Fridge magnet wooden gears

Книги ідуть до людей

  • Подобається0Не подобається
  • 20 Жовтня 2017, 09:00

Днями побачила світ нова книга (уже п’ятнадцята!) відомого в районі, області та й світі педагога, дослідника, журналіста, почесного краєзнавця України Григорія Погончика «На передньому краї». Унікальність цього видання полягає в тому, що він вперше з позицій історика-патріота України – аналізує і систематизує події, що відбуваються на Сході.

Причому робить це дуже глибоко, науково та об’єктивно.

Значну частину книги складають розповіді про учасників АТО. До речі, більшість цих матеріалів друкувалася в «Бершадському краї» саме під рубрикою «На передньому краї», яка й стала назвою книги.

Детальніше представлення книги, в тому числі і на наших сторінках, ще попереду, а нині інформуємо читачів про те, що практично всі матимуть змогу ознайомитися з книгою у наших бібліотеках.

Як відомо, такі книги писати нелегко, адже потрібно зібрати величезний обсяг матеріалу, ґрунтовно опрацювати його та ще й зробити так, щоб це стало окремим виданням. Та набагато важче знайти кошти на це. Зважаючи на таку ситуацію, а ще враховуючи надзвичайну важливість книги для патріотичного виховання і вшанування наших земляків – учасників АТО – райдержадміністрація викупила у видавництва частину тиражу книги «На передньому краї», а автор безоплатно передав її для кожної бібліотеки району. Більше того, Григорій Олексійович, так само безоплатно, передав книгозбірням одну із попередніх своїх книг – своєрідну краєзнавчу енциклопедію про район «Бершадщина – з минулого в майбутнє».

Директор центральної райо - нної бібліотеки Наталя Лева щиро подякувала авторові та райдержадміністрації, які в час, коли відзначався Всеукраїнський день бібліотек, зробили їм такий чудовий подарунок: – Ми дуже раді, що у нашому районі є такі автори, як Григорій Олексійович, – сказала вона. – Його книги з великим захопленням сприймаються читачами, адже вони – про рідний край, про його людей. Ми знаємо, що любов до України починається з любові до своєї малої батьківщини, свого села, містечка, району. Саме це і підтверджують книги наших місцевих краєзнавців, які абсолютно безкоштовно передають свої твори бібліотекам.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Обласний семінар директорів районних БК</b><br />10-11 березня 2009 року на базі Бершадського районного будинку культури відбувся обласний семінар директорів районних...
19 фото   
<b>Весна</b><br />
11 фото   
<b>Літо</b><br />
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Саражин Григорій Іванович (1905) 1905 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 12.06.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Книги ідуть до людей - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники