Fridge magnet wooden gears

Є така думка

 Чому у наших земляків сумні очі, або Як їм живеться за кордоном

Чому у наших земляків сумні очі, або Як їм живеться за кордоном

29 Серпня 2013, 17:39 / Бершадь

Щороку українські землі покидають десятки тисяч осіб. Їдуть за кордон шукати гідно оплачуваної роботи, світлішого майбутнього і… банального комфорту. Адже нам ще так далеко до швидкісних електричок із чорними шкіряними сидіннями, пунктуальної маршрутки, хороших доріг і впевненості у завтрашньому дні. Вже стало стереотипом, що там, за кордоном, людям живеться краще. І щемить у грудях образа за... читати далі ...»

 Дискотека? Бібліотека!

Дискотека? Бібліотека!

29 Серпня 2013, 17:25

Чи не одна з найважливіших проблем сучасної молоді – необізнаність. Взяти лише для прикладу середньостатистичного хлопця чи дівчину 1730 років і задати питання типу: яких ти знаєш сучасних українських письменників чи поетів? Відповіді вражатимуть. Хоча, мабуть, це проблема не лише молодих людей. У чому ж вона? У деяких просто не вистачає часу на прочитання цікавої книги, а дехто надає перевагу... читати далі ...»


На знімку: фахівець із соціальної роботи Бершадського РЦ СССДМ Вікторія Швець. Співпраця - запорука віри у майбутнє

Співпраця - запорука віри у майбутнє


Сьогодні досить актуальним питанням є адаптація дітей з функціональними обмеженнями в суспільство. Збільшення кількості народження дітей із порушеннями здоров’я – це проблема не лише українського, а й глобального масштабу. Держава зобов’язана дати можливість кожній дитині, незалежно від її потреб та інших обставин, повністю реалізувати свій потенціал, приносити користь суспільству і стати... читати далі ...»

 Як мені купити... роботу?

Як мені купити... роботу?

7 Серпня 2013, 01:08 / Бершадь

Не буду оригінальною, коли скажу, що проблема працевлаштування молодих спеціалістів нині залишається не просто актуальною, а й перевіркою нервів і самого претендента, і його рідних. Це ми випробували на собі на всі сто відсотків і навіть більше. Як же розпочинався мій тернистий і досі незакінчений шлях улаштування на роботу? Починалося з… мрії. Ще до вступу в університет мої думки були окрилені... читати далі ...»

 Підтримуємо вимогу Президента України щодо термінового розслідування справи в Миколаївській області

Підтримуємо вимогу Президента України щодо термінового розслідування справи в Миколаївській області

21 Липня 2013, 12:12

Розслідування резонансного злочину, скоєного у Врадіївці Миколаївської області, перебуває під особистим контролем Глави держави Віктора Януковича. Президент України вимагає термінового розслідування подій та детального вивчення фактів участі у злочинних діях працівників правоохоронних органів. Громадськість Бершадщини надзвичайно стривожена та обурена цими подіями, всебічно підтримуючи позицію... читати далі ...»

 Вірте у теорію ймовірності. Записки студентки про підзаробіток

Вірте у теорію ймовірності. Записки студентки про підзаробіток

10 Липня 2013, 22:52

Рано чи пізно студентам набридає висіти на батьківській шиї і вони заходять в Інтернет на сайти роботодавців і починають шукати підзаробіток. Здебільшого це робота промоутера, консультанта або дегустатора. Бо в місті цих вакансій є найбільше, і вони вимагають мінімальної підготовки. Промоутер – це представник компанії, який рекламує її продукцію. Так скаже вам Вікіпедія. В принципі,... читати далі ...»

 Червоні зірки нашої пам’яті

Червоні зірки нашої пам’яті

24 Червня 2013, 09:00 / Бершадь / Михайлівка

Війна… Вона з кожним роком все далі відходить у минуле. Один за другим ідуть із життя у вічність і ті, на плечі яких ліг увесь тягар того страшного лиха. А з ними разом і подробиці всього того, що довелось їм пережити. Здавалось би, що зараз все вже добре. Так ні ж. Ненароком раз у раз і відгукнеться страшним болем у серці згадка про неї. Немов хтось доторкнеться до рани, що не гоїться. Ну... читати далі ...»

 «Повинна бути якась цензура…»

«Повинна бути якась цензура…»

23 Червня 2013, 12:43 / Бершадь

Кілька днів тому на центральній площі Бершаді до мене підійшов незнайомий чоловік і почав висловлювати свою незгоду із матеріалом, опублікованим напередодні в газеті. Мовляв, необ’єктивно і неправильно написав автор. І товариші його так кажуть. – Якщо ви і ваші товариші так вважаєте, вам ніхто не заважає висловити свою незгоду з позицією автора статті, навести аргументи, які б спростовували... читати далі ...»

 Не знищуйте підсніжник!

Не знищуйте підсніжник!

2 Квітня 2013, 21:42 / Поташня

З першими променями весняного сонця в лісах зацвітають підсніжники, проліски, фіалки, ряст. Із ранніх первоцвітів у нас найбільш поширений підсніжник біло ніжний. Занесений до Червоної книги України, він катастрофічно зникає. Квіти зривають заради розваги, для продажу. Підтвердженням зникнення підсніжників є дослідження, проведені членами краєзнавчого гуртка «Самара». У 1987 році, під час... читати далі ...»

 Привчаємо дитину до читання

Привчаємо дитину до читання

11 Лютого 2013, 09:00 / Бершадь

Хтось із великих людей стверджував, що найкращий винахід людства – це книга. Проте існує думка, що сьогодні, у комп’ютерний час, книжки не потрібні. Так, сучасних джерел інформації дуже багато. Але саме книга навчає людину мислити, допомагає поповнювати словниковий запас, сприяє розвитку пам’яті, уваги. Тому наших дітей просто необхідно змалечку привчати до читання. Як це зробити? Починайте... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Точка зору
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення