Fridge magnet wooden gears

ПОРЯДОК

 • Подобається5Не подобається
 • 4 Березня 2009 р

особистого прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступниками голови районної державної адміністрації.
Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації, першим заступником та заступниками голови райдержадміністрації (далі – керівництвом районної державної адміністрації) проводиться відповідно до затвердженого графіка та цього Порядку.
В робочі дні, коли за графіком немає особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, прийом громадян проводиться працівниками загального відділу апарату РДА з 10 до 15 години (перерва з 12.00 до 13.00).

Інформація про Порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом РДА опубліковується у місцевих засобах масової інформації, розміщується на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, у приміщенні райдерж - адміністрації та органів місцевого самоврядування в доступному для вільного огляду місцях.
Працівниками загального відділу апарату РДА роз’яснюється Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в райдерж - адміністрації особам, які бажають записатись на особистий прийом, та надається необхідна інформація щодо цього.
Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації проводиться у такому порядку: громадяни звертаються особисто до спеціаліста загального відділу апарату РДА, що відповідає за проведення особистого прийому громадян або ж за телефоном 2-4143.
Запис громадян на особистий прийом до голови райдержадміністрації здійснюється спеціалістом загального відділу, який заповнює картку особистого прийому, де відповідно до ст.5 Закону України „Про звернення громадян” зазначаються такі дані: дата особистого прийому; прізвище, ім’я, по батькові керівника, який проводить особистий прийом; прізвище, ім'я, по батькові заявника (заявників); місце роботи заявника; соціальний статус заявника (заявників); місце проживання, номер телефону; короткий зміст порушеного питання та фактів звернення до органів або посадових осіб, до компетенції яких належить вирішення питання, з приводу якого особа має намір відвідати особистий прийом громадян, і результат розгляду цього питання вищевказаними органами або посадовими особами, що підтверджується відповідними письмовими документами.
Під час запису громадянам надаються роз’яснення щодо можливості розгляду їх звернень з порушених питань першим заступником та заступниками голови районної державної адміністрації у дні особистого прийому або згідно з поданою письмовою заявою.
Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.
Запис на повторний прийом особи (протягом року) з питання, яке вже розглядалося головою райдержадміністрації, може бути зроблено лише у тому випадку, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті. У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються обставини, що його зумовили, надаються відповідні роз’яснення.
За потреби, що визначається посадовою особою, яка проводить прийом громадян, або начальником загального відділу апарату РДА, до участі в особистому прийомі громадян керівництвом райдерж - адміністрації запрошуються посадові особи, до компетенції яких належить вирішення питання, або на запит загального відділу апарату РДА структурними підрозділами надаються документи, інші матеріали, необхідні для обґрунтованого розгляду звернення під час особистого прийому.
Список громадян на особистий прийом голови райдержадміністрації із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові разом з документами, зазначеними у пункті 6 цього Порядку, подається виключно голові райдержадміністрації.
У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, воно розглядається в тому порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно, за його бажанням.
Звернення громадян на особистому прийомі реєструється відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348.
З урахуванням рішення, прийнятого під час особистого прийому, структурні підрозділи райдержадміністрації, територіальні органи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, яким доручено його опрацювання, зобов’язані в установлені законодавством терміни підготувати заявнику відповідь по суті питання за підписом особи, що проводила особистий прийом, або, в разі розгляду звернення в районних установах і організаціях, інформується та посадова особа, доручення якої виконувалося.
Загальний відділ апарату райдержадміністрації здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, терміни розгляду яких порушено, та, за потреби, інформує керівництво районної державної адміністрації.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Освячення храму Іоана Богослова в Красносілці</b><br />Протягом останніх років на Бершадщині спостерігається значне духовне відродження. Так, 21 травня православна церква...
3 фото   
<b>Посвята в гуртківці будинку дитячої творчості</b><br />Пора шкільних канікул, навіть самих недовготривалих - радісна пора для усіх учнів. І відмінники, і невгамовні...
2 фото   
<b>Найперше – здоров’я пацієнтів</b><br />Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Мартич Олександр Захарович (1925) 1925 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

ПОРЯДОК - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення