Fridge magnet wooden gears

Відзначення дня незалежності в Бершаді

 • Подобається0Не подобається
 • 28 Серпня 2009 р


Голова райдержадміністрації С.Л. Шульц і голова районної ради М.Г. Бурлака серед учасниць народного фольклорного колективу «Подружки» с. М’якоходу. Фото Сергія КІСИКА і Руслана ХРАНОВСЬКОГО.

День незалежності… З кожним роком його відзначення набуває все глибшого змісту і щоразу супроводжується новими формами, що дають можливість відобразити нелегкий шлях до здобуття незалежності і тернисту дорогу до її утвердження. … Святкові урочистості в районі розпочалися 23 серпня, коли в країні відзначався День державного прапора України. Недільного ранку на центральному майдані міста зібралися представники трудових колективів, громадськості. З вітальним словом перед присутніми виступила голова райдержадміністрації Світлана Шульц. Вона коротко розповіла про історію свята державного прапора як основного символу країни, що є втіленням національної єдності, честі та гідності. У цей день патріотично звучать слова Президента України Віктора Ющенка: «Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню».

Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.
Під звуки Державного гімну України голова райдержадміністрації Світлана Шульц, голова районної ради Михайло Бурлака і міський голова Бершаді Михайло Кольченко підняли полотнище Державного прапора біля приміщення райдержадміністрації.
А через якусь мить тут же, на майдані, відбулося відкриття районної Дошки пошани. Нинішнього року ця форма вшанування кращих представників різних галузей відбулася зовсім не так, як раніше. І самі портрети розміщені на досить оригінальній легкій модерній конструкції.
– Низький уклін вам, шановні ветерани, керівники, спеціалісти, представники гуманітарної та соціальної сфери, трудівники полів та ферм, організацій та установ, – звернулася до відзначених Світлана Леонідівна. – Ми пишаємось вашими здобутками і бажаємо їх надалі утримувати.
Керівники району та міста вручили занесеним на Дошку пошани відповідні посвідчення, національні прапори і квіти (список відзначених на Дошці пошани «Гордість Бершадщини» буде надруковано в газеті). Як і варто було очікувати, кращим промисловим підприємством визнано ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський», а кращим керівником – Івана Івановича Андрушка.
Краще агропромислове підприємство району із зовнішніми інвестиціями – Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП», кращим керівником у цій номінації визнано Юрія Миколайовича Шульца. А краще агропромислове підприємство із внутрішніми інвестиціями – ТОВ «СвітанокАгросвіт», керівник якого Олег Іванович Ковбасюк також визнаний кращим у цій номінації. Кращим роботодавцем Бершадщини став підприємець Сергій Іванович Максимчук. Портрети всіх їх, як і інших номінантів, занесено на Дошку пошани.
– У попередній формі Дошка пошани району проіснувала тридцять два роки, – розповіла згодом голова райдерж адміністрації. – Відтак застаріла. І в нинішньому році ми вирішили змінити формат вшанування найбільш достойних людей. Я запропонувала відзначати не лише кращих представників матеріального виробництва, а й інших сфер, у яких теж є кращі люди. І нинішнього року ми визначили кращих у тридцяти шести номінаціях життєдіяльності району. Наприклад – кращих мецената, чоловіка, жінку, митця, спортсмена і т.д.
Всі структурні підрозділи, громадські організації долучалися до обговорення, пропонували кандидатури оргкомітету, який і затверджував їх.
Та вже зараз ми думаємо, як відзначатимемо переможців наступного року і далі. Відтепер конкурси у всіх номінаціях триватимуть протягом року у три етапи, всі кандидатури обговорюватимуться. Ця робота завершиться занесенням на районну Дошку пошани «Гордість Бершадщини». Переможці, крім відповідних дипломів, одержать грошову винагороду у сумі 500 гривень. А підприємство чи організація, які будуть визнані переможцями, одержать 5000 гривень.
Далі державні нагороди і відповідні посвідчення були вручені 15 матерям-героїням, які народили і виховали п’ять і більше дітей. Вони нагороджені Указом Президента України від 6 квітня 2009 року.
За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку їм присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Серед відзначених Лариса Якимівна Білюга з Бирлівки, Лідія Федорівна Ластовка, Марія Григорівна Макарчук, Тетяна Феофанівна Начорна з Джулинки, Марія Іванівна Онуфрієць з Берізок-Бершадських, Ольга Володимирівна Лялюк з Тирлівки та інші.
Сподіваємось, що розповідям про їхній материнський подвиг знайдеться місце і на сторінках газети.


Сторінки:
3 2 1
Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
27 фото   
<b>П'ЯТКІВКА</b><br />Вважалося, що село відоме ще з Х/ІІІ століття, а походження назви докінця не вияснене. Однак вважають, що походить...
2 фото   
<b>Шляхова віджнивувала першою. Інші – на завершенні. Результати – контрастні</b><br />Хоч під ранніми зерновими культурами у ТОВ «Світанок-Агросвіт» зайнято було в цьому році більше тисячі гектарів поля,...
2 фото   
<b>Годованець Ганна Дмитрівна</b><br />Мандрик-Годованець Ганна Дмитрівна Народилася 21 травня 1926 року в сімї селянина в с. Романівці. Батьки займалися...
4 фото   
<b>Маєток Ліпковських</b><br />Багатьох жителів цього та навколишніх сіл завжди хвилювала й інтригувала дана тема &ndash; своєю величністю,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / М'якохід
Осадчук Федот Степанович (1903) 1903 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 29.04.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Краще стали працювати медичні установи. Відбудовано фельдшерські пункти на всіх підприємствах, тубдиспансер, поліклініку, райлікарню на 100 ліжок. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Відзначення дня незалежності в Бершаді - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення