Fridge magnet wooden gears

І знову пролунав останній дзвінок

  • Подобається0Не подобається
  • 1 Червня 2011, 13:34

Традиційно, у всіх школах району прозвучав останній дзвінок. Це свято особливо величне і значиме для випускників, які ступають на самостійну дорогу життя, їх батьків, і, звичайно, педагогів. Тож на цьому святковому дійстві побували керівники району, представники відділу освіти, голови місцевих рад.

Теплим і сонячним виявився не лише день минулої п’ятниці, але й саме свято у Михайлівській ЗОШ, яке пройшло святково і зворушливо. Урочисту лінійку супроводжували добре підготовлені ведучі, гарний музичний супровід, прапор школи і, звичайно, щирі слова у виступах вчителів, батьків та учнів.

Про здобутки школярів та учителів у навчально-виховному процесі говорила директор школи Г.А. Шикер, вручивши кращим відзнаки.

Особливу увагу Ганна Аксентіївна приділила одинадцятикласникам, зазначивши, що всі 13 їх були активними в житті школи. Серед них вона відзначила президента школи Наталю Ліщук та переможця районних олімпіад Олександра Головню.

Теплі й зворушливі слова висловив у своєму виступі перед земляками й голова районної ради М.Г. Бурлака.

Він привітав учнів, батьків та учителів із завершенням навчального року й побажав одинадцятикласникам щасливої долі.

– Сьогодні, як ніколи, ви відчуваєте, що школа – це також ваш рідний дім, – зазначив він. – Вірю, що ви ніколи не забудете ті уроки добра та любові, які давали вам ваші батьки та педагоги.

З вітальною промовою виступив і сільський голова А.П. Палагній, перша вчителька випускників О.А. Деркач, їх класний керівник Р.П. Мазур. Із словами вітання й подяки від імені батьків виступила Т.П. Кваша. В святі «Останнього дзвінка» взяли участь й депутат районної ради І.Г. Пікула та керівник місцевого фермерського господарства А.Т. Головня.

Звучить останній дзвінок, право на який надано одинадцятикласнику Роману Кваші та першокласниці Лізі Горбатюк. Випускники в останнє як школярі заходять до рідного класу і… прощальне фото на згадку.

Тепер перед випускниками – незалежне зовнішнє оцінювання, а іншими учнями – оздоровлення та відпочинок.

Хай же будуть вони для них щасливими!

Павло БАЙДАЛЮК.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
2 фото   
<b>«Бершадський»: через терни до зірок</b><br />– Так, я розумію, що подібною поведінкою нажив чимало недоброзичливців, – резюмує співрозмовник. – Багато хто з них...
3 фото   
<b>Ювілей школи відзначили урочисто</b><br />Минулої п’ятниці урочисто відзначили 150-річчя Дяківської школи.
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Сташко Яків Андрійович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1942 р.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

І знову пролунав останній дзвінок - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники