Цьогорічний фестиваль був ювілейний – десятий. Тому взяти у ньому участь, насамперед, випала нагода тим колективам, які вже тут бували та ставали переможцями.
Бирлівчани тому підтвердження. В їхньому активі п’ять фестивалів, дипломи переможців і навіть премія «Гран-прі».
Разом із колективом на «Свято борщу» їздили сільський голова Алла Саковська, майстриня-коровайниця Ганна Херсонюк, яка випекла багато кулінарних виробів та п’ять запашних короваїв.
Один із них було вручено господині «Театру на городі» Ганні Секрет.
Вмілі кухарки, учасниці дійства, приготували 43 борщі. Як виявилось, усі страви були дуже смачними. Утім, найсмачніший вдався у солістки «Берегині» Наталії Білюги.
За кулінарне вміння її було нагороджено дипломом та подарунком від журі.
Колектив дякує за допомогу та сприяння у поїздці сільському голові Аллі Саковській, директору Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Олексію Суховітруку, підприємцю Віталію Турульку та директору ФГ «Оченаш» Надії Оченаш.