Fridge magnet wooden gears

Районний семінар учителів інформатики

  • Подобається0Не подобається
  • 10 Грудня 2013, 19:17

З метою обміну досвідом, впровадження сучасних освітніх технологій у навчання, вдосконалення методик вивчення інформатики нещодавно на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар учителів інформатики на тему «Формування інформаційної культури на уроках інформатики шляхом впровадження активних методів роботи», в якому взяли участь учителі інформатики району.

Семінар пройшов на належному організаційному рівні.

Відповідні умови для його проведення створила адміністрація Бершадської школи №2.

Семінар був поділений на три блоки: організаційний блок, практичну частину та обмін досвідом. Організаційну частину семінару відкрили головний спеціаліст відділу освіти Бершадської РДА Іван Кустрич, директор Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Володимир Ковальський та голова шкільного методичного об’єднання учителів математики, фізики та інформатики Людмила Кушнір. Також було організовано виступ учнів цього навчального закладу, які презентували власну школу (підготували заступник директора з виховної роботи Наталя Байдалюк та педагог-організатор Наталія Рівна).

У рамках практичної частини учасники семінару мали можливість побачити уроки інформатики у 2-Б класі за темою «Знайомство з клавіатурним тренажером. Закріплення знань» (учитель Тамара Дісяк) та в 11-Б класі за темою «Розгалуження у Delphi. Складання програм із розгалуженням» (учитель Сергій Шабовта), а також ігрову програму з інформатики «Бій ерудитів» (учитель Сергій Шабовта, педагог-організатор Наталія Рівна). Учні продемонстрували належну теоретичну та практичну підготовку. Більшість із них успішно справилась із завданнями та показала вміння застосовувати здобуті знання на практиці, творчо мислити, робити висновки.

Все це свідчить про постійну систематичну, цілеспрямовану роботу учителів інформатики цієї школи.

Під час обміну досвідом Марія Титарчук ознайомила присутніх із сайтом Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та розповіла історію створення цього сайту.

Після підбиття підсумків семінару присутніми було висловлено багато щирих думок щодо актуальності і корисності проведеної роботи.

Анна ОСТАПЕНКО, керівник районного методичного об’єднання учителів інформатики


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Поїздка до Польщі</b><br />З 29.07.10р. по 6.08.10р. делегація з с. Баланівка перебувала в Польщі з дружнім візитом в рамках співпраці між селом...
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
1 фото   
<b>Війтівка сьогодні</b><br />
64 фото   
<b>Спортивне свято в Бершаді</b><br />7 жовтня 2012 року в м.Бершадь з нагоди Дня вчителя було проведено міжрайонний турнір ветеранів футболу працівників...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Скиба Станіслав Францович (1907) 1907 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 22.10.43. Похов. с. Козорога, Гомельська обл., Бєларусь.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Районний семінар учителів інформатики - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники