Fridge magnet wooden gears

Окрилена піснею

  • Подобається0Не подобається
  • 8 Листопада 2015, 09:00

Життя іде, і може в тому мудрість,

Літа пливуть невпинно, як вода.

Здається, вчора ще весніла юність,

Сьогодні – осінь в очі загляда.

Букети хризантем стоять у вазах на столі. Сьогодні серед цієї краси квітів Ніна Іванівна Гончарук, художній керівник районного будинку культури відзначає свій ювілей. Її вітають рідні, друзі, колеги та учасники народного аматорського жіночого вокального ансамблю « Козачка» РБК.

Народилась Ніна Іванівна у селі Бирлівці у дружній сім’ї Гончаруків. Батьки працювали в колгоспі, а Ніна із молодшим братом допомагали вдома по господарству.

Пам’ятає Ніна, як збиралася в хаті на свята її співуча родина. Взимку співали колядки та щедрівки, на Паску – великодні, а скільки народних пісень переспівали! Як згадує Ніна Іванівна, вони сиділи малими, слухали і вбирали в себе всю красу мелодії і змісту пісні. З часом чимало їх вивчили. Любов до пісні в Ніни Іванівни – від мами, яка гарно співає, знає багато пісень і донині є учасницею народного аматорського фольклорного ансамблю « Берегиня» Бирлівського СБК.

Навчаючись у школі, Ніна була активним учасником шкільної художньої самодіяльності, ученицею по класу баяна у дитячій музичній школі.

Проблеми вибору, ким стати у житті і яку професію обрати, не виникало, бо професія сама обрала її.

В 1981 році вступила до Тульчинського училища культури на народно-хореографічний відділ за спеціальністю «Клубний працівник, керівник оркестру народних інструментів, керівник ансамблю бандуристів». Навчальний заклад закінчила з відзнакою. За направленням працювала в Погребищенській дитячій музичній школі викладачем по класу бандури.

З 1990 року працює художнім керівником Бершадського районного будинку культури, керівником народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Козачка».

Ніна Іванівна – жінка працьовита, непосидюча, небайдужа до всього. Прагне достукатись до кожного, подарувати частину своєї любові кожному. Вона часто любить повторювати: «Вивчити пісню і заспівати її – це все одно, що наповнити душу добром». Думаю, що все цій жінці до снаги – і посада художнього керівника, і керівника народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Козачка», і місія натхненника чудових задумів, і роль хранительки домашнього вогнища. Її світла аура, образ чорнобрової українки притягує всіх сяйвом доброти і ніжності, цілим світом радості і краси.

Для своїх дітей – мудра мама, для онука – дорога бабуся. Як і він для неї – найдорожчий подарунок від дітей.

Коли говорить про роботу, то каже: – Я себе в іншій галузі не бачу, ні хвилини не шкодую, що в культурі працюю – це теж моя дитина, моя любов. Роботою живу. Найбільше задоволення, коли люди, виходячи із залу, дякують. Отже, наші старання не марні.

Роботи дуже багато. Але вона в радість, вона – для людей.

За свою працю, за активну життєву позицію, пропаганду українського мистецтва Ніна Іванівна неодноразово нагороджувалася грамотами та дипломами районної державної адміністрації, обласного управління культури та обласного центру народної творчості, районного відділу культури і туризму.

… Іде по містечку жінка. Заклопотана, енергійна, красива. Всім помітна. Всім потрібна, всі вітаються, і не можна навіть уявити без неї оці осінні краєвиди, цей будинок культури. Її життя органічно вписується в гармонію буття, вносячи свіжий струмінь у ритми сьогодення. Ніна Іванівна є автором багатьох тематичних сценаріїв, творчих звітів художньої самодіяльності, благодійних акцій і щаслива тим, що своєю радістю і любов’ю щодень ділиться з людьми за допомогою пісні.

А поки що у Ніни Іванівни чимало задумів на наступні роки. Дай, Боже, щоб усі вони здійснилися.

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації, працівники районного будинку культури, профспілкова організація клубних працівників району щиро вітають і бажають у славний ювілей гарного здоров’я, багато щасливих літ, мистецьких досягнень та ще багато-багато років творчості.Тож многая літа, ювілярко, многая літа!

Від імені колег – Лариса МОСКАЛЕНКО, методист районного будинку культури.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Професіонали</b><br />Одним з господарств, де в цьому році найкраще велися як літні, так і осінні польові роботи, знову є ВАТ...
34 фото   
<b>БАЛАНІВКА</b><br />БАЛАНІВКА &mdash; село, центр сільської Ради, розкинулося на берегах річки Берладинки, за 12 км від районного центру...
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
4 фото   
<b>Маєток Ліпковських</b><br />Багатьох жителів цього та навколишніх сіл завжди хвилювала й інтригувала дана тема &ndash; своєю величністю,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Борлюкало Андрій Костянтинович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Активно діяли й молодіжні підпільні групи. Ватажок однієї з комсомольсько-молодіжних груп Борис Нижник (підпільна кличка Роман Бурий) разом з товаришами здійснив кілька нападів на румунських жандармів. Підпільники знищили ворогів та забрали їх зброю. Гестапівці натрапили на слід групи. Вже отримавши смертний вирок, вихованець ленінського комсомолу в листах до рідних жалкував, що не зможе далі... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Окрилена піснею - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники