Fridge magnet wooden gears

Навчання депутатів

  • Подобається-1Не подобається
  • 20 Травня 2011, 09:00

Щоб гідно представляти інтереси виборців, громади, успішно розв’язувати проблеми громадян, депутат повинен бути обізнаним, компетентним, добре розбиратись в тій чи іншій галузі, а також мати ґрунтовні відповідні знання, щоб впевнено діяти в рамках чинного законодавства.

Саме з цією метою у вівторок відбулося семінарське заняття з депутатами районної ради, в якому взяли участь і працівники її виконавчого апарату. Вів заняття голова районної ради М.Г.Бурлака.

Як відомо, обласні та районні ради виконавчих комітетів не мають – чинним законодавством передбачено делегування їх повноважень відповідним державним адміністраціям. Голови держадміністрацій щорічно звітують перед відповідними радами з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку і делегованих повноважень.

Контроль за виконанням рішень ради покладається на профільні комісії.

Про здійснення контролю постійними комісіями районної ради за виконанням рішень ради щодо довгострокових програм інформував керуючий справами виконавчого апарату райради М.П. Грабчак. Нині, за словами Миколи Петровича, на контролі шести постійних комісій ради 43 програми, по кожній комісії заведено папки, ведеться відповідна документація. Детально було проаналізовано й стан фінансування довгострокових програм в різних галузях. Усі вони, підкреслив голова районної ради М.Г. Бурлака, обов’язкові до виконання, і тут чимало залежить і від активності самих депутатів.

Змістовною і корисною була й інформація начальника юридичного відділу виконавчого апарату районної ради В.Л. Олійника, який мову вів про основи депутатської діяльності. Віктор Леонідович роз’яснив обов’язки та права депутата, розповів про його статус, форми та гарантії депутатської діяльності, чітко окреслив поняття „депутатське звернення” та „депутатський запит” тощо. Особливу увагу В.Л. Олійник акцентував на необхідності інформування депутатом виборців про діяльність ради і звітування перед ними про свою діяльність.

У його виступі йшлося також про депутатську ініціативу, фінансове забезпечення депутатської діяльності, шляхи підвищення політичної освіти народних обранців. Варто зазначити: в ході проведення навчання підняті питання активно обговорювали і самі депутати, відбувалася жвава дискусія.

Підбиваючи підсумки семінарського заняття, голова районної ради М.Г. Бурлака наголосив на тому, щоб депутати активніше працювали в профільних комісіях та на пленарних засіданнях сесій. Михайло Григорович звернувся до депутатів-колег, щоб вони разом із сільськими головами провели подібне заняття і з депутатами сільських рад.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
19 фото   
<b>Весна</b><br />
31 фото   
<b>УСТЯ</b><br />Вперше згадується у писемних джерелах в 1651 році. Назва походить від імені засновниці Устини Любомирської.
2 фото   
<b>Технології і професіоналізм - запорука успіху</b><br />Звісно, що найкраще ведуться весняно-польові роботи там, де до них готувалися не тільки по завершенню зими, а й...
8 фото   
<b>День захисника Вітчизни - свято поколінь</b><br />23 лютого 2011 року о 13 годині актовій залі Бершадської ЗОШ №1 відбулися урочистості з нагоди Дня захисника...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шумилів
Остафійчук Петро Іванович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 02.04.45. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Навчання депутатів - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники