Fridge magnet wooden gears

Злетілися до рідного гнізда

  • Подобається0Не подобається
  • 1 Липня 2011, 09:00

На знімку: учасники незабутньої зустрічі

Цей день надовго залишиться в пам’яті багатьох жителів Вовчка. Такої урочистості уже кілька років не бачила Вовчоцька ЗОШ І-ІІ ступенів. У цей сонячний червневий день школа була надзвичайно гарна, святково прибраний шкільний двір, навіть ялинки були заквітчані різнокольоровими стрічками. Голубими птахами злетілися до рідного села, до школи, випускники минулих літ, які закінчили школу 20, 30 і 40 років тому. В стінах рідної альма-матері зустрілися чотири покоління.

Цього дня школа давала путівку в нове доросле життя своїм випускникам. Теплі і зворушливі слова висловив у своєму виступі нинішній директор школи Василь Михайлович Сторожук. Він привітав учнів, батьків, учителів і гостей свята із визначною подією.

Побажав теперішнім випускникам щасливої долі, а випускникам минулих років дав можливість відкрити двері у минуле і поринути у шкільні роки.

З вітальним словом перед випускниками 2011 року виступили випускниці 1971 року – Ніна Михайлівна Зубенко і 1981 року – Любов Петрівна Десятник. Вони побажали учням легкої життєвої дороги, батькам терпіння, вчителям творчої наснаги, а школі на згадку про себе залишили цінні подарунки.

На цій незабутній зустрічі була присутня єдина вчителька-пенсіонерка Ніна Борисівна Завера. В цей день вона була для випускників минулих років і перша вчителька, і класний керівник, і директор школи, тому що багато вчителів відійшли у вічність. Їх вшанували хвилиною мовчання, і залишили квіти на їхніх могилах.

Гордиться наша школа своїми випускниками. Із стін Вовчоцької ЗОШ вийшло багато учителів, медиків, які працюють на користь своєї країни.

Хотілося б згадати Анатолія Васильовича Окаєвича, директора ВАТ «Бершадське РП «Агромаш», який не забуває своє село, свою рідну школу і щорічно вручає першокласникам подарунки. А також відомого не тільки в Україні, а й за її межами, художника Василя Леонтійовича Корчинського. Таких випускників школа має чимало.

Роки летять, але наша школа не старіє і пам’ятає своїх випускників, адже саме тут проводить свої найкращі роки життя людина. Ми сподіваємося, що школа ще довго буде зустрічати малюків 1-го вересня і випускників минулих літ.

Відомий французький письменник Антуан Сент-Екзюпері говорив: «Всі ми родом з дитинства», а ми додамо – «Всі ми родом з Вовчка», – мальовничого, гарного села, на зелених пагорбах, оточеного пахучими луками і полями.

Село моє рідне!
Душею до тебе озвуся,
Бо я лише частка від світу усього мала.
Так, я – українка!
І цим я відверто горджуся.
Пишаюсь, що я із прекрасного цього села!

Галина РОМАНЧУК. с. Вовчок.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
31 фото   
<b>УСТЯ</b><br />Вперше згадується у писемних джерелах в 1651 році. Назва походить від імені засновниці Устини Любомирської.
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
2 фото   
<b>Найперше – здоров’я пацієнтів</b><br />Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на...
3 фото   
<b>Естафета визволення на Бершадщині</b><br />Минулої п’ятниці бершадці та делегація Вінницької області зустрічали делегацію з Кіровоградщини для здійснення...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Бондар Яким Йосипович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 30.04.45. Похов. м. Хельбра, Німеччина.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Злетілися до рідного гнізда - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники