Fridge magnet wooden gears

Тут черпають мудрість лікарі

  • Подобається0Не подобається
  • 10 Липня 2011, 21:29

На знімку: завідуюча бібліотекою ЦРЛ Людмила Німчук

Бібліотека Бершадської ЦРЛ – центр науковомедичної інформації, а ще довідково-бібліографічна служба і затишний куточок для психологічного розвантаження медичних працівників. На сьогодні тут майже 10 тисяч примірників фонду медичної літератури. Більше 30 назв спеціальних медичних журналів для лікарів усіх спеціальностей. Саме завдяки розумінню і підтримці адміністрації ЦРЛ та ОНМБ бібліотека ЦРЛ є лідером з передплати медичної періодики.

Декілька років поспіль бібліотека ЦРЛ визнається кращою за підсумками діяльності та технічного оснащення серед медичних бібліотек області. Широко застосовуються новітні інформаційні технології, тож комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет кожного дня дає відповіді на запити користувачів.

Налагоджена тісна співпраця з Вінницькою обласною медичною бібліотекою. Завдяки цьому лікарі мають можливість познайомитися із найновішими публікаціями з видань, які є в обласній бібліотеці. Інформаційні списки обласної бібліотеки є інформаційною базою для бершадських лікарів. Замовлення за списками надсилаються протягом 1-10 днів.

Народна мудрість каже: «Знання, які не поповнюються – зменшуються з кожним днем». На такі втрати не має права жоден поважаючий себе і своїх пацієнтів лікар.

Саме тому медична бібліотека активно працює в інформаційному просторі, щоб лікарі та медсестри змогли дізнатися про нове в медицині якнайшвидше. Багато уваги приділяється краєзнавчій роботі, особливо історії Бершадської ЦРЛ. Вже напрацьовано великий обсяг матеріалів до нарису з історії розвитку медицини на Бершадщині. Практично всі медичні працівники і навіть деякі пацієнти вносять свій вклад у зміст цього нарису. Бібліотека також формує фонд друкованих видань: «Бершадські медики на сторінках ЗМІ». Каталоги, тематичні картотеки, інформаційні та тематичні виставки і перегляди літератури, а ще Дні інформації, Дні спеціалістів та огляди літератури – всі ці заходи систематично відбуваються, задля того, щоб лікар мав можливість швидко, легко і надійно ставити діагноз і лікувати.

Видатний лікар-терапевт, науковець Євген Михайлович Тарєєв якось сказав: «Відомий лише один шлях формування лікаря: хворий – книга, книга – хворий». Це чудово усвідомлюють лікарі, які намагаються читати, щоб знати, уміти, застосувати, а найголовніше допомогти хворому.

Тому у медичній бібліотеці завжди є користувачі, яким необхідна медична інформація і отримують вони її швидко, вчасно, якісно. Бібліотека – хранителька знань і людської пам’яті багатьох поколінь. Медична бібліотека – найкращий порадник для лікаря-практика. Тут живуть і знання, і досвід, і мудрість.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
13 фото   
<b>Краєзнавчий музей</b><br />На мальовничих берегах річок Дохна і Берладинка стоїть центр великого, із родючими землями, розкішною природою та...
2 фото   
<b>Вони стануть солдатами</b><br />«Призовники ідуть» &ndash; можна було почути днями то з одного, то з іншого боку центральної вулиці райцентру. І...
7 фото   
<b>Полуничка</b><br />
20 фото   
<b>Струтинська Галина Юріївна (Galina Hayes)</b><br />Галина народилася й отримала освіту в колишньому Радянському Союзі. Коли їй було всього 16 років, її батько відіслав...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Івашко Дмитро Ларіонович (1911) 1911 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.04.45. Похов. с. Ніски, Німеччина.

З історії Бершаді
Бершадь помітно зростала (з 1904 року вона стала містом), а умови життя трудящих лишалися важкими. Хоч кількість населення досягла вже 12 тис, у місті не було каналізації, водогону, електричного освітлення. 4 церкви, синагога, 6 молитовних будинків. У місті була тільки земська лікарня на десяток ліжок і заводський медичний пункт. Прагнучи змінити таке становище, трудящі боролися за свої права... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Тут черпають мудрість лікарі - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники