Fridge magnet wooden gears

Березівській школі – 150 років

  • Подобається0Не подобається
  • 2 Липня 2012, 23:49

На знімку: ювілейний торт від випускників школи

Історія кожного села неможлива без історії школи. Наша Березівська ЗОШ І-ІІ ст. теж має цікаву історію. Її літопис, за словами священика Юхима Сицінського, розпочався ще з 1862 року. У 1902 році було відкрито Березівську церковно-парафіяльну школу Тернівської волості, яку відвідували 100 учнів. А в 1978-му було відкрито теперішнє приміщення школи.

Нині в школі навчається майже 40 учнів і працює 12 учителів. Колектив дружний, завзятий, сповнений наснаги.

16 червня 2012 року Березівська загальноосвітня школа святкувала славний ювілей – 150 років з дня народження.

На нашому святі були присутні випускники різних років, учителі старшого покоління.

На свято завітали керівники району, села, жителі нашого та сусідніх сіл.

Урочистий святковий концерт відбувся на святково прикрашеному шкільному майданчику. Свято не про йш ло без іменинного торту. Право загасити свічки було надано випускникам ювілейного 2012 року.

З привітанням до всіх присутніх звернулися методист відділу освіти Г.С. Савчук сільський голова С.А. Люльчак, директор школи Т.А. Бурдейна. Слова вітання прозвучали і від місцевого священика о. Ростислава, випускниці Н.А. Поворознюк, місцевої поетеси І.В. Терлецької а також від колишніх директорів В.В. Кравця, Л.О. Грицик, колишніх вчителів Г.М. Мартинюк, Д.І. Хахалини.

Особливо зворушливим було привітання найстаршого випускника школи, професора Національної металургійної академії України, академіка Академії наук Вищої школи України А.М. Овчарука, який привітав нинішніх випускників, а також подарував учителям та гостям свята книгу «Добридень, Березів ко!», що вийшла під редакцією ще одного шанованого гостя – заслуженого журналіста України П.В. Маніленка.

Гості свята почули змістовну розповідь про історію школи, як будувалося сучасне приміщення. Згадали також попередніх директорів Г.С. Данилюк, І.В. Ящук, В.О. Овчара, М.О. Колосова, Л.П. Караван, Ю.Й. Ящук, В.В. Кравець, Л.О. Грицик та імена усіх учителів, які зростили не одне покоління березівчан. Це Г.І. Гуслякова, Н.А. Харевська, Г. М. Мартинюк, Д.І. Хахалина, А.І. Гудзь, Р. М. Луцька та багато інших.

Виступи гостей, учасників свята чергувалися з гарними номерами художньої самодіяльності. Учителі та учні підготували чудовий концерт, тож три години пролетіли, як одна мить...

Після концерту школа гостинно відкрила двері для колишніх випускників, які радо пройшлися по шкільних коридорах та класних кімнатах і згадали свої шкільні роки.
Свято закінчилося частуванням духмяним березівським короваєм та іменинним тортом.

Тетяна БУРДЕЙНА, директор школи


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Посівний календар на 2011 рік</b><br />У календарі вказані тільки найсприятливіші дні для садіння та сівби овочевих культур, але їх можна сіяти і саджати і...
11 фото   
<b>Зима</b><br />&#160;Один зимовий день
4 фото   
<b>Птахокомбінату «Бершадський» – 35!</b><br />Матеріали з ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський», у тому числі і з нагоди пам’ятних дат, доводилося готувати не раз. І...
7 фото   
<b>Випуск медсестер Бершадського медколеджу</b><br />Здається, ще зовсім недавно, вони прийшли вперше до цього коледжу. Обравши саме його, для того, щоб відкрити для себе...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Танасійчук Федір Антонович (1900) 1900 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.01.45. Похов. Польща.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Березівській школі – 150 років - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники