Fridge magnet wooden gears

«Велике» прибирання

  • Подобається7Не подобається
  • 15 Квітня 2009 р

З кожним днем активізують роботи по благоустрою на території баланівської громади. У день, коли готувався цей матеріал, працювало навіть п’ятеро людей за направленням районного центру зайнятості. На громадські роботи залучаються також порушники дорожнього руху та громадського спокою, що повинно послужити для них добрим уроком.

Цьогорічне прибирання у Баланівці увійде в її історію. Адже попередньо було демонтовано пам’ятники і Кірову, і Карлу Марксу, і Леніну.

Щоб посприяти населенню у цьому, щосуботи виділяється транспорт для вивезення сміття і побутових відходів. Щоправда, село велике і встигнути вивезти все в один день практично неможливо. Та і не всі ще користуються цими послугами, а самостійно вивозять непотріб на стихійні сміттєзвалища. Але вихід було знайдено – роботу трактора організували так, що однієї суботи він обслуговує жителів однієї половини села, а іншої – його другу половину.
А от умовляння, попередження, що, мовляв, не місце будівельним матеріалам попід парканами, подіяли чомусь не на всіх баланівчан.
Тому, щоб навести порядок на вулицях, було прийнято рішення запросити на допомогу працівників Державтоінспекції. Адже оті нагромадження попід тинами часто можуть таїти небезпеку для водіїв транспортних засобів. Тож великі штрафи заставлять таких господарів рахуватися з інтересами громади.
Роботи, звичайно, як і щовесни о цій порі, вистачає.
Тим більше, що по селу налічується 46 кілометрів доріг, з яких чимало без твердого покриття. Але наводити порядок треба, тому дані питання на постійному контролі сільської ради.
Вже впорядковані території обох кладовищ, а також біля будинку культури, дільничної лікарні, дитсадка «Колосок», місцевої школи та центру села. Зібрано побутові відходи в лісонасадженнях при в’їзді та виїзді із села на трасі. Із сільського бюджету виділено 4600 грн. на придбання посадкового матеріалу.
До речі, цьогорічне прибирання у Баланівці увійде в її історію. І його можна буде назвати навіть «великим».
Адже попередньо було демонтовано пам’ятники і Кірову, і Карлу Марксу, і Леніну.
У день підготовки цього матеріалу вже тривали підготовчі роботи по знесенню постаментів, на яких вони стояли десятиліттями. На їх місці у центрі села мають зазеленіти газони. Натомість у селі з’явився новий монумент – жертвам Голодомору.
Кажуть, дехто невдоволений був, особливо коли демонтувався пам’ятник Леніну. Однак на сході села ніхто навіть не згадав про це.
А це не що інше, як ознака, що населення все-таки здатне справедливо давати оцінку історичним подіям.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
7 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Тур п`ятий</b><br />В останній день червня на щедрій Бершадській землі відбувся п'ятий тур обласної акції &ndash; творчого конкурсу...
2 фото   
<b>В Яланці відкрито оновлені заклади</b><br />Одним із позитивних моментів реформи системи охорони здоров’я у районі є те, що медичні заклади отримали...
6 фото   
<b>Звіт голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки</b><br />Звіт голови Бершадської райдержадміністрації Михайла Бурлаки щодо соціально-економічного розвитку району за I...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Чорнокульський Микола Самійлович (1925) 1925 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.04.45.

З історії Бершаді
На початку XVII ст. Бершадь була значним населеним пунктом: тут налічувалося 275 дворів і близько 1650 чоловік населення. З перших днів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького козаки, селяни й міщани Бершаді створили селянсько-козацький загін на чолі з Трифоном, який приєднався до Уманського полку і брав участь у визволенні Брацлавщини та Поділля від... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«Велике» прибирання - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники