Fridge magnet wooden gears

Підбито перші підсумки

  • Подобається0Не подобається
  • 27 Травня 2013, 22:39

Незважаючи на значні фінансові труднощі, спричинені ціновою ситуацією на тваринницьку продукцію, у зимовий період керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств району зуміли організувати ведення галузі. За перші чотири місяці року вироблено (вирощено) 4966 тонн м’яса, що на 775 тонн більше минулого року. Виробництво його збільшилося на 111 відсотків.

Одним із основних факторів нарощування його виробництва є ефективне ведення галузі птахівництва. На птахокомбінаті «Бершадський» вироблено м’яса птиці 4501 тонну, що займає в структурі району 91 відсоток, при стабільному утриманні впродовж чотирьох місяців 815-820 тисяч голів птиці.

Не знижують темпів виробництва продукції тваринництва, до відповідного періоду минулого року, такі сільськогосподарські підприємства, як ПСП «Промінь», Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Удич». Але найвищих показників досягнуто у ТОВ «Устя» – за чотири місяці надоєно по 3027 кілограмів молока від корови. А середньодобові прирости ВРХ на вирощуванні і відгодівлі становлять – 715, свиней – 433 грами. Причому, виробництво молока і м’яса тут, при стабільному поголів’ї, збільшено до минулого року на 101-129 відсотків. Не варто скидати з рахунків, що молоко є одним із джерел безперебійного і ритмічного надходження коштів у кожне з сільгосппідприємств.

Виробництво ж його в цілому по району збільшилося до минулого року на 119 відсотків. Основний резерв – продуктивність молочного стада, стабільне його утримання і застосування прогресивних методів годівлі та доїння. Прикладом у цьому плані можуть бути, крім устянського господарства, Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», де надоєно по 2354 кілограмів молока від корови, ТОВ «Осіївське» – по 1710 кілограмів.

Покращили ведення галузі молочного скотарства у ПСП «Тетяна», ПП «Обрій», ТОВ «Лан», де продуктивнісь стада зросла на 505-456 кілограмів.

А показники продуктивності – це барометр ведення галузі взагалі.

З перших днів літньо-табірного утримання худоби з повною відповідальністю поставилися до цього керівники та спеціалісти устянського господарства, Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», де надій молока від корови становить 27-23 кілограми, в осіївському господарстві – 16 кілограмів.

Слід відзначити, що з настанням літнього періоду структура річного виробництва молока складає 65-63 відсотки. Висновок тут єдиний: як буде організоване утримання поголів’я худоби у цей період, такими будуть і результати.

Негативна ситуація з розвитком галузі складається в агрофірмі «Джулинка», ПП «Зоря». Проте спеціалістам цих господарств є з кого брати приклад.

Основним же заходом по ефективному веденню галузі є організованість кожного спеціаліста та керівника середньої ланки. Саме вони забезпечують прибутковий потенціал у тваринництві.

Володимир ГОДОВАНЕЦЬ, головний зоотехнік управління АПР райдержадміністрації


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Запалення газу в Шумилові</b><br />2 лютого 2011 року у с Шумилів Бершадського району перебував голова Вінницької облдержадміністрації М.Джига.
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
11 фото   
<b>ГОЛДАШІВКА</b><br />Назва села походить від прізвища одного з керівників гайдамацького руху на Поділлі - козака Голдаша, який після...
2 фото   
<b>Свято сили, краси і здоров’я</b><br />У другу суботу вересня на стадіоні «Колос» у Бершаді проведено районну спартакіаду «Здоров’я», приурочену до Дня...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Татусяк Василь Семенович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 28.04.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Вирощувати високі й сталі врожаї сільськогосподарських культур допомагали механізатори Бершадської МТС, яка вже з 1944 року відновила обробіток колгоспних ланів. Приклад умілого використання техніки показував депутат Верховної Ради УРСР, бригадир однієї з тракторних бригад К. Н. Синявський. Його бригада щорічно виконувала виробничі завдання на 150—180 проц. МТС міцно тримала першість у... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Підбито перші підсумки - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники