Fridge magnet wooden gears

Без хірургії немає немає медицини

  • Подобається0Не подобається
  • 19 Червня 2009 р

На знімку: лікар-хірург М.І. Крещик

Коли Господь хоче відзначити людину, він посилає їй зустріч із непересічною особистістю. Саме таким я вважаю лікаря-хірурга ЦРЛ Миколу Івановича Крещика.
Його життєве кредо – нести добро людям, творити його.
«Немає медицини без хірургії», – сказав Микола Іванович Пирогов. Напевно ці слова запали в душу молодого лікаря-спеціаліста М.І. Крещика, і в 1974 році, після закінчення Вінницького медичного інституту, він обирає спеціальність хірурга. Та однієї спеціальності Миколі Івановичу було замало, тож ще й проходить спеціалізацію по анестезіології.

Море любить сміливих та відважних, воно не прощає помилок, так само, як і медицина

Микола Іванович – людина, яка має надзвичайно багато позитивних особистих якостей, він талановитий хірург, високопрофесійний анестезіолог і доброзичлива людина. На перший погляд може здатися дуже спокійним, та коли мова заходить про врятування людського життя, Микола Іванович виявляє неабияку рішучість та наполегливість.
Нині він працює лікарем-хірургом невідкладної допомоги, до нього поступають хворі з невідкладними станами. Ургентному хворому так потрібні професійна допомога і надія на швидке одужання. Микола Іванович – саме такий лікар, який спокійно, без метушні і паніки вислухає хворого, надасть допомогу, прийме правильне рішення у тактиці лікування, заспокоїть і вселить надію.
Його люблять і поважають у медичному колективі, він єдиний серед лікарів ЦРЛ оволодів двома найважчими медичними професіями.
Гарна людина, прекрасний батько, чудовий чоловік, люблячий дідусь, неперевершений рибалка, добрий господар і цікавий співрозмовник.
Проте, як на мене, найголовніше – його порядність скрізь і у всьому: в стосунках на роботі, в колі друзів, в сім’ї. Бо він серед тих обраних, яких люблять Бог і люди.
Життєва дорога Миколи Івановича Крещика простелилась багатьма стежинами, морями, океанами. Адже 18 років він працював лікаремхірургом Чорноморського пароплавства. Не один день провів у морі на пасажирських суднах «Леонід Собінов», «Федір Шаляпін», «Максим Горький», «Білорусія», «Шота Руставеллі» та інших.
Море любить сміливих та відважних, воно не прощає помилок, так само, як і медицина. А медицина і море – це подвійна відповідальність і щоденний ризик. І такий великий термін роботи у морі і в медицині говорить про незвичайність цього чоловіка, лікаря, громадянина.
Тож хочеться щиро побажати лікарю-хірургу міцного власного здоров’я, прекрасних років життя, менше важких хворих та більше щастя і радості від рідних, колег і пацієнтів.


Дивіться також в розділі  Вдома
» 30.04.2015 У весняно-літній період для кожного з нас, особливо ж для любителів лісових прогулянок, існує ризик підхопити захворювання, про яке далеко не всі знають. Хвороба Лайма (бореліоз) діагностується лише у 40% випадків, причому самолікування або...
» 25.03.2014 У Бершадь родина Кобзіних переїхала із селища Городниці, що на Житомирщині. Привезли із собою не тільки свої звички, а й уподобання і рецепти поліських страв. Одна з них – холодна юшка з грибами та рибою. Без неї на їхній малій батьківщині не...
» 01.01.2014 Ялинки для новорічних потреб можуть мати три варіанти походження: а) бути спеціально вирощеними, б) бути отриманими внаслідок санітарних рубок та прорідження молодих насаджень, в) бути плодом браконьєрського про- мислу. В Україні дуже поширилося...
» 10.12.2013 Пропонуємо кілька порад, які допоможуть зменшити рахунки за електрику, без шахрайських методів.
» 24.11.2013 Як боротися зі стресом
» 09.11.2013 Хронічна серцева недостатність
» 26.08.2013 Життєдайна сила материнського молока
» 30.07.2013 Як сили відновити?
» 02.06.2013 Бережіть себе і будьте здорові
» 02.12.2012 Як запобігти інсульту?
Всі статті розділу Вдома »
Цікаві фото
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
3 фото   
<b>Відкрито центр обслуговування платників податків</b><br />16 травня 2012 року при Бершадській міжрайонній державній податковій інспекції відкрито центр обслуговування...
11 фото   
<b>ГОЛДАШІВКА</b><br />Назва села походить від прізвища одного з керівників гайдамацького руху на Поділлі - козака Голдаша, який після...
2 фото   
<b>"...Хочеться, щоб добро таки переважало..."</b><br />Літературною конференцією на таку тему в медичному коледжі закінчилася декада української літератури, присвячена...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лісниче
Колісниченко Тимофій Овксентійович (1898) 1898 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.04.45. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Проте дальший розвиток певною мірою гальмувався невеликими розмірами господарства. Щоб краще організувати працю, повніше використати техніку й кадри, в 1950 році бершадські колгоспи ім. Ворошилова, ім. Будьонного, «П'ятирічка за 4 роки» об'єдналися в одне господарство — ім. Будьонного. Згодом до новоствореного господарства приєднався колгосп с. Бирлівки. Новий колгосп назвали ім. Леніна. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Без хірургії немає немає медицини - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники