Fridge magnet wooden gears

Є така думка

 Церква: віра, потреба чи мода?

Церква: віра, потреба чи мода?

5 Листопада 2011, 10:36 / П'ятківка

Ми, молодше покоління, не знаємо тих часів, коли відвідування церкви чи сповідування релігійних обрядів ставало для деяких людей приводом для їхнього виключення з єдиної колись партії чи комсомолу. Ми застали вже зовсім інші часи, коли свобода совісті декларується не лише на папері. Хочеш – ходи в церкву, хочеш – ні, ніхто тебе за це не каратиме. Зараз практично всі молоді... читати далі ...»

 Земельна реформа в Україні

Земельна реформа в Україні

24 Жовтня 2011 р / Бершадь

Ринок земель – це система правовідносин між відчужувачами земельних ділянок (прав на них) та особами, які набувають право на земельні ділянки, органами державної влади, державними органами приватизації та органами місцевого самоврядування, пов'язаних з укладенням, виконанням, зміною та припиненням цивільно-правових договорів, які передбачають відчуження земельних ділянок або прав на них.... читати далі ...»


На знімку: жителі вулиці Суворова Тетяна Трохимівна та Василь Миколайович Папчуки на своєму подвір'ї біля отієї злополучної свердловини, яку доводиться замикати на ключ. «Ні в місті, ні в селі»

«Ні в місті, ні в селі»

17 Жовтня 2011, 00:56 / Війтівка / Ворони

Так тепер дехто з жителів вулиць Ювілейної, Суворова, Вишневої відповідають на запитання, де вони проживають. І на підтвердження додають, що земельні паї, мовляв, у них орендують прилеглі господарства, тож вони нібито повинні жити, як і всі селяни. А до міста їх Жорнякам, Воронам і Цимбалам ще як до неба, і в прямому, і у переносному розумінні, хоч їхні жителі вважаються міськими. Чимало... читати далі ...»

 Старообрядницькі ікони з Поділля висять у покоях Ватикану?

Старообрядницькі ікони з Поділля висять у покоях Ватикану?

15 Жовтня 2011, 18:39 / Бершадь

Ікони старовірів – найцінніші в світі. Старообрядницькі ікони з Поділля продаються на аукціонах усього світу, знаходяться в колекціях найбагатших людей планети. Виставка речей духовної та матеріальної культури старообрядців Поділля та всієї України відкрилась в обласному краєзнавчому музеї. Відбирали унікальні екземпляри з фондів музею та з колекції поважного колекціонера, кандидата... читати далі ...»

 Цінуйте їхню любов…

Цінуйте їхню любов…

3 Жовтня 2011 р

Правду кажуть, щось гарне починаєш цінувати здебільшого тоді, коли втрачаєш, або коли воно відходить з часом. Так і я: усвідомила, наскільки люблю свою школу, коли пішла вчитися в університет. Тут все зовсім по-іншому: люди, атмосфера, правила… І тобі потрібно дотримуватися цих правил, якщо хочеш через кілька років отримати диплом. Хоча ще не факт, що той документ суттєво вплине на твою... читати далі ...»

На знімку: ставчанський сільський голова М.А. Запорощук розмовляє із Н. Г. Лубченко про стан заготівлі молока. Про молоко мають дбати не лише селяни

Про молоко мають дбати не лише селяни

9 Вересня 2011, 09:00 / Ставки

У свій час Н.Г. Лубченко працювала техніком штучного осіменіння худоби у Ставках. Нині у її обійсті домашня міні-ферма, щоб вижити, доводиться утримувати аж три корови. А ще Ніна Григорівна підприємець. Щоранку біля її обійстя збираються такі ж, як і вона сама, приватні виробники молока, щоб продати його на Бершадський молокозавод. Молокоблок у неї на подвір’ї. Щодня приймає молока до... читати далі ...»

ілюстрація з сайту іnspired.com.ua «Москалі» чи «бандери»?

«Москалі» чи «бандери»?

7 Вересня 2011, 09:00 / Мала Киріївка

Нинішнього року я закінчила перший курс факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Навчальну практику приїхала проходити у нашу районну газету «Бершадський край». Живу далеко від центру, автобуси практично не ходять, тому майже кожного разу доводилося добиратися автостопом. Не перевелися ще добрі люди у нас, в Україні. Часто підвозили безкоштовно,... читати далі ...»

 Любімо свою державу

Любімо свою державу

6 Вересня 2011, 09:00 / Джулинка

Читаючи газети та дивлячись телепередачі, можна часто чути і бачити огиду україноненависників, які ллють бруд на тих, хто любить свою мову, свою державу. Якщо немає своєї мови, своєї спільноти, нації, то немає і своєї держави. Усі народи прагнули до самовизначення, до своєї держави, і всі імперії розпадалися. Кожний хотів бути господарем в своїй хаті і не бажав, щоб ним керував сусід, бо він... читати далі ...»

 Наблизити медичну допомогу до людей

Наблизити медичну допомогу до людей

6 Вересня 2011, 09:00 / Яланець

має реформування системи охорони здоров’я. У підсумку, вважається, підвищиться ефективність та доступність медичного обслуговування населення. В пілотних регіонах, в тому числі і на Бершадщині, вже відбувається структурно-організаційна та функціональна перебудова системи медичного обслуговування. Зокрема, наприкінці минулого року було створено комунальну установу «Бершадський районний центр... читати далі ...»

 Україна між минулим та майбутнім

Україна між минулим та майбутнім

21 Серпня 2011, 09:00

У духовному і політичному житті кожного народу є події й роки, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. Тепер маємо і в нашій історії такі події, що перед усім світом засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного жит тя. А рік той – тисяча дев’ятсот дев’яносто перший.... читати далі ...»

Сторінки:
17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Точка зору
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення