Fridge magnet wooden gears

Життя в таборі – це свято

  • Подобається0Не подобається
  • 2 Липня 2012, 23:06

Тільки-но пролунав останній дзвінок для цьогорічних випускників, і двері Ставківської школи розчинились по-новому: в ній відкрився табір з денним перебуванням «Світанок».

Одразу змінився інтер'єр школи: його було прикрашено яскравими кульками, прапорцями, малюнками, встановлено вказівники до кожного із загонів. Перебування дітей тут було цікавим і насиченим, адже з дітьми працювали професіонали своєї справи, люди, які віддають дітям не тільки знання і вміння, а й серце та душу. Це начальник табору В.В. Данилець, заступник М.В. Свірська та інші вчителі.

Нікого не залишили байдужими тематичні дні: спорту, молоді, козацтва, зеленої аптеки, здоров'я, казки, День захисту дітей. Багато приємних вражень залишилось у дітей після походу до річки Південний Буг і проведеного там конкурсу на кращого рибалку та захопливої гри «Острів скарбів»; поїздки до міста Умань в дендропарк «Софіївка»; конкурсу акторської майстерності; змагання з футболу та волейболу між збірною учнів та вчителів; спортивної естафети «Сонце, повітря і вода – наші найкращі друзі».

Погляди здивування і захоплення викликали роботи дітей гуртка «Умілі руки» під керівництвом Л. П. Молодецької.

Це витвори умілих рук в техніці квілінгу, паперопластики, торцювання, модульного орігамі.

Бурхливі оплески викликали вистави драматичного гуртка на чолі з К.О. Пилипишиною.

Це п'єси за мотивами народних казок «Як Баба Яга навчилася читати», «Язиката Хвеська», вистави «Про Колобка, який нікого не боявся», «Небесні світлячки» та інші.

Дзвінкі голоси співочого гуртка «Співаночка» (керівник Л.В. Гріщенко) розносились по всьому табору і були яскравою прикрасою свят, вистав, інших заходів. А містецький гурток на чолі з М.М. Горбатюк організував цілу виставку «Наша творчість», яка щодень поповнювалась новими роботами.

Багато цікавого і незабутнього було зроблено за зміну, але, мабуть, найвищою оцінкою і нагородою вчительській праці були слова дітей в записках із скриньки «Залишаю вам на згадку», в яких вони писали, що хочуть повернутись в табір іще.

Наталія ГРІЩЕНКО, вчителька


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Герой України народився у Серебрії, навчався у Серединці</b><br />За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини,...
2 фото   
<b>До Дня працівників торгівлі: «Покупці нам довіряють...»</b><br />Дефіциту в торговельних закладах у Бершаді, звичайно, немає. За останні роки побудувалося і відкрилося чимало...
84 фото   
<b>День перемоги у Бершаді</b><br />За багаторічною традицією, вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств,...
8 фото   
<b>Свято Трійці в Березівці</b><br />Свято Трійці, яке цьогоріч відзначалося 12 червня, - одне із найбільших християнських свят. Його ще називають...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лісниче
Гальчук Арсеній Аполлонович (1911) 1911 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Матрос. Загинув 00.03.42. Похов. м. Севастополь, Крим.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Життя в таборі – це свято - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники