Fridge magnet wooden gears

Педагоги від бога

  • Подобається0Не подобається
  • 28 Січня 2013, 09:00

Разом із новорічними святами відзначили славні ювілеї мої колеги – Галина Іванівна Томенко та Анатолій Іванович Думанський. Роки летять безупинно… Наче вчора я познайомилася з приємною, вродливою вчителькою початкових класів Галиною Іванівною, яка вже більше 30 років заходить у клас і, лагідно усміхаючись своїй малечі, вчить їх старанно писати, читати, рахувати… А головне – дарує їм хвилини цікавих уроків, веселих перерв, багатство своєї душі, тепло свого серця, радість щирого спілкування.

Педагогічну стезю Галина Іванівна обрала невипадково, адже шановними на всі навколишні села і Серединку були її дідусь і бабуся – педагоги Василь Андрійович і Фрасина Володимирівна Подоляни. По стопах мами, не вагаючись, пішли сини – Іван, який вже 3 роки працює директором школи, та Олександр – вчитель інформатики та трудового навчання на Черкащині.

Анатолій Іванович з перших днів мого знайомства (ось уже скоро чверть століття) залишив враження людини відповідальної, серйозної, порядної. Головне в ньому – цілковита відсутність фальшу, невміння кривити душею, чуйність і доброта. Майже 40 років працює у рідній школі, навчає учнів азам допризовної підготовки, майстерної роботи з пензлем і олівцями. Маючи естетичний смак та художні обдарування, допомагає в оформленні кабінетів, музичної кімнати. Його учні – активні учасники різних конкурсів з образо - творчого мистецтва, та й сам Анатолій Іванович був переможцем у районному конкурсі «Геральдика».

Спільне в цих досвідчених, добрих вчителях, мудрих колегах і наставниках – любов і повага до кожної дитини, делікатність і толерантність, вміння підтримати, допомогти, порадити.
Згадую слова російського педагога і публіциста Симона Соловейчика, який писав: «Учитель – це учень, назавжди викликаний до дошки»... Мої колеги Галина Іванівна і Анатолій Іванович з честю виконують свою нелегку, але благородну місію.

Від усього колективу, від учнів, батьківської громадськості бажаю вам, шановні Галино Іванівно та Анатолію Івановичу, міцного здоров’я, душевного тепла, злагоди та сімейного добробуту, плідних успіхів, невтомної праці, великого людського щастя. Нехай спільні справи сприяють становленню гідної особистості, вихованню справжньої Людини, розвитку нашої шкільної родини.

Саулє ПАЗИЛОВА, заступник директора з навчально-виховної роботи Серединської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.М. Думанського


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
17 фото   
<b>Бершадь. Путівник 1978 р.</b><br />Дорога стрімко прорізує ободівські ліси, наче ділячи їх навпіл. Зліва за деревами зблискує ставкове плесо, справа...
2 фото   
<b>Шляхова віджнивувала першою. Інші – на завершенні. Результати – контрастні</b><br />Хоч під ранніми зерновими культурами у ТОВ «Світанок-Агросвіт» зайнято було в цьому році більше тисячі гектарів поля,...
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
2 фото   
<b>Герой України народився у Серебрії, навчався у Серединці</b><br />За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кидрасівка
Веник Гаврило Дем'янович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Ст. сержант. Загинув 00.08.44.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Педагоги від бога - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники