Fridge magnet wooden gears

Пізнай свій край

  • Подобається0Не подобається
  • 29 Липня 2009 р

На знімку: церква у с. Березівці. Фото Сергія КІСИКА.

Туризм та екскурсії – активний засіб пізнання навколишнього світу, формування кругозору, підвищення рівня знань, естетичних і культурних смаків громадян та гостей України, особливо школярів і студентської молоді.
Водночас екскурсії виховують дбайливе ставлення до загальнонародного надбання.
Бершадщина характеризується унікальними традиціями, культурою, звичаями та обрядами, а також великою кількістю визначних пам’яток історії та культури, пам’яток природи.

Під час роботи пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням, велику роль приділяли вивченню історії рідного краю, а саме різноманітним екскурсіям та подорожам. Кожного року учні подорожують різними маршрутами та відшуковують нові, ще невідомі їм куточки свого міста.
Районним краєзнавчим музеєм з 1 лютого 2008 року розроблено туристичні маршрути «Стежками рідного краю» відповідно до прийнятої програми розвитку туризму на період 2010 року.
В цьому році молодшим науковим співробітником з питань туризму та крає - знавства С.О. Швець було запропоновано на час літніх канікул виїзні безкоштовні екскурсії до об’єктів культурної спадщини ра - йону: Преображенського чоловічого монастиря (с. Флорино), вежі XVII ст., млина XVII ст. (с. Баланівка), костьолу св. Станіслава (м. Бершадь) та до 300-річного дуба велетня, який є окрасою місцевого парку культури і відпочинку.
Так, група учнів 7-10 класів Бершадської ЗОШ I-III ступенів №3 здійснила екскурсійно-туристичну мандрівку до Бершадського Преображенського чоловічого монастиря, де юні туристи ознайомились з його історією та залишками споруди, скуштували цілющої джерельної води.
Завдяки поїздці до монастиря учні зацікавились історією рідного краю, за їх проханням було проведено додаткові екскурсії до костьолу св. Станіслава.
Основна мета таких мандрівок – ознайомлення з пам’ятками історії, архітектури, мистецтва, природи, а для молоді особливо важливим є усвідомлення історико-культурного значення здобутків власної країни, гордості за неї.
Оксана ГОРОБЕЦЬ, директор районного краєзнавчого музею.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
9 фото   
<b>У Бершаді знято пам'ятник В. Леніну</b><br />&#160;Не те, щоб повалено чи по-звірячому розтрощено. Просто вранці його не було на звичному місці. На його місці...
3 фото   
<b>Відкрито оновлений дошкільний навчальний заклад у Війтівці</b><br />23 травня 2012 року ввійде в історію села Війтівка яскравою сторіночкою для її наймолодших жителів. В цей день в...
3 фото   
<b>Тиждень права у Баланівській школі</b><br />Відкриття тижня права у школі розпочалося загальношкільною лінійкою, на якій учні ознайомилися із поставленими...
2 фото   
<b>Бути в єдності з Богом</b><br />Минуло 140 років, як у ЗА ДОБРО селі Тирлівці було збудовано дерев’яний храм і освячено в честь архангела...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Кибал Олександр Дмитрович (1924) 1924 р., українець. Рядовий. Помер від ран 22.04.45. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Не тільки на окупованій території бершадці боролися проти фашистської нечисті. Вони билися на фронтах Великої Вітчизняної війни. Серед воїнів були колишні робітники, селяни, вчителі, медпрацівники, службовці установ. 18-річною дівчиною пішла на фронт медична сестра Н. Ю. Тартачна. Вона брала участь у боях під Москвою, де винесла з поля бою понад двісті поранених. Там же була прийнята до лав... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Пізнай свій край - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники