Fridge magnet wooden gears

До 150-річчя Осіївської ЗОШ: наша альма-матер

  • Подобається0Не подобається
  • 1 Квітня 2012, 20:32

Допоки на селі живе і працює школа, доти й живе село, адже саме вона є осередком культури, виховання і розвитку особистості. Ніколи освітянські здобутки і проблеми не були для мене чужими, адже майже вся моя трудова діяльність пройшла в рідній школі. Здобували середню освіту тут і мої дві доньки. Молодша Ольга в даний час працює тут практичним психологом, старша – вчителька початкових класів в іншій області.

Рідну Осіївську школу закінчили і мої онуки Роман та Михайло Білодіди – нині студенти вінницьких вузів. Своїми знаннями та успіхами вони завдячують вчителям – справжнім професіоналам, творчим та натхненним. Саме вимогливість та висока професійна майстерність педагогів дали можливість здобувати вищу освіту моїм дітям та онукам.

Вчитель історії Віталій Іванович Тодоренко пробудив в молодшого онука Міші любов до вивчення історії, до педагогічної праці, і сьогодні він студент історичного факультету Вінницького держуніверситету.

Осіївську ЗОШ очолює молодий та енергійний директор Олег Олексійович Петрук. Це син Олексія Миколайовича Петрука, який очолював освітянський заклад протягом тридцяти восьми років, тож і директор, і колектив мають сьогодні мудрого порадника і наставника в його особі.

За півтора року керівництва молодого директора змінилося і зовнішнє, і внутрішнє обличчя школи.

Майже половина педколективу – випускники цієї ж школи. Це вчителі молодших класів К.В. Соколюк, С.О. Андрійчук, І.І. Глушко, Г.С. Петрук, завуч Н.О. Тодоренко, вчительки мови та літератури Т.М. Кукурудзяк, Г.І. Горогошко, вчитель образотворчого мистецтва В.А. Чміль, вчителька математики Н.О. Кремінська, практичний психолог О.І. Білодід.

Сьогоднішній педколектив – це однодумці, організовані, працелюбні та цілеспрямовані педагоги. Ми, пенсіонери, дуже вдячні їм, нашим послідовникам, за глибоку увагу та повагу до нас. Нас завжди вітають зі святами, запрошують на різні виховні заходи.

Дуже приємно, коли до тебе прибіжить зграйка діток з вітальною листівкою та букетиком живих квітів. І ти розумієш, що ще живеш, що тебе пам’ятають.

Напередодні святкування 150-річного ювілею школи хочу привітати весь її колектив та побажати міцного здоров'я, сімейного щастя та хороших успіхів у нелегкій праці.

Любов РАДИНСЬКА, вчителька-пенсіонерка


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Фронтові дороги Олексія Шемішана</b><br />Недавно відзначив свій 89-ий день народження гвардії полковник, голова Всеукраїнської організації інвалідів війни та...
5 фото   
<b>З Вінниці – по Європі</b><br />Розповівши тобі, шановний читачу, про офіційну презентацію Вінницької області у французькому Страсбурзі та...
7 фото   
<b>Запалення газу в Шумилові</b><br />2 лютого 2011 року у с Шумилів Бершадського району перебував голова Вінницької облдержадміністрації М.Джига.
8 фото   
<b>Осінь</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Лебедєв Ізот Степанович (1920) 1920 р., росіянин, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

До 150-річчя Осіївської ЗОШ: наша альма-матер - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники