Fridge magnet wooden gears

Газета - трибуна совісті

  • Подобається1Не подобається
  • 10 Червня 2011, 09:00

Шлях газетяра тернистий, часто й небезпечний. Газети, як і люди, мають свої долі. Одним судилося з іскри перетворитися в полум’я, інші швидко зникали зразу ж після народження.
Газета – наш архів, наша історія, наша пам’ять, до якої можна звернутися через багато років. Поруч з нами є багато цікавих особистостей, які чесною працею, правдою творять красиве й корисне. Добре слово приносить кожному з нас радість і моральне задоволення. А сучасність кидає журналістам справжній виклик. Це тому, що в пресі, особливо в газеті, відбивається життя кожного з нас, нашого суспільства, його історія.

Професія газетяра нагадує працю сталевара або шахтаря. Адже необхідно перебрати тонни словесної руди, аби знайти потрібне слово, щоб дійти до серця читача, сказати йому правду.

Став крилатим вислів «Словом можна убить, словом можна спасти, словом можна полки за собой повести».

Тому кожен володар цієї зброї – слова – повинен відчувати велику відповідальність за наслідки її застосування. Журналіст – не простий спостерігач подій: він мусить займати громадянську позицію. А в наш неспокійний час це дуже дорого коштує.

Шляхи газетярів завжди були тернистими. Їм не прощали критику, особливо ті, які вміють і мають можливість мстити. Серед нас є злі, заздрісні, нетерпимі, чванливі. І це не залежить від посади, від освіти, від матеріальних благ, навіть – і від віку.

Сьогодні є любителі копатись в минулому, однак вони не дбають про майбутнє. Кричать, ганьблять все, що мали ми в минулому. Критикують те, що самі робили. А все-таки не потрібно все перекреслювати, особливо те, що залишили після себе трудяги, таланти, творці краси і щастя.

Слід пам’ятати, що вожді приходять і відходять, а ми, наші нащадки залишаються. На жаль, все змінюється, тільки не люди. Вбивство, грабежі жорстокість повторюються. Мрійники хочуть бачити всіх розумними, щасливими, духовно багатими. І так хочеться, щоб мрія ця стала дійсністю.

Святі для нас Перемога, дружба народів всіх націй, всіх рас. Про все це щастя розповідала й продовжує повідомляти наша районна газета. По Інтернету її читають і в далекому зарубіжжі. Її творці несли й несуть людям правду, розумну інформацію. «Бершадський край» і тепер займає позицію гуманізму, інтернаціоналізму. Я поважаю цей колектив за чемність, привітливість, за творчу працю. Я бажаю всім їм вдячних читачів, розумних дописувачів, хороших друзів, ну, і звичайно, гідної зарплати та особистого щастя, успіхів у праці та творчої наснаги. А всім нам, всім людям землі – миру й взаєморозуміння. Для цього необхідно, щоб газета була трибуною совісті.

Юлія ПЕНЗЮР, громадський кореспондент.


Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Ювілейне свято молодої держави відзначила Бершадщина</b><br />Наша держава відзначила важливу, знаменну дату в багатовіковій історії народу &ndash; двадцяту річницю проголошення...
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
3 фото   
<b>Діти – на канікулах, а школа – на ремонті</b><br />Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст. вже багато років займає лідируючі позиції серед освітніх установ району, насамперед завдяки...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Рябокінь Йосип Климович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 13.04.45.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Газета - трибуна совісті - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники