Fridge magnet wooden gears

Мала Киріївка в новинах

 ЮВІЛЕЙ КОЛЕГИ

ЮВІЛЕЙ КОЛЕГИ


Недавно відзначив 70-річний ювілей наш колега, фотокореспондент районної газети «Гайворонські вісті» Віктор Степанович Земнорій. Незважаючи на поважний вік, він активно працює, у тому числі влаштовує персональні виставки. Він член Спілки фотохудожників України. А в нашому районі його знають як автора пам’ятних листівок, присвячених Бершаді, Війтівці, Осіївці, Малій Киріївці, Серединці та іншим... читати далі ...»

 ДВІ СВІЧІ (Щедрівка)

ДВІ СВІЧІ (Щедрівка)

14 Січня 2009 р / Вдома / Мала Киріївка

Дві свічі світив, як місяць сходив. Ой дай, Боже! При першій свічі коника сідлав. Дві свічі світив, як місяць сходив. Ой дай, Боже! При першій свічі коника сідлав. Ой дай, Боже! При другій свічі брата розбуджав. Ой дай, Боже! Вставайте, браття на полювання. Ой дай, Боже! Та вполюємо куну на шубу. Ой дай, Боже! А тобі, брате, куна на шубу. Ой дай, Боже!... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня

20 Листопада 2008, 08:24 / Привітання / Флорино / Бершадь / Поташня / Мала Киріївка

З нагоди дня народження редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють щирі вітання листоноші з с. Флорино Галині Павлівні БАРАНОВІЙ (19.11) Здоров’я, щастя зичим не на рік, На все життя його бажаєм щиро, Щоб радісним і довгим був Ваш вік, З добром, любов’ю, спокоєм і миром. Колектив управління Пенсійного фонду України у Бершадському районі сердечно вітає з... читати далі ...»

 Вітаємо із святом працівників сільського господарства

Вітаємо із святом працівників сільського господарства


Шановні трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»!Адміністрація, профспілковий комітет товариства сердечно вітають вас і ваші родини з професійним святом.Нехай доля дарує кожній сім’ї щастя, і всі мрії заповітні хай здійснити вдасться! Нехай діти виростають добрі та здорові, і серця наповнюються радістю й любов’ю.  Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає... читати далі ...»

 ЗАПОРУКА УСПІХУ – В ЄДНОСТІ ЗУСИЛЬ

ЗАПОРУКА УСПІХУ – В ЄДНОСТІ ЗУСИЛЬ

4 Квітня 2008, 18:47 / Оголошення / Осіївка / Мала Киріївка

Кожен, хто в'їжджає на територію Осіївської територіальної громади й проїздить її центральними вулицями, обов'язково зверне увагу на гарну асфальтівку, яка поєднала Малу Киріївку з Осіївкою і проходить через їх центри. Це є своєрідною візитівкою не лише громади, але й відомого ТОВ "Осіївське", очолюване Л.Т. Глушко, за кошти якого й було споруджено цю дорогу. Як і дитсадок, будинок культури,... читати далі ...»

 КРИНИЧНА ВОДА – ЛЮДЯМ

КРИНИЧНА ВОДА – ЛЮДЯМ


«Вода надiлена чарiвною владою бути соком життя на Землi» Леонардо да Вiнчi. Сонце палило несамовито. Марш-кидок через монгольську пустелю тривав уже четверту добу. Навіть втома стала звиклою. От тільки спрага доводила до нестями. Воду скидали з літаків – теплу та ще й з неприємним присмаком. Тож, ковтаючи її на повне горло, щоразу згадував рідну Війтівку, з її криницями та джерелами, повними... читати далі ...»

 МАЛА КИРІЇВКА: ТРАДИЦІЇ І СЬОГОДЕННЯ

МАЛА КИРІЇВКА: ТРАДИЦІЇ І СЬОГОДЕННЯ

20 Лютого 2008, 18:59 / Оголошення / Мала Киріївка

Старожили стверджують, що у церкві, зруйнованій у 1962 році атеїстами, були записи, що село виникло за сто років до появи храму. А перший храм тут збудували у 1662 році. В 1860-му мешкало біля півтори тисячі населення, тепер – менше 800. 318 жителів села боронили Вітчизну в роки війни з фашизмом, 179 з них загинули. Як данина пам'яті про них – у селі збудовано меморіал Слави. В 1950 році два... читати далі ...»

 А УМОВИ ТУТ КРАЩІ

А УМОВИ ТУТ КРАЩІ

26 Червня 2007, 19:22 / Відгуки / Мала Киріївка

В ці нелегкі часи, коли життєвий рівень більшості залишається недостатнім, доводиться заощаджувати кожну копійку, шукати додаткові резерви доходів. За рекомендацією моїх знайомих звернувся до відомого своєю доброю репутацією "Промінвестбанку". Я пенсіонер по інвалідності, і мене особисто зацікавила пропозиція банку по обслуговуванню пенсійних рахунків, а умови, як виявилось, тут кращі, ніж в... читати далі ...»

 ДАРУЙМО РАДІСТЬ

ДАРУЙМО РАДІСТЬ


Веселими обличчями і радісними посмішками було осяяне свято для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, організоване службою у справах неповнолітніх райдержадміністрації. Відбулася ця подія в будинку дитячої творчості Бершаді і пройшла під девізом "Даруймо радість кожній дитині". В службі створено сектор з питань опіки та піклування, ним вживаються заходи щодо набуття... читати далі ...»

 Кримінальна хроніка

Кримінальна хроніка

18 Травня 2007, 23:17 / Гаряча лінія / Бершадь / Мала Киріївка

У чергову частину райвідділу міліції жителька Бершаді заявила про те, що з її будинку викрали гроші і коштовні ювелірні вироби. Виїхавши на місце, співробітники міліції встановили, що будинок відкривали "рідним ключем", виявили чимало відбитків пальців сторонньої особи. З усього було зрозуміло, що крадіжку вчинила особа, яка знала про місце, де ховали ключ, де зберігались гроші, коштовності... читати далі ...»

 ДИТИНІ ПОТРІБНА СІМ’Я

ДИТИНІ ПОТРІБНА СІМ’Я


Дитяча бездоглядність – це тривале перебування дитини без догляду батьків або осіб, що їх замінюють. З метою виявлення бездоглядних дітей, попередження злочинів спільно з РЦ СССДМ, відділенням кримінальної міліції у справах неповнолітніх за 6 місяців нинішнього року проведено 14 профілактичних рейдів "Діти вулиці", "Канікули", "Неблагополучна сім'я", під час яких виявлено 25 неповнолітніх. Всі... читати далі ...»

 Постанова окружноЇ ТВК

Постанова окружноЇ ТВК


Про утвореннЯ ЗВИЧАЙНИХ виборЧих дІльниць ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ МЕЖ 2 лютого 2006 р., смт. Тростянець №2 Відповідно до частин 1-6 статті 19, частин 1-3 статті 20, частин 1, 4 статті 23 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись пунктами 1,4 частини 2 статті 31, окружна виборча комісія постановляє: 3. Утворити 145 звичайних виборчих дільниць з виборів... читати далі ...»

 СЕЛО ПОТРЕБУЄ ПОРЯТУНКУ

СЕЛО ПОТРЕБУЄ ПОРЯТУНКУ

27 Жовтня 2005, 09:34 / Політика / Осіївка / Мала Киріївка

Майже двадцять років працюю на керівних посадах в агропромисловому комплексі, але такої важкої моральної обстановки на селі, як сьогодні, ще не було ніколи. Я по натурі оптиміст і в душі хочу вірити: настане той час, коли слово «реформа» зникне з уст державних мужів, адже воно означає поліпшення. А що поліпшилось у сільському господарстві, коли щороку зникають з карти України десятки сільських... читати далі ...»

 ШКІЛЬНІ ЇДАЛЬНІ: НЕ СКРІЗЬ ГАРАЗД

ШКІЛЬНІ ЇДАЛЬНІ: НЕ СКРІЗЬ ГАРАЗД


У школах району розпочався навчальний рік. Незважаючи на фінансову скруту, в усіх навчальних закладах було виконано якісні поточні ремонти класних приміщень та харчоблоків. Капітальний ремонт каналізаційних мереж проведено у школах сіл Джулинки, Малої Киріївки, Ставків. В освітні заклади Голдашівки, П'ятківки, Тернівки та Дяківки придбано електроплити, електрорушники – у школи Війтівки,... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3Новини села Мала Киріївка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Мала Киріївка. Новини села Мала Киріївка, фото. Все про Малу Киріївку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення