Fridge magnet wooden gears

У праці життя і краса

  • Подобається0Не подобається
  • 17 Березня 2018, 09:00

Анатолій Олександрович Кравець – один із наймолодших синів сім’ї прославлених трударів. Народився у березні 1943 року в багатодітній селянській родині.

Батько – Олександр Ілліч, мати – Катерина Самійлівна народили та виховали семеро дітей: чотирьох синів та трьох доньок.

У буремні воєнні та післявоєнні роки жилося важко.

Чорним крилом пройшовся країною голод, не обминув він і багатодітну сім’ю. Батьки багато працювали, щоб прогодувати дітей, поставити їх на ноги, дати освіту. Привчали до роботи, любити рідну землю, бути чесними, справедливими, відповідальними.

Старанний і відповідальний Анатолій був надійним помічником батька. Разом із братами працювали в полі, доглядали господарство. Закінчив Шляхівську школу. Не роздумуючи вступив до сільськогосподарського технікуму. Був зразковим та активним студентом. Відслужив в армії.

Працював бригадиром рільничої бригади у Завітному, а згодом – агрономом у Шляховій. Роботі віддавався сповна. Його слова ніколи не розходилися зі справами.

Заочно закінчив Уманський сільськогосподарський інститут. Роботі за фахом присвятив 47 років. За сумлінну працю нагороджений почесними грамотами, подяками, грошовими преміями.

Був депутатом сільської ради п’яти скликань.

У 60 роках одружився із чарівною дівчиною Ніною. У любові, злагоді та повазі прожили 52 роки. Разом побудували будинок, посадили та виростили сад, народили та виховали двох дітей. Донька Оксана – лікар, кандидат медичних наук. Живе і працює в Ужгороді. Син Олег – технікбудівельник, учасник АТО, інвалід ІІ групи. Трудиться на відповідальній посаді в Миколаєві.

Розрадою для дідуся та бабусі є троє онуків та двоє правнуків.

17 березня Анатолій Олександрович святкуватиме поважний 75-річний ювілей.

Сердечно вітаю цього мудрого чоловіка, колегу, товариша, доброзичливого сусіда, мудрого порадника. Бажаю міцного здоров’я, довголіття, родинного щастя!

З повагою та шаною – Вікторія ГОНЧАР.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
8 фото   
<b>День захисника Вітчизни - свято поколінь</b><br />23 лютого 2011 року о 13 годині актовій залі Бершадської ЗОШ №1 відбулися урочистості з нагоди Дня захисника...
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
2 фото   
<b>Нарада з питань газифікації району</b><br />Голова районної державної адміністрації Олександр Снігур 28 серпня 2012 року провів чергову робочу нараду щодо...
4 фото   
<b>Автопробіг у Бершаді</b><br />6 травня ТСОУ з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги та 20 &ndash; річниці вищеназваної організації проходив...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Берізки-Бершадські
Стахов Іван Аполлонович (1913) 1913 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.08.44.

З історії Бершаді
Квітне старовинна Бершадь, за роки Радянської влади вона перетворилася на соціалістичне місто. В грудні 1966 року, враховуючи питому вагу в розвитку економіки й культури, збільшення кількості населення, Президія Верховної Ради УРСР ухвалила перевести Бершадь з селища міського типу в місто районного підпорядкування. На вулицях, що після вигнання окупантів являли згарища та самі руїни, споруджено... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

У праці життя і краса - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники