Fridge magnet wooden gears

Дім, де живе книга

  • Подобається0Не подобається
  • 6 Серпня 2014, 21:24

У Красносільській сільській бібліотеці проведені Дні бібліографії «Дім, де живе книга» та «Цей чудовий світ книжковий». Першими сюди завітали вихованці дитсадка «Ромашка». Вихователі Т.В. Запалова та Л.Д. Зінкевич розробили пізнавальну та рольову програму, в якій книга – в центрі уваги.

Діти розповідали віршики, згадували прислів’я, приказки і навіть рятували книгу від хитрої Мишки, щоб та її не погризла. Дітям пояснили правила користування книгою та бібліотекою, а на згадку про екскурсію всім дісталася розмальовка-загадка: «З якої це казки?».

На завершення свята за дорученням сільського голови І.Я. Пустовіта секретар сільської ради Л.І. Медвідь подякувала всім учасникам та подарувала малюкам книжечки.

Радісна, збуджена, трішки стомлена, дітвора поверталася в дитсадок, де навперебій ділилися своїми враженнями із завідуючою Вітою Семенівною Безвенюк про те, що вперше побачили так багато книг, що в будинку, де книга живе, гарно, затишно та чисто і, виявляється, книги можна брати просто так, без грошей.

Не менш цікавим та змістовним виявився масовий захід для дітей пришкільного табору ЗОШ. Ознайомлення зі структурою бібліотеки, перегляд нових надходжень літератури, вікторина із загадками та фото на пам’ять не залишили байдужими відвідувачів.

Уже стало традицією, що жоден захід у сільській бібліотеці не проходить без фахівця із соціальної роботи.

Оксана Олександрівна Тихоненко провела бесіду про захист прав дітей та представила міні-виставку робіт Д.Є. Довганюка – дитини з обмеженими можливостями.

Наталія ТЕСЛЮК, завідуюча Красносільською сільською бібліотекою.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Шляхова віджнивувала першою. Інші – на завершенні. Результати – контрастні</b><br />Хоч під ранніми зерновими культурами у ТОВ «Світанок-Агросвіт» зайнято було в цьому році більше тисячі гектарів поля,...
1 фото   
<b>Медвідь Левко Іванович</b><br />(18.06.1905, с. Чорна Гребля&nbsp; &mdash; 22.02.1982, м. Київ) &mdash; видатний учений-гігієніст, доктор медичних...
7 фото   
<b>"Золотий Олімп-2011"</b><br />25 травня в залі засідань агропромислового розвитку проведено районне свято вшанування розуму, інтелекту та знань....
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Бондар Яким Йосипович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 30.04.45. Похов. м. Хельбра, Німеччина.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Дім, де живе книга - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники