Fridge magnet wooden gears

Попереду – незвідані дороги

  • Подобається1Не подобається
  • 1 Липня 2009 р

Проведення випускного вечора у Джулинці стало знаменною подією у житті всієї територіальної громади. Гамірно біля будинку культури: настав день прощання зі школою тридцяти чотирьох юнаків і дівчат Джулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, прекрасних молодих людей, готових до нових звершень, нових відкриттів.
Першими засівали добром душі сьогоднішніх випускників Антоніна Іванівна Карась та Людмила Василівна Буркан. Підхопили естафету і пригорнули дитячі серця мудрі класні керівники Галина Володимирівна Чапалда та Любов Федорівна Нікітчук.

Саме ці чудові педагоги, як невтомні бджілки, разом зі своїми вихованцями щодня долали круті перешкоди, вірили у добро і надію, крокували сонячними стежинками і тихими берегами дитинства у загадкове майбуття. Пройшовши науку шкільного життя, наші випускники здружилися, стали досвідченими, витривалими, загартованими.
Із напутнім словом до випускників звертається директор школи Михайло Петрович Шевчук. Зворушлива промова наставника нікого не залишає байдужим: «Дорогі юні друзі! Зичу вам здійснення найпотаємніших мрій! Обрати вірну дорогу у майбутнє і впевнено крокувати нею все життя! Гордо нести звання випускника нашої школи!».
Заступник директора школи з виховної роботи Лариса Анатоліївна Заміхора вручає грамоти і дякує найактивнішим випускникам за вагомий внесок у пропаганду національної культури у молодіжному середовищі, популяризацію поетичного слова, активну участь у реалізації Міжнародного проекту «Разом до Європи», вмілу організацію та проведення цікавих тематичних вечорів і свят. Грамотами відзначено батьків за тісну співпрацю з педагогічним колективом школи, вагомий внесок у пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді, естетичне оформлення класних кімнат.
Далі до виступу запрошується сільський голова Петро Васильович Швець, він вітає випускників із завершенням навчання у школі, бажає знайти своє гідне місце у житті, і куди б не закинула доля, завжди повертатись до рідного порогу.
…Наступає найвідповідальніший момент урочистих зборів. Слово надається заступнику директора з навчально виховної роботи Світлані Олександрівні Чабан, яка зачитує наказ про вручення атестатів про загальну середню освіту. Першими на сцену виходять відмінники навчання, гордість школи, медалісти Ольга Гоменюк, Ярослава Гуменко, Ірина Данилець, Юлія Левчакова та Денис Луковкін. Отримуючи документ про освіту, молоді люди були розчулені та зворушені.
Залишаючи рідне гніздо і стаючи на шлях самостійності, випускники 2009 року перед усіма присутніми промовляють урочисту клятву: «В ім’я матері – землі рідної, України славної, нехай єднаються наші серця…».
Тетяна Дмитрівна Охота від усіх матерів благословляє дітей короваєм на барвистому українському рушникові у «світлу путь на добрії діла, на вірну стежку щиро наставляє, щоб доля в них щасливою була». Батьківські настанови прозвучали з вуст Анатолія Григоровича Данильця. Теплі, зворушливі слова лунали на адресу дирекції школи, перших учителів, класних керівників, всього педагогічного колективу.
«Бринить сльоза, з батьківського порогу у вирій відлітає пташеня. Лети, дитино, хай земні тривоги тебе в дорозі обминуть щодня»,– звучать слова ведучих, а діти, низько схиливши голови, вклоняються рідним батькам, дякують за підтримку, взаєморозуміння, родинний затишок, запрошують на вальс. Добігли до кінця урочисті збори з нагоди вручення атестатів про загальну середню освіту.
Свято було насичене чималою кількістю щемливих моментів. У пам’яті випускників теплим спомином залишаться слова – побажання Королеви наук, Дерева бажань із символічними листочками – мріями, повітряні кульки, що піднялись високов небо і розлетілись кольоровою веселкою. Попереду у випускників незвідані дороги, самостійне життя. Але

«У кожного у пам’яті є школа
– Єдина, неповторна, бо своя.
Вона не забувається ніколи,
Куди б не бігла долі течія.
 

Сьогодні проводжає вас в дорогу, Бажає щастя, успіху в житті, Не забувайте ви коріння свого, Успішні будьте ви у майбутті!»
Галина ІВАСИК, педагог-організатор Джулинської ЗОШІ-ІІІ ступенів.
 


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Птахокомбінату «Бершадський» – 35!</b><br />Матеріали з ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський», у тому числі і з нагоди пам’ятних дат, доводилося готувати не раз. І...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
11 фото   
<b>Бирлівка. Жнива 2008</b><br />
2 фото   
<b>Тисячоліття співіснування</b><br />Днями гостями Бершадської міської єврейської общини були гості з Канади та США – професор історії та політології...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Мазуренко Кость Кузьмич (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Попереду – незвідані дороги - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники