Fridge magnet wooden gears

Барви рідного слова

  • Подобається3Не подобається
  • 24 Листопада 2010, 09:16

В приміщенні читального залу районної бібліотеки пройшов культурно-пізнавальний захід, присвячений Дню української писемності та мови «Барви рідного слова». У святі брали участь учні першої та третьої ЗОШ І-III ступенів, музичної школи та гуртківці будинку дитячої творчості.
Урочистою нотою захід розпочали учасники поетичного клубу «Паросток» (керівник О.П. Вишинська) та гуртка «Юний журналіст» (керівник О. А. Килівник) Таня Федченко та Марійка Мацібора, прославляючи рідну мову та ставлячи наголос на її значен - ні для українського народу.
Багатство та красу рідної мови своїми святковими промовами донесли до глядачів провідний бібліотекар читального залу Ніна Андріївна Сидоренко та директор будинку дитячої творчості Тетяна Іванівна Тартачна. Що, власне, і стало початком святкового дійства.
Естафету прийняли юні учасники гуртка «Казкова орбіта» (керівник В.С. Кучерявцева) з виставою-казкою І.Франка «Лисичка-кума».
Після чого герої вистави запропонували глядачам поринути у світ казкової вікторини та згадати багатство і розмаїття рідної мови.
Грайливу атмосферу та запал дітей після конкурсної програми допоміг розрядити Юрій Фостус, учень музичної школи (вчитель О.С. Кучанська), грою на бандурі твору Т.Г. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий». Юний бандурист ніби зачарував слухачів. Всі присутні отримали величезне задоволення від гри, підтвердженням чого було неодноразове прохання грати знову і знову.
Завершальним етапом свята став виступ юних поетів із власними творами. Це були: Ліза Дяченко, Марійка Мацібора, Таня Федченко, Наталя Швець та Інна Омельченко. Не дивлячись на зовсім юний вік більшості талантів, глибина віршів вразила кожного з присутніх, зачарувала своєю милозвучністю та красою. І хоч цього дня вони виявили себе як молоді поетеси, та цим юним особам, як нікому, пасує вислів: «Талановита дитина – талановита в усьому».
Жодне свято не минає без подарунків, не стало виключенням і наше: всі учасники заходу отримали солодкий сюрприз, подарунок на пам'ять та щирі слова подяки від організаторів свята.
Ольга КИЛІВНИК, керівник гуртка «Юний журналіст» будинку дитячої творчості.

Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
17 фото   
<b>Бершадь. Путівник 1978 р.</b><br />Дорога стрімко прорізує ободівські ліси, наче ділячи їх навпіл. Зліва за деревами зблискує ставкове плесо, справа...
4 фото   
<b>Голова облдержадміністрації наказав навести порядок у сфері заготівлі молока</b><br />Голова облдержадміністрації дав місяць на впорядкування відносин виробників та переробників молока згідно з...
1 фото   
<b>Медвідь Левко Іванович</b><br />(18.06.1905, с. Чорна Гребля&nbsp; &mdash; 22.02.1982, м. Київ) &mdash; видатний учений-гігієніст, доктор медичних...
3 фото   
<b>П’ять з половиною століть виповнилося Бершаді</b><br />З цієї нагоди 11 жовтня, в неділю, тут відбулося велике свято, на яке, крім жителів міста, приїхали численні гості,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Дяк Василь Олексійович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1941 р.

З історії Бершаді
Суттєво змінилося становище численних дрібних артілей бершадських ремісників. Всі вони об'єднані у шість промислових артілей, де працювало понад 600 робітників . А одна з них перетворилася на меблеву фабрику. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Барви рідного слова - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники