловіку, лагідному синочку, турботливому батьку та дідусю Петру Вікторовичу КОЛОСУ (5.03) з Бершаді.
Ми раді, любий, тебе вітати і в будні, і в святкові дні, бо ти для нас найкращий чоловік, синок, дідусь і тато, і кращого немає на землі.
Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно і світло.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
За руки такі роботящі, невтомні, За душу чутливу, що завжди пригорне.
Так будь же веселим, частіше жартуй, Надію і посмішку всім нам даруй.
Хай будуть здоров’я, добробут і сила, І буде родина з тобою щаслива.
З любов’ю, повагою, вдячністю дружина Наташа, мама Люся, тато Іван, син Валерій, дочка Людмила, невістка Віта, зять Вова, внучка Оленка.


З нагоди дня народження та 8 Березня шлемо найкращі слова вітань нашій лагідній, турботливій мамі, коханій дружині, дорогій дочці Любові Григорівні ГОНТАР (8.03) з Флорино.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого тобі ми бажаємо.
З любов’ю син Олександр, чоловік Сергій, мама Ганна.


Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм нашого дорогого, любого, доброго сина, чоловіка, батька, дідуся, шановного свата Григорія Йосиповича БОЙКА (5.03) з Бершаді.
Ба жа є мо то бі ми щас ли вої до лі, Здо ров'я і ра дос ті, як кві тів у по лі, До сот ні літ, щоб до жить до ве лось, Усе, про що мрі я лось, щоби збу лось.
Спа си бі то бі, що жи веш на сві ті, За доб реє сер це, за очі при віт ні.
Не хай то бі си ли Гос подь по си лає, Те бе і твій шлях бла го дать ося ває.
З повагою та любов’ю батьки, дружина, діти, онуки, свати.


Сердечні, теплі слова, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди 80-річного ювілею дорогому чоловіку, батьку, дідусю та прадідусю Павлу Демидовичу БАЛАНУ (11.03) з Лугової.
Спасибі Вам, тату, за щедре тепло, За людяність Вашу, безмежне добро, За те, що зростили, за хліб на столі, Спасибі, рідненький, й уклін до землі.
Вам ми вклоняємось низенько За те, що нас добра навчили, За все, що Ви для нас зробили.
У Бога, що живе над нами, Ми просимо, благаємо в цей час: Благослови нам тата і збережи його для нас!
З любов’ю та повагою дружина, діти Альоша, Зіна, Міша, Валя, онуки Ігор, Лєна, Сергій, Наташа, Віка, Саша, правнук Максимко.


Дорогу, любу, турботливу, лагідну дружину, маму, бабусю Галину Іванівну СИНЯВСЬКУ (7.03) з Бершаді сердечно вітаємо з днем народження та 8 Березня.
Рідненька наша, молимось за тебе, Твоя любов нас всіх обігріва, І нам в житті нічого більш не треба, Лиш ти була б здорова і жива.
Тебе цілуєм і тобі вклоняємось, І відчуваєм рук твоїх тепло, Багато в світі мам, дружин, бабусь, та знаємо: Такої ще ні в кого не було!
З любов’ю чоловік, діти Вася, Таня, Сергій, Свєта, онуки Максим, Назар, Ярослав.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
8 фото   
<b>День захисника Вітчизни - свято поколінь</b><br />23 лютого 2011 року о 13 годині актовій залі Бершадської ЗОШ №1 відбулися урочистості з нагоди Дня захисника...
7 фото   
<b>Запалення газу в Шумилові</b><br />2 лютого 2011 року у с Шумилів Бершадського району перебував голова Вінницької облдержадміністрації М.Джига.
4 фото   
<b>Проблеми інтегрованого управління природними ресурсами басейну р. Південний Буг</b><br />Південний Буг є найбільшою річкою, басейн якої повністю розташований в межах України і простягається більш ніж на 800...
13 фото   
<b>ФЛОРИНО</b><br />Засноване італійським інжинером Флорингом у&nbsp;XV столітті, від імені якого і походить назва села.
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Мазуренко Федір Павлович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер в полоні 00.06.42. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Робітники й селяни не припиняли боротьби: готувались нові виступи. Для їх організації в січні 1919 року Бершадський підпільний ревком створив партизанський загін з жителів Бершаді та сусідніх сіл. Командиром призначили голову ревкому В. Кривоходкіна, а комісаром — П. Соболевського. Внаслідок переможного повстання в лютому 1919 року в Бершаді відновлено Радянську владу. Народна влада... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання з 8 березням - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення