Відомий в районі та області краєзнавець зібрав і впорядкував чималий за обсягом матеріал про цю галузь, при цьому багато уваги приділив не тільки фактам і подіям історії книгозбірень, а й подбав про належний ілюстративний матеріал. Тож у розповідь про книгозбірні Бершадщини органічно вплітаються світлини, які наочно ілюструють текст.
Окремий розділ присвячений розповідям про бібліотеки районної лікарні та медичного коледжу.
Наступного року буде відзначатися 95-річчя з часу заснування першої публічної бібліотеки в Бершаді і 65-річчя відкриття районної бібліотеки для дітей. Тож поява такого видання є логічним і доцільним. Історію бібліотек району Григорій Олексійович показує через людей.
Прикро, що книга вийшла дуже невеликим тиражем, втім, цього вистачить, аби вона зайняла своє місце в кожній бібліотеці.
Відзначимо глибоке знання теми, за яку взявся Григорій Олексійович, його прагнення якомога повніше висвітлити той чи інший аспект діяльності бібліотек. Увага звертається на різні форми і методи діяльності книгозбірень, роботу з читачами. Приємно, що на фотознімках, крім ветеранів галузі, їхніх молодших колег, ми бачимо багато облич юних читачів. Це означає, що у школярів та молоді не згасає інтерес до книги, вони усвідомлюють, що Інтернет не замінить живого спілкування з друкованим словом, книга, як і раніше, залишається джерелом знань.
Із цим виданням можна ознайомитися у бібліотеках району. А я вот недавно понял, что для меня нет ничего лучше чем шлюхи с темным цветом волос. Безумно кайфую от индивидуалок брюнеток.
Федір ШЕВЧУК