Fridge magnet wooden gears

"Кінометр-2014"

  • Подобається1Не подобається
  • 17 Січня 2015, 09:00

На знімку: члени журі вручають відзнаки Русланові Храновському (крайній зліва).

Його прізвище досить відоме і в районі, і в області. Член Національної спілки журналістів України, багаторічний керівник народної аматорської кіностудії «Колос» Руслан Храновський, хоч нині перебуває на пенсії, все ж ніколи не розлучається з відеокамерою та фотоапаратом.

2014-го року активний громадський фотокореспондент райгазети став лауреатом щорічної журналістської премії ім. Василя Думанського.

Минулий рік запам’ятається йому й тим, що зайняв перше місце у своїй номінації на VІІ обласному фестиваліконкурсі аматорського кіно «Кінометр-2014». На цьому форумі свої доробки представляли кіноаматори та керівники народних аматорських кіностудій з 8 районів області та міста Ладижина.

Було представлено 21 кінофільм у різних номінаціях.

Руслан Мефодійович – переможець у номінації «Актуальний фільм». Він представив на розгляд журі коротку документальну стрічку «Герої не вмирають», присвячену нашим землякам – Юрію Коваленку та В’ячеславу Дремлюху, які загинули на Сході України, захищаючи незалежність і цілісність держави.

Переможці конкурсу отримали дипломи управління культури і туризму облдерж - адміністрації, подяки обласного центру народної творчості та пам’ятні сувеніри.

Щиро вітаємо нашого земляка із творчою удачею і високою оцінкою його роботи.

Одночасно відзначаємо, що представляв він свою стрічку не від студії «Колос» (її давно не існує), а як приватна особа.

Більше того, Руслан Мефодійович разом із своїм сином Віталієм нині потроху переводять раніше зняті на кіноплівку фільми на цифрові носії. Протягом кількох десятків років створено дуже багато стрічок, в яких відображено чимало аспектів історії району. Це надзвичайно цінний кіноматеріал. Та опрацювання його досить вартісна справа. Було б добре, якби у цій справі Русланові Мефодійовичу допомогли інші люди.

Бо ж мова йде про збереження унікального кінофонду.

Богдан БІЛОУС.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Небо було його стихією і життям</b><br />Неділя… Трійця… Світлий, сонячний день… Віддзвонили дзвони... Тиша… Щебет пташок, мир та спокій у природі, легко та...
2 фото   
<b>Незабутнє свято дитинства</b><br />Воно відбулося нещодавно в мальовничому селі над Південним Бугом – Берізках-Бершадських. Відзначався день народження...
5 фото   
<b>1 вересня - День Знань</b><br />Сьогодні його урочисто відзначають в усіх куточках нашої України; з веселою піснею першого дзвоника, морем яскравих...
6 фото   
<b>Дошка пошани - 2013</b><br />&#160;Розпорядженням голови районної державної адміністрації М. Бурлаки від 25 липня 2013 року №265 «Про занесення на...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Шихман Мотель Хунович (1920) 1920 р., єврей, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

"Кінометр-2014" - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники