Fridge magnet wooden gears

Дискотека? Бібліотека!

  • Подобається0Не подобається
  • 29 Серпня 2013, 17:25


Чи не одна з найважливіших проблем сучасної молоді – необізнаність. Взяти лише для прикладу середньостатистичного хлопця чи дівчину 1730 років і задати питання типу: яких ти знаєш сучасних українських письменників чи поетів? Відповіді вражатимуть.

Хоча, мабуть, це проблема не лише молодих людей. У чому ж вона? У деяких просто не вистачає часу на прочитання цікавої книги, а дехто надає перевагу книжкам з Інтернету. Та, на жаль, глобальна мережа вже занадто витісняє книги з нашого життя. Адже в ній можна дізнатися про все на світі, не виходячи з дому. Та чи є це настільки чудовим, як здається

Сама мережа Інтернет стала чимось глобальнішим, ніж телевізор, радіо чи газета, але він же насправді є помічником, якщо користуватись цим благом без загрози для себе.
Якщо приділяти багато уваги комп’ютеру, то можна стати залежним від нього. А залежним від книги стати неможливо, хіба що, якщо книга і справді дуже подобається. Та хіба це погано? Книга не псує зір та не загрожує вірусами вашому комп’ютеру, вона не видає зайвої непотрібної реклами, а, навпаки, розвиває уяву та підвищує рівень словникового запасу. У результаті людина, яка читає, виграє на фоні тих, хто не захоплюється книгами.

Чи ходить молодь до бібліотек? Відвідавши читальний зал у музичній школі райцентру, я отримала відповідь: такі діти є, і їх навіть більше, ніж очікувалось. Майже кожного дня сюди приходять діти, які набирають літератури додому, або читають і конспектують одразу там. Але саме молодь віком від 18 до 30 років зустрічається там значно рідше.

Можливо, причина в тому, що молоді люди такого віку є дуже зайнятими навчанням і роботою, а може, й тому, що вони просто не вважають книги важливим компонентом, що доповнює їхній розвиток.

Насправді книги є дуже цікавою річчю. Ти ніколи не зможеш зрівняти запах свіжих сторінок чи перегортування вже прочитаних листків з читанням книг на сторінках браузера. Основне, що доступ до книг відкритий практично щоденно, а їхній арсенал складає багаточисленні цікаві оповіді, поезії, казки та інше, що припаде до душі та не залишить без емоцій. Тому читайте книги і тоді, коли сидите вдома і не знаєте, чим зайнятись, читайте, коли хочеться посумувати чи порадіти, читайте, коли хочеться якихось вражень, і коли немає настрою, і тоді ваш внутрішній світ збагачуватиметься.

Юлія ЗАРІЧАНСЬКА.


Дивіться також в розділі  Є така думка
» 15.06.2018 Я проживаю в Берізках-Бершадських. Досить часто зустрічаю в періодиці публікації жителів сіл, які стурбовані проблемою цін на сире молоко. Утримання корів у приватному господарстві – це питання виживання людей у селах. Свого часу дві корівки...
» 01.04.2018 Скільки пам’ятаю, наші депутати змінюють Конституцію «під себе». А простим людям від цього зовсім не краще. За роки незалежності кількість українців, які живуть за межею бідності, тільки зросла.
» 03.03.2018 Відгук на публікацію «Замітки з історії Бершаді» в газеті за 26 січня 2018 р.
» 19.01.2018 Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження...
» 12.01.2018 Слово про матір
» 22.12.2017 Основа життя – здоров’я
» 01.12.2017 Підстав для звинувачення лікаря немає
» 25.11.2017 Не перетворюймо свято у формальність
» 16.12.2016 Продаж землі – найстрашніше зло після кріпацтва
» 29.07.2016 Зберегти пам’ять про рідну людину
Всі статті розділу Є така думка »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Яланці відкрито оновлені заклади</b><br />Одним із позитивних моментів реформи системи охорони здоров’я у районі є те, що медичні заклади отримали...
21 фото   
<b>Ожеледь. Зима прийшла з сюрпризом</b><br />
2 фото   
<b>Свято в Усті</b><br />
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Чернятка
Вербецький Пантелеймон Іванович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
В цілому підприємства міста в 1944 році завдяки наполегливій праці трудящих випустили продукції на загальну суму понад чверть млн. крб. Успішному виконанню виробничої програми значною мірою сприяло розгортання соціалістичного змагання, яке очолили комуністи. Приклад у перевиконанні виробничих завдань показували робітники — члени партії І. Ф. Яроцький, І. І. Олійник, які систематично... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Дискотека? Бібліотека! - Точка зору - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники