Fridge magnet wooden gears

Вдома

На знімку: колектив Джулинської дільничної лікарні, в центрі – Джулинський сільський голова П.В. Швець та головний лікар Г.Ф. Зайва Продовжують справу колег

Продовжують справу колег

19 Червня 2009 р / Джулинка

Джулинська дільнична лікарня в нашому районі одна із найстаріших, тут вже давно відзначили свій столітній ювілей. Колись це була районна лікарня, а сьогодні – сучасний лікувально-профілактичний заклад первинного рівня медико-санітарної допомоги. Джулинка завжди славилась чудовими людьми. Звичайно, і медики у Джулинці – люди особливі, які працюють, як один добре налагоджений... читати далі ...»

На знімку: підлітковий лікар-терапевт В.В.Менюк Любов пацієнтів

Любов пацієнтів

19 Червня 2009 р / Бершадь

Вона народилась і виросла у Бершаді, і саме нашому місту Валентина Василівна Менюк присвятила усі роки своєї лікарської діяльності. День у день 35 років веде вона терапевтичний прийом у поліклініці ЦРЛ. Завжди привітна, доброзичлива, дещо заклопотана, адже ставиться до пацієнтів, як до рідних людей. Справжнього лікаря хворі зустрічають не тільки з вірою та надією, але із любов’ю в очах.... читати далі ...»


На знімку: колектив дитячого відділення – в центрі завідуюча Н.В. Холодовська, третя справа – старша медсестра А.С. Слободянюк Доброти вистачає на всіх

Доброти вистачає на всіх

19 Червня 2009 р

Від здоров’я дітей залежить майбутнє здоров’я нації – це добре усвідомлюють люди в білих халатах, які стоять на варті дитячого здоров’я. В дитячому відділенні ЦРЛ сформований медичний колектив, де хороші традиції взаємодопомоги, знання і напрацьований досвід кожного стають спільним цінним надбанням. Завідуюча Наталя Василівна Холодовська зуміла не просто згуртувати, а здружити свій... читати далі ...»

На знімку: лікар-хірург М.І. Крещик Без хірургії немає немає медицини

Без хірургії немає немає медицини

19 Червня 2009 р

Коли Господь хоче відзначити людину, він посилає їй зустріч із непересічною особистістю. Саме таким я вважаю лікаря-хірурга ЦРЛ Миколу Івановича Крещика. Його життєве кредо – нести добро людям, творити його. «Немає медицини без хірургії», – сказав Микола Іванович Пирогов. Напевно ці слова запали в душу молодого лікаря-спеціаліста М.І. Крещика, і в 1974 році, після закінчення... читати далі ...»

На знімку: старший фельдшер швидкої допомоги Л.М. Кельман Щоб життя врятувати

Щоб життя врятувати

19 Червня 2009 р

Служба швидкої допомоги – це ніби передова армія, саме сюди надходять термінові виклики при раптових захворюваннях та нещасних випадках. Щодня на №103 надходить близько 20 викликів, а протягом року обслуговуються 12000 хворих. І за кожним дзвінком людина, її доля, її хвороба і її надія. Людмила Кельман працює на швидкій допомозі з 1993 року. Усі проблеми і труднощі відділення знає не з... читати далі ...»

На знімку: хвору оглядає лікар-травматолог М.П. Цимбалюк Мудрість і «золоті» руки

Мудрість і «золоті» руки

19 Червня 2009 р

Лікар-травматолог ЦРЛ Микола Пилипович Цимбалюк знає про травми все, що можна, адже працює травматологом з 1971 року. Скільки травмованих ніг і рук пройшло через нього – важко сказати, а ще були важкі складні травми голови, грудей, внутрішніх органів, коли йшов рахунок на лічені хвилини. Колись військовий хірург М.М. Бурденко висловив думку про те, що перша пов’язка вирішує долю... читати далі ...»

На знімку: О.М. Стойко з молодою мамою, маленьким громадянином, який щойно народився Щастя жінки – материнство

Щастя жінки – материнство

19 Червня 2009 р

Немає нічого кращого і приємнішого у світі за перший крик новонародженого немовляти, і насолоджуватись цим задоволенням мають можливість лікарі – акушери-гінекологи. Споконвіків жінки допомагали одна одній народжувати дітей, тож професія акушера є старою, як світ, але з кожним роком потреба у ній все більше зростає. У пологово-гінекологічному відділенні ЦРЛ Олена Миколаївна Стойко працює... читати далі ...»

Практичне заняття на муляжах проводить тренер проекту В.М. Бойчук (зліва), справа – завідуючий пологово-гінекологічним відділення ЦРЛ В.П. М’ясніков Тренінг з невідкладної акушерської допомоги

Тренінг з невідкладної акушерської допомоги

19 Червня 2009 р

В двох пілотних регіонах – на Вінниччині та Донеччині – канадська та українська асоціації акушерів-гінекологів вже протягом трьох з половиною років реалізують спільний проект в рамках міжнародної програми ALARM, спрямованої на вдосконалення системи навчання лікарів-гінекологів та акушерок, на зниження материнської смертності. Програма впроваджується за підтримки та сприяння... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): Наталія Володимирівна Майданевич – завідуюча практикою, Катерина Миколаївна Оніщенко – директор медичного коледжу, Ольга Миколаївна Трачук – завідуюча відділенням Прищеплюємо любов до професії

Прищеплюємо любов до професії

19 Червня 2009 р

Ефективна освітня і кадрова політика в галузі охорони здоров'я є важливим інструментом стратегічного розвитку медичної сфери, оскільки від рівня підготовки медичних працівників залежить якість надання медичної допомоги населенню країни. Майбутнє – за високотехнологічною медициною, і це вимагатиме підготовки нової генерації медичних працівників з новими знаннями. Особливою гордістю... читати далі ...»

 Попередимо разом

Попередимо разом

19 Червня 2009 р

Літня пора, поряд з багатьма радощами, криє в собі небезпеку зараження інфекційними хворобами. Спостерігається зростання кількості гострих кишкових захворювань, харчових отруєнь. У цей період збільшується кількість різноманітних заходів за участю великої кількості людей – це зустрічі випускників шкіл, весілля та інші масові сімейні обряди. Як свідчить багаторічний аналіз, не завжди... читати далі ...»

Сторінки:
26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16Останні новини
Може бути цікаво
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення