Торік, наприклад, у Національному музеї літератури в Києві відбувалася художня виставка, на якій було представлено роботи постійних учасників пленеру.
А особливістю нин ішнього приїзду художник ів у село стало те, що до чоловічої компанії – Прокопа Колісника, Володимира Гарбуза, Левка Воєдила та Олеся Солов’я – приєдналася ще й талановита молода мисткиня Ганна Фурс. Про рівень творчих здобутків учасників
пленеру свідчить, що двох із них – Прокопа Колісника і Володимира Гарбуза – кілька років тому висували на Шевченківську премію.
Як завжди, пленер завершився урочистостями, в ході яких художники звітували про свою роботу, а місцеві аматори художньої самодіяльності радували гарними піснями. На вернісаж прийшли навіть гості із весілля, що відзначалося через дорогу. Ділячись враженнями від свого перебування в селі, художник Олесь Соловей сказав:
- Пленер у Поташні – це проща, ми приїжджаємо сюди на поклін. Про це село, яке для нас стало символом України, нас уже запитують в інших регіонах. І вважаю справжнім подарунком долі, що їдемо сюди щоліта. У нинішньому році завдяки підтримці місцевої влади в приміщенні іменної галере ї Прокопа Колісника та музею культури села було зроблено добротний ремонт.
Не залишився байдужим до проведення пленеру і меценат Валерій Фалілеєв, який колись очолював місцеве господарство, а зараз живе і працює на Миколаївщині.