Fridge magnet wooden gears

Положення

  • Подобається1Не подобається
  • 5 Лютого 2009 р

про обласний конкурс «На краще облаштування парків, скверів, лісопарків, об’єктів озеленення загального користування та парків-пам’яток садово-паркового мистецтва»

До відома жителів територіальних громад Рішенням 21 сесії обласної ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року № 682 «Про завдання органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо збільшення площ природно-заповідного фонду, збереження і відтворення ландшафтних парків області» з метою збереження наявних та створення нових природних та історико-культурних комплексів, парків, скверів, лісопарків та інших об’єктів озеленення загального користування – оголошено проведення конкурсу «На краще облаштування парків, скверів, лісопарків, об’єктів озеленення загального користування та парків-пам’яток садово-паркового мистецтва», відповідно до затвердженого Положення.
Запрошуємо до участі в конкурсі!
Оргвідділ районної ради.
1. Загальні положення.
Метою проведення обласного конкурсу „На краще облаштування парків, скверів, лісопарків, об’єктів озеленення загального користування та парків-пам’яток садово-паркового мистецтва” (далі – Конкурс) є збереження та розширення в області природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і покращення стану парків, скверів, лісопарків, об’єктів озеленення загального користування та об’єктів природнозаповідного фонду; підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони природних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадських екологічних ініціатив, розширення мережі природно-заповідного фонду області.
2. Учасники Конкурсу.
Учасниками Конкурсу можуть бути сільські, селищні, міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійнотехнічні, дошкільні, позашкільні та вищі навчальні заклади, громадські організації та благодійні фонди, окремі громадяни, які надіслали до конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення природоохоронних об’єктів.
3. Завдання Конкурсу.
Основними завданнями Конкурсу є: – підтримка та активізація природоохоронної діяльності, спрямованої на досягнення практичних результатів з охорони та розширення природно-заповідного фонду області; – залучення широкої громадськості до практичної природоохоронної діяльності шляхом підтримки в області екологічних ініціатив об’єднань громадян та окремих активістів; – здійснення заходів з відновлення порушених природних ландшафтів; – збереження наявних та створення нових парків, скверів, лісопарків та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури і садово-паркового мистецтва; – покращення благоустрою територій, проведення санітарно-оздоровчих заходів, впорядкування наявних та створення нових зелених насаджень; – створення нових об’єктів природно-заповідного фонду, як природних ядер регіонально-екологічної мережі; – збереження регіонально рідкісних видів рослин, природних та історико-культурних комплексів, розміщених на цих територіях; – створення умов для організованого відпочинку населення та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням природоохоронного режиму; – сприяння організації екологічної та освітньо-виховної роботи.
4. Порядок проведення Конкурсу.
Матеріали для участі в Конкурсі приймаються конкурсною комісією до 1 листопада поточного року.
Розгляд поданих на Конкурс матеріалів здійснюється конкурсною комісією в період з 1 листопада до 15 листопада поточного року.
На конкурс подаються матеріали, що підтверджують краще облаштування парківпам’ятників садово-паркового мистецтва з урахуванням проведених робіт щодо: – санітарної очистки території (тис. кв. м); – впорядкування пішохідних доріжок, алей, газонів, квітників (кв. м); – посадки дерев і кущів, у т.ч. рідкісних (тис. шт.); – облаштування зон відпочинку, дитячих ігрових майданчиків, атракціонів; – поліпшення інфраструктури; – встановлення лавок, баків для збору сміття; – забезпечення освітлення парку у вечірній час; – маркування рідкісних дерев та тих, які мають історичну та природну цінність.
Рішення конкурсної комісії приймається на засіданні у присутності не менше дві третини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівності кількості голосів, голос головуючого на засіданні є вирішальним.
Рішення конкурсної комісії оформляються протоколом, який підписують усі члени комісії, які були присутні на засіданні.
Результати Конкурсу затверджуються розпорядженням голови обласної ради і оголошуються в День місцевого самоврядування з вшануванням і нагородженням переможців.
5. Порядок нагородження переможців Конкурсу.
Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та грошовими преміями. Розмір премій визначається залежно від розміру призового фонду, визначеному в обласному бюджеті на поточний рік.

Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Оновлено медичні заклади</b><br />Минулого тижня одразу у трьох селах району відбулися пам’ятні події, пов’язані із введенням у дію оновлених медичних...
2 фото   
<b>Люди вимагають прозорості в діях сільської влади</b><br />Чернятка проснулась від зимової сплячки &ndash; такий висновок зробив один з учасників зборів громадян після їх...
9 фото   
<b>Підприємства району</b><br />
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тернівка
Ткачук Григорій Сергійович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер від ран 27.01.45. Похов. м. Гімель, Німеччина.

З історії Бершаді
За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Положення - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники