Fridge magnet wooden gears

Диплом та "срібло" з "Голосу Країни"

  • Подобається0Не подобається
  • 8 Листопада 2015, 09:00

1 листопада за підтримки Міністерства культури України у м. Києві відбулася перша Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни», в якій брали участь учні музичних шкіл, училищ та вищих навчальних закладів України.

Захід відбувся у концертній залі університету ім. Бориса Грінченка та проводився з метою виявлення талантів серед учнів і студентів навчальних закладів України з музичними класами, відділами або факультетами, заохочення видатних педагогів, а також нагородження передових музичних навчальних закладів країни.

Учасники музичної олімпіади змагалися у шести вікових категоріях та трьох жанрах: інструментальному, вокальному та ансамблі, а також у сімнадцяти номінаціях. Також змагалися між собою педагоги та навчальні заклади у загальнокомандному заліку: переможці визначалися за сумою набраних балів, які нараховуються їх вихованцям – власникам нагород музичного змагання.

Неодноразовий переможець всеукраїнських вокальних та телевізійних конкурсів Сергій Іванченко представляв Бершадську дитячу музичну школу ім. Р.Скалецького у номінації «естрадний вокал» вікової категорії 12-14 років. У цій номінації брала участь найбільша кількість учасників – 119. Серед них були учні музичних шкіл, училищ та вищих навчальних закладів України, учасники національного відбору на дитяче Євробачення і т.д., тобто конкуренція була досить серйозною та професійною, як і члени журі, які оцінювали виступи.

Сергій Іванченко виконав композицію, яка є поєднанням древніх етнічних гуцульських мотивів (ритмів і танців) і нових течій поп- і рокмузики, – «Дикі танці».

За підсумками музичної олімпіади Сергій посів почесне місце лауреата 2 ступеня, отримавши срібну медаль. Також дипломом за великий внесок у професійну музичну освіту та високий рівень підготовки учасника Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни» нагороджено Бершадську дитячу музичну школу ім. Р.Скалецького та викладача по класу вокалу Ларису Баранову.

Учасник, батьки та дирекція Бершадської дитячої музичної школи щиро вдячні Борису Охріменку за фінансову підтримку у творчому розвитку обдарованих дітей.

Крістіна МУРАХОВСЬКА, директор дитячої музичної школи ім. Р.Скалецького.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Обласний семінар директорів районних БК</b><br />10-11 березня 2009 року на базі Бершадського районного будинку культури відбувся обласний семінар директорів районних...
19 фото   
<b>Весна</b><br />
11 фото   
<b>Літо</b><br />
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Саражин Григорій Іванович (1905) 1905 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 12.06.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Диплом та "срібло" з "Голосу Країни" - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники